התלבטות בין מחשבי גיימינג ניידים - התקציב עד 1400 $ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מחשבי גיימינג ניידים - התקציב עד 1400 $

שמואל דקל

Recommended Posts

שלום.

אני מעוניין לרכוש לפטופ גיימינג.

מטרת הרכישה.

יש לי חבר שרכש את ה Dell xps 12 שלי שרכשתי בארה"ב ב 1400$.

היות והביצועים מספקים אותי לפרק הזמן הקרוב, אז רציתי משהו דומה.

הדרישות שלי.

מטרות המחשב: בעיקר עבודה פשוטה וגלישה. אבל מתחת ל8 ג ram וi7 ו ssd - פשוט אין עבודה חלקה. אני אוהב לעבוד מהר ושונא דייליס! וכמובן מולטי טסקינג כמה שרק אפשר….. ואלו דרישות בסיס של ממש.

כמובן שמידי פעם צריך עבודת פוטושופ או להמיר סרט וכו', שאז ממש כיף לצפות איך שה cpu או ה ram מנוצלים היטב.

עם ההתקדמות שלי בלימודי המחשבים, הדרישות יעלו עם הזמן, ואני רוצה להקדים ולשדרג לכמה שאפשר בתקציב שלי.

גודל מסך בין 12-17.

רזולוציית המסך. מינימום fhd.

חובה מסך מגע. (עיינו בתגובות) לא צריך 2 in 1 כמו ה xps 12.

משקל עד 3 קילו.

לא דרוש זמן סוללה ארוך כלל.

מינימום 3 יציאות usb.

מינימום 256 ssd (רצוי 512)

כונן אופטי. יתרון קל.

אחריות בין לאומית חובה!

Dell/alienware. מס' 1 בעדיפות.

asus msi. מס' 2

חברות אחרות שימצאו לקוחות אחרים.

תקציב כאמור, עד 1400$

המועמדים המנצחים לעת עתה:

Alienware 13 ANW13-8636SLV

http://www.amazon.com/dp/B00SIJG8PQ/ref=wl_it_dp_o_pC_S_ttl?_encoding=UTF8&colid=2CZVNRWQRRSEO&coliid=I35F3G35H0UKK5

או

ASUS GL551JM 15-Inch

http://www.amazon.com/N550JX-DS74T-15-6-Inch-Touchscreen-Aluminum-Windows/dp/B00T7XT17E/ref=sr_1_5?s=electronics&ie=UTF8&qid=1438520303&sr=1-5&keywords=asus+n550jk

מי מציע אלטרנטיבה?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי שמואל,

אני אישית גם הייתי הולך על המחשב השני (בעיקר בגלל כרטיס המסך).

אני מתאר לעצמי שאתה די סגור על מחשב נייד, אבל קשה לי להתאפק...

למרות שזה ברור אבל אם המטרה היא גיימינג, אולי תחשוב שוב האם לא עדיף לרכוש מחשב נייח.

לי אישית הייתה ההתלבטות קשה לפני רכישת המחשב שלי האם לקנות או נייח ואני שמח מאד שבסוף בחרתי ללכת על נייח :-)

בסכום הזה אפשר לרכוש באילת מחשב לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המטרה היא לא גיימינג. זה תוספת אם אני ירצה לשחק. אבל בעיקר אני רוצה שיהיה לי אופציה לעבודה גרפיקאית כבידה. (מסמכי פוטושופ עתירים ועריכת וידאו) מה לעשות אבל המחשבים האלו בקטגוריית גיימינג ולכן אפשר לטעות בגלל הכותרת….. (נראה לי שזה מה שמושך המון צופים.

2. הניידות חשובה לי. עם הזמן כשאשפר את המומחיות שלי בתחומים הנ"ל וגם התקדמות בלימודי מדעי המחשב, אני מתכנן לקנות מחשב נייח יקר שעולה בארץ כ25000 שח. (ביבוא אישי מארה"ב). ועד אז גם חומרה תתקדם מאוד ואולי יהיה גם מעבד 8 ליבות במחיר שפוי. (לא מדבר על מסכי 4k/5, שיהיו בתמחור שפוי.

3. לגבי מה שרשמתי על גיימינג . אני עכשיו על xps 12. i7 4500u. 8 ram. 256 ssd. ואין לי סיבה מיוחדת לשדרג מהתחנה המהירה וקלילת המשקל הזאת רק מישהו ממש חומד את זה ורוצה לרכוש את זה ממני.. (וכבר פרסמתי באתר שאלת המלצת מחיר) והיות ורכשתי את זה בחו"ל ופער המחירים בארץ ממש גדולה, אז עשיתי סיבוב באמזון ומצאתי את שניי הבריונים הללו שזולים משמעותית אפילו באמזון! (דגם ה 13 התחיל ב 1960 וכבר אוחז ב 1335).

4. השיקולים שהכריעו ל מס' 2:

בראש ובראשונה מסך מגע. אחרי שהתרגלתי אליו קשה לי מאד בלעדיו!

קל משקל וממדים משמעותי מהשני.

מחשב הרבה יותר חדש.

5. לא מצאתי מפרט כזה במחיר הזה בשום מקום. אני רוצה לוודא שזה אכן כך. (ללא לנובו וכד'… ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגע לא שימושי כמעט לשום דבר.

המעבד יהווה הבדל משמעותי. לגפיקה הייתי לוקח את ה i7 4700MQ כדרישת בסיס, ולא שום דבר מתחת. זה יותר משמעותי מכרטיס המסך בחלק מהמקרים.

אתה כבר בעניינים של עריכת וידאו?

כי 13 אינצ זה בלתי אפשרי.

אם תתפשר על גדלים שמקובלים בתחום, ממילא לא תאלץ לקחת מחשבי גיימינג, ממילא ההיצע יתרחב בהרבה וגם תקבל יותר תמורה למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העבודה יותר מהירה . פשוט עד שאני מגיע לאובייקט עם העכבר אני פשוט "נוגע" בו.

דפדוף בתיקיות ואינטרנט מתבצע במהירות, בקלות ובפשטות כמו דפדוף בסמארטפון. זום בצביטה שימושי ביותר באינטרנט ובאופיס.

לצערי וינדוס 8 מותאם למגע רק בסביבת האריחים ובדסקטופ אני צריך לשלב מקלדת ועכבר.

אני מקווה שבוינדוס 10 המצב לא ככה. אם הם יעשו התאמת מערכת מלאה למגע, זה אומר שכל התוכנות יותאמו תוך זמן קצר למגע ואז אייפד ואנדרואיד יהפכו ללא רלוונטיים.

עד שלא תתנסה עם מסך מגע במחשב איכותי כמו הxps 12 לא נראה לי שתבין

- - - תגובה אוחדה: - - -

מר נחום היקר. נראה שאף פעם לא התנסת עם מסך מגע. אני עם xps 12 מעל שנה ואני לא מסוגל ללא מסך מגע.

לעצם העניין. עריכת הוידאו וכו' זה לא העבודה שלי אלא לצרכים אישיים, כך שהעדפות משתנות. עם הזמן כפי שכתבתי, אני התחלתי לעשות תואר Bsc במדעי המחשב, ועם הזמן אצטרך לרכוש נייח עתיר צינורות ואז כבר לא תצטרך "לדאוג" לביצועים….

בעיון בכל הדיון תוכל להבחין למה הדגם הזה הוא בעיקרון המחשב הבא שלי . רק השאלה היא האם אפשר לשדרג מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אי אפשר לשדרג מעבד בסדרות הU בדרך כלל. גם עם MQ זה לא משתלם גם אם אפשרי.

ב. אין שום דבר משתלם בסדרה הזו, שתהיה מודע.

ג. אין שום דבר חכם בלא לקנות לנובו. אולי בסדרות הזולות. בסדרות היקרות המחשבים שלהם טובים לא פחות. (אם כי מותג גיימינג אכן אין להם).

ד. התנסיתי, אל תדאג לגבי הניסיון שלי.

אין שום דבר שימושי במסך מגע עם . זה שאתה מגרד את אוזן ימין עם יד שמאל מעל לראש זה לא נקרא "שימושי". את אותו משפט שכתבת אני יכול לכתוב בדיוק הפוך:

"עד שאני מרים את היד ומגביה אותה לכיוון המסך, אני כבר מזיז בעשירית שניה את האצבע שמונחת כבר על העכבר אל האובייקט ופשוט "נוגע" בו"...

ה. אני חושב שמשהו לא ברור לגבי עריכת . אם אתה רוצה אולטרה בוק, לשימושים הללו לא תקבל שום תוספת ביצועים מעל XPS 13 למשל.

אם השימושים שלך הם גם עריכת או גרפיקה, זה קרוב לבלתי אפשרי בגודל הזה. אני עורך מדי פעם על 14, וזה מציק.

אני חושב שאם תרד מהעץ של "בעקרון כבר החלטתי על מס' 2. מישהו יכול לשכנע אותי אחרת" יהיה אפשר לבדוק, כי קשה לשכנע מישהו שהחליט כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המסך מגע. כל אדם יש לו טבע אחר ואני ניסיתי את שניהם והחלטתי מה יותר נוח לי בדיוק כפי שאתה החלטת, אז מבחינתי עניין המסך מגע מוצה.

לגבי עריכת וידאו אפשר לחבר מסך חיצוני.

לגבי הדיל המשתלם. תן לי מעבד i7 5500u. 16 gb . 512 g . מסך qhd + במחיר 1333 $

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בכל זאת יש לך איזשהו הערה על תהסס לכתוב. אני כאן בכדי להיות פתוח ולשמוע דעות והצעות ולא בכדי להתנצח ולהראות שאני יודע יותר טוב. אבקש מכל מי שיש לו הערה או הצעה להביע את דעתו, ובעזרת השם זה לא ילך לריק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...