הכירו את קפלר 452b, כוכב הלכת שהוא הדוד של כדור הארץ - עמוד 10 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכירו את קפלר 452b, כוכב הלכת שהוא הדוד של כדור הארץ

SilentBob

Recommended Posts

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ארט טאטום, זה לא "מדינת ישראל" זה פשוט תחום שהחקיקה בו חדשה או עוד לא נוצרה.

אין לזה קשר לכלכלה המוניטרית. בכלכלה מוניטרית אפשר לבחור צורות מיסוי שונות.

סתם דמגוגיה מהצד שלך.

אתה מבין?? פה בדיוק הבעיה!!

החמודים שיושבים למעלה רוצים שתחשוב שהטכנולוגיה הזאת חדשה ועדיין לא היה להם זמן להגיב עם תיקון ועדכון החוק.... למה?

1. כי הם עצלנים?

2. כי לא בא להם להזיז את התחת?

3. כי יותר משתלם להם לשבת בכסא בלי לעשות כלום ועדיין לקבל את אותה משכורת שמנה?

4. כי זה יוריד את החברים שלהם משליטה בשוק באנרגיה?

5. כל התשובות נכונות?

קודם כל, כשרוצים לשנות חוק אפשר לעשות את זה בהניף יד!! אז אל תקנו את הקישקוש הזה של "זה לוקח זמן". זה לוקח זמן כי רוצים שזה יקח זמן (ככה אולי תשכח מזה ואז זה בכלל יעלם).

דבר שני הטכנולוגיה ה"חדשנית" הזאת כבר קיימת בסביבות ה250 טריליארד שנים (בערך, אולי קצת פחות) אז שלא יקשקשו לנו קישקושים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר? אתה ממציא שטויות.

הטכנולוגיה של טורבינות אוויר שפועלות מרטט זו חדשה. אפילו ארה"ב עוד לא משתמשת בהם...

חקיקה לוקחת זמן... אוליי בגלל שהממשלה עסוקה בלכבות שרפות (אפילו באופן מילולי) שהשמאל והמוסלמים כל הזמן מציתים.

SEVEN אני רק מוצא את הכשלים בתוכניות שלכם לתקן את העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר? אתה ממציא שטויות.

הטכנולוגיה של טורבינות אוויר שפועלות מרטט זו חדשה. אפילו ארה"ב עוד לא משתמשת בהם...

חקיקה לוקחת זמן... אוליי בגלל שהממשלה עסוקה בלכבות שרפות (אפילו באופן מילולי) שהשמאל והמוסלמים כל הזמן מציתים.

SEVEN אני רק מוצא את הכשלים בתוכניות שלכם לתקן את העולם.

אני מדבר על הפאנלים הסולרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה בכל אנרגיה שלא מבוססת על דלקי מאובנים היא שאי אפשר למכור אותה בכסף ולשעבד באמצעותה את האנושות.

בעיה של חלק מאד מצומצם מהאנושות.

כל השאר או אידיוטים שימושיים או שפשוט לא אכפת להם כמו מישו פה.

ואגב אותו מישו אפשר לוותר על עצותיו במציאת כשלים.

עדיף שאנשים שאכפת להם יעשו זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ק האמר, פאנלים סולרים הם מוגבלים בכמה אנרגיה הם יכולים להפיק גם אם הייתה לך מאה אחוז יעילות(וכרגע לא מתקרבים לזה עד כמה שידוע לי).

מה גם שאם אני לא טועה פאנלים סולארים דורשים מתכות יותר יקרות ונדירות בשביל לייצר אותם.

הם לא באים בחינם.

ברור שאם אתה משקיע סכום עתק על חווה של פאנלים סולרים תוך X שנים אתה מחזיר את ההשקעה, אבל זה לא בא בכמויות מטורפות של אנרגיה אלא אם כן תהפוך את כל הנגב לשטח אחד גדול של פאנלים סולארים.

אתה יודע מה, אני לא יודע... בא בתור אחד שמבין בזה יותר ממני תביא את המספרים של כמה השקעה צריך בשביל להחליף את כל דלקי המאובנים באמצעות פאנלים סולרים, איזה חומרים צריך ותוך כמה זמן תחזור ההשקעה...

תעשה חשבון. בלי מספרים כולנו מדברים באוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

פאנלים סולאריים תלת מימדיים עם יעילות פי 30-50 ממה שיש היום.

מגדלי שמש.

גאו טרמי.

גלים.

גאות ושפל.

רוח.

ביו גאז.

לא חסר.

צריך רצון.

יכולת וידע לא חסר.

אבל יש מנאייק שלא רוצים לתת לכל זה לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ק האמר, פאנלים סולרים הם מוגבלים בכמה אנרגיה הם יכולים להפיק גם אם הייתה לך מאה אחוז יעילות(וכרגע לא מתקרבים לזה עד כמה שידוע לי).

מה גם שאם אני לא טועה פאנלים סולארים דורשים מתכות יותר יקרות ונדירות בשביל לייצר אותם.

הם לא באים בחינם.

ברור שאם אתה משקיע סכום עתק על חווה של פאנלים סולרים תוך X שנים אתה מחזיר את ההשקעה, אבל זה לא בא בכמויות מטורפות של אנרגיה אלא אם כן תהפוך את כל הנגב לשטח אחד גדול של פאנלים סולארים.

אתה יודע מה, אני לא יודע... בא בתור אחד שמבין בזה יותר ממני תביא את המספרים של כמה השקעה צריך בשביל להחליף את כל דלקי המאובנים באמצעות פאנלים סולרים, איזה חומרים צריך ותוך כמה זמן תחזור ההשקעה...

תעשה חשבון. בלי מספרים כולנו מדברים באוויר.

יש . תתפרע.

כמו שאמרתי, הכל מגיע בסופו של דבר לשאלה של "למי אתה בוחר להאמין?"

יש מדענים שאומרים ככה ויש כאלה שאומרים ככה. הכל כמובן מגובה במאמרים, מחקרים, עדויות וכו'.....

ובסופו של יום אין לנו ברירה אלא להאמין למישהו.

הרי אם תחשוב על זה..... איך אתה באמת באמת באמת יודע שמחוץ לכדור הארץ יש באמת ירח וכוכבי לכת ושמש וכל מה שנאסא מראים לנו??? היית שם? ראית במו עינך?

לא, אנחנו נאלצים להאמין לבנאדם X שאומר את זה. אותו דר כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לי לקח כמה פעם להבין כל משפט? אנגלית לא משהו...

וזה נראה כמו סקריפט של סרט או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...