התלבטות בין מחשבי גיימינג ניידים - התקציב עד 1400 $ - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מחשבי גיימינג ניידים - התקציב עד 1400 $

שמואל דקל

Recommended Posts

יודע מה? חבל על הוויכוח. לא רוצה לנובו וזהו.

בדיוק כמו שהפנמת שאין מה לדבר על משהו ללא מסך מגע אע"פ שלטעמך זה מיותר לחלוטין.

- - - תגובה אוחדה: - - -

5 עמודים דיון של "תעצרו אותי או שאני קונה".

זה כבר נהיה מגוחך.

לך, תקבל החלטה (כנראה שקבלת) ותקנה מחשב.

לחפור עוד בנושא לא מקדם ולא מחדש.

אין מבחר גדול מדי בנישה שאתה מכוון אליה.

(למעשה כשמסתכלים רק על אין בכלל מבחר)

משום מה אני מרגיש בכל תגובה שלך עויינות כלפי.

(מזל שמותר לעשות "יותר מ5 עמודי דיון" לפי חוקי הפורום…….)

כל הסיבה שפתחתי את הדיון זה בגלל שהמחשב המדובר יש לו מעבד u ולא hq. ואני חותר למצוא משהו עם מעבד יותר חזק. ולכן הכנסתי עוד מחשב (של asus) לרשימת המועמדים שלי בתחילת הדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא מעוניין להעזר באנשים.

אתה סתם רוצה שייתנו לך אישור לקנות את המחשב שאתה רוצה.

אז ככה :

מסך מגע - סתם פיצר מיותר, שאתה פותח יש לך מקלדת ועכבר, אתה לא תושיט את היד עד המסך וזה גם לא ממש נוח.

מעבד - עדיף מעבד חזק ולא מהגרסות המוחלשות.

את זה אני אומר לך.

שני החברה פה שמתווכחים איתך מבינים בנושא הזה יותר ממני ובטח שיותר ממך, שרוצה לקנות בגלל איזשהו תפיסה מוטעית שקיימת בראש שלך.

המחשב שבו אתה מעוניין סתם יקר.

בא לך לשלם יותר בגלל מותג טיפשי ?. סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההצעה שלך היא היחידה שמשכנעת אותי. נראה לי שאסגור על זה. רק אני לא יודע איזה גודל קונים בשביל מחשב נייח, והאם יש לו את אותו חיבור sata 6 כמו בנייחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מעוניין להעזר באנשים.

אתה סתם רוצה שייתנו לך אישור לקנות את המחשב שאתה רוצה.

אז ככה :

מסך מגע - סתם פיצר מיותר, שאתה פותח מחשב נייד יש לך מקלדת ועכבר, אתה לא תושיט את היד עד המסך וזה גם לא ממש נוח.

מעבד - עדיף מעבד חזק ולא מהגרסות המוחלשות.

את זה אני אומר לך.

שני החברה פה שמתווכחים איתך מבינים בנושא הזה יותר ממני ובטח שיותר ממך, שרוצה לקנות מחשב נייד בגלל איזשהו תפיסה מוטעית שקיימת בראש שלך.

המחשב שבו אתה מעוניין סתם יקר.

בא לך לשלם יותר בגלל מותג טיפשי ?. סבבה.

היה לך אי פעם נייד עם מסך מגע שאתה מדבר??

אז זהו שלי היה Dell xps 12 מעל שנה, והמגע לא רק שימושי בשבילי אלא כמעט הכרחי! והדבר הזה לא נמדד במומחיות של המשתמש במחשבים! (הנה נחום שהוא מומחה הבין את זה).

אל תמהר לשפוט אנשים!

תראה איך שכנעו אותי לקנות Asus במקום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 עמודים דיון של "תעצרו אותי או שאני קונה".

זה כבר נהיה מגוחך.

לך, תקבל החלטה (כנראה שקבלת) ותקנה מחשב.

(למעשה כשמסתכלים רק על דל אין בכלל מבחר)

אל תמהר לשפוט אנשים!

תראה איך שכנעו אותי לקנות Asus במקום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני ממש לא עובד באסוס, אבל לי אישית יש כבר היו שני מחשבים שלהם (אחד נקנה לפני 6 שנים, אחד לפני 3 שנים), עכשיו יש לי מהעבודה אז אני לא כל כך צריך. ולא היה שום מקרה שהייתי צריך לממש אחריות לשמחתי.

לאחותי יש אולטראבוק של אסוס, והייתה לו בעיה עם השקע טעינה (כנראה מדובר על מחלה מוכרת לאחר בירור בפורומים מחו"ל, וגם הבעיה הזו קרתה רק אחרי שנה-שנה וחצי), ותקנו אותו ללא עלות (בלי להתווכח).

יכול להיות שגם דל טובים מבחינת אחריות,ויש להם שם של מותג יותר אמין, אבל אתה פשוט משלם פרימייה על זה במעמד הקנייה, בארה"ב זה עוד איכשהו הגיוני, בארץ הפער הזה גדל משמעותית.

הם פשוט המחשבים שנותנים את הROI הכי טוב . דל טובים אבל סדרת הALIENWARE שלהם די יקרה (לדעתי גם נראית מצועצעת שזה גם מינוס)

עוד אופציה באסוס הוא

http://www.amazon.com/GL551JW-DS71-15-6-Inch-GeForce-Discrete-Graphics/dp/B00T7XRH2A/ref=sr_1_9?s=electronics&ie=UTF8&qid=1438701672&sr=1-9&keywords=razer+laptop

מגיע עם 16GB ובכסף שנשאר תשדרג לSSD לבד, יש אותו גם עם SSD קטן של 128 בשילוב עם דיסק קשיח של 1TB ב1200$

אם אתה מתלבט אם ללכת עליהם בכל זאת אז תיקח את זה ה 13 (תחפש את הדגם עם הכרטיס מסך החדש), אבל תבדוק על בחנות שלהם או בNEWEGG, נראה לי תמצא שם ביותר זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני לא מאמין להם.

[ציטוט מתוך הערך "לנובו" בויקיפדיה : מחשבי החברה נאסרו לשימוש בסוכנויות הביון של מדינות מערביות רבות בשל חשש מפרצות שמובנות בקושחה].

אני לא יכול לצפות מה יהיה הצעד הבא שלהם.

חוץ מזה שאני לא ראיתי אף פעם מחשב שלהם שחי מעל 7 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל במוח. הסדרות העסקיות שלהם הם עמידות ביותר אם לא העמידות ביותר, עומדות בתקנים צבאיים למכות, נפילות, אבק ומים, ומחשבים שלהם מחזיקים שנים על גבי שנים.

ושוב, תאמין להם או לא, הן בסיפור עם סופרפיש והן בסיפור עם השיטה להתקנת העדכונים שהתגלתה לאחרונה לא היה מדובר בסדרות העסקיות. הם לא יעזו לפגוע במוניטין המכובד של .

ואגב, משתמשים במחשבים שלהם בצה"ל.

בקיצור, אתה מדבר מחוסר ידע מוחלט בתחום.

(בקשר לסיפור עם סוכנויות הביון, הדבר לא ברור כלל ויש מחלוקת בין הסוכנויות. אתה יכול לראות שבארה"ב לדוגמה אי השימוש בציוד סיני נובע מלחץ פוליטי ולא מחשש אמיתי לריגול. בכל מקרה - לא מדובר על פרצות האבטחה שהזכרתי מקודם והדברים לא נוגעים כלל למשתמש הרגיל שלא עוסק בריגול...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...