התלבטות בין מחשבי גיימינג ניידים - התקציב עד 1400 $ - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מחשבי גיימינג ניידים - התקציב עד 1400 $

שמואל דקל

Recommended Posts

שוב:

הכ. מסך הזה נחמד לגרפיקה ותו לא. וגם בזה לא תקבל תוספת ביצועים עצומה. למשחקים מודרניים הוא לא שווה הרבה. ע. וידאו לא מעשית עם מסך כזה, גרפיקה אולי אפשר לעשות ב 13.3.

i7u - נחמד, לא שווה המון לגרפיקה כיוון שתוספת הביצועים לא גדולה מדי, כזו שאינה מצדיקה את הפרש המחיר בין ה i5 לבינו. אא"כ מדובר בדגם עם ה MQ.

16GB - נחמד. בחלק מהאולטרבוקים ניתן לשדרג, בחלק לא. אין פה משהו מדהים ששווה הרבה כסף.

SSD - כנ"ל.

בקיצור, כל מעלותיו הן בגדר Nice to Have.

לעומת זאת, הוא בעובי של למעלה מ 2.5 סנטימטר, זמן לא ברור, ובמשקל של יותר משתי קילו, וכל זה על לא כלום - תוספת ביצועים מסויימת בסיטואציות מסוימות בלבד.

הסמסונג, כדוגמה אקראית בלבד, בעובי 1.37 ס"מ בלבד, ובמשקל של 1.4 קילו. הביצועים בפועל יהיו דומים.

כשמחשב לא נותן לך מה שאתה צריך ועולה הרבה כסף, זה נקרא "לא משתלם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט לא נכון.

ה כרטיס מסך הוא שדרוג רציני ביחס להצעותיך.

ההפרש ב עצמו שווה את ההפרש של 200 $. זו תוספת עצומה לפונקציונליות של המחשב.

ה16 גיגה אני מסכים איתך שזה 90% גימיק, אבל בינינו. כשמציעים לך 2 במחיר 1 אז למה שלא תיקח?!

עיין בדיון ותבין שאני לא זקוק לגרפיקה ועריכת . זה רק אופציה של "אם נצטרך . (ושוב פעם. אפשר לחבר למסך גדול).

העובי לא בשמיים לעומת הדגם הראשון ואותו סיפור במשקל. הxps שוקל 1.5 k והוא שוקל 2+, לעומת הדגם הראשון ששוקל כ6-7 קילו (עדיף לקנות משקולת).

זמן הוא לא פרמטר כ"כ חשוב אצלי היות וב99% אני מחובר לחשמל.

ולא צריך את כל זה כשאתה רואה שבכל אתר אחר הוא עולה מינימום 1600.

שורה תחתונה. דיל מאוד משתלם לפחות לי ספציפית.

אשמח להערות מועילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.

סומנתי על ידך. אבל אתה לא היחיד כאן באתר שיכול לעזור לי.

ברגע שאני מבהיר לכולם שאני פתוח לשמוע הצעות ו"בעיקרון השתכנעתי" זאת אומרת שלפי הנתונים שבידי, זה הדיל הכי משתלם בשבילי, וברגע שאשמע עוד משהו שלא חשבתי עליו אז השכנוע יכול להתבטל באותו מהירות שהוא נוצר. אז זה אומר שאם יש שפנים שלא נעשה בהם שימוש, אז כן צריכים להשתמש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שפנים?

אתה פשוט לא שומע. צריך להמציא בשבילך קסמים חדשים...

לא משתלם - לא רלוונטי.

תוספת ביצועים לא משמעותית - לא רלוונטי.

משקל ומידות - לא רלוונטי.

ואחר כך תחשוב שאתה מסומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם משקל ומידות וסוללה הם לא רלוונטיים בשבילי, וה בן ה256 מפוצץ עד אפס מקום, זה הופך אותי למסומן???

הדיון הזה הוא דיון פרטני לתועלתי ולא המלצה לכלל הציבור. אז ברור שאני תופר את המחשב בדיוק למידות שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדל שהבאת קודם מגיע עם כרטיס מסך לא משהו Radeon R7 M270

http://www.amazon.com/N550JX-DS74T-15-6-Inch-Touchscreen-Aluminum-Windows/dp/B00T7XT17E/ref=sr_1_5?s=electronics&ie=UTF8&qid=1438520303&sr=1-5&keywords=asus+n550jk

זה עם כרטיס מסך יותר טוב (שאי אפשר לשדרג)

כל המחשב עולה 900$, תקנה (יש לא מעט מבצעים) ותוסיף אם אתה צריך, ייצא לך יותר זול מלקנות את הגרסה המשודרגת עם הSSD והזיכרון המורחב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל אני מצטט רק כשאני מגיב להודעה שנמצאת שלא בסוף הרשימה.

אני כותב מתוך . והיות והלחצנים באתר לא מספיק גדולים אז לפעמים נלחץ בטעות הציטוט במקום תגובה.

אשמח מאד שלא תנהל איתי "ברוגז", ותגיב לדיון כי אין לי ספק שאתה יכול להרחיב את האופקים שלי, ואני עדיין לא בטוח בהחלטה שלי.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד המציקים אתה..

תמלא כבר את השאלון שבראש הפורום.

יש מחשבים הרבה יותר משתלמים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

* מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, עריכה גרפית (דו מימדית, סרטים, או תלת מימד?)

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט?

* רזולוציית המסך? (במחשבים מודרניים נעה בין HD 1366x768 לבין FHD 1920x1080, ולעיתים רחוקות מעבר לכך). ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך יש יותר שטח עבודה, אך העצמים בתצוגה (טקטס, אייקונים קטנים יותר)

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? (לדוגמה, מקלדת הכוללת numpad, עכבר trackpoint בנוסף לtouchpad)?

* משקל רצוי?

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (eSATA, , VGA, ExpressCard...)

* Bluetooth?

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, , או שילוב - דורש mSata)

* כונן אופטי?

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית?

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ?

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה?

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי?

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...