רוצה לקנות סמארטפון עד 2500 ש"ח, מתלבט בין Galaxy 6 ל LG G4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות סמארטפון עד 2500 ש"ח, מתלבט בין Galaxy 6 ל LG G4

natan805

Recommended Posts

מצד אחד אני לא אוהב את הגודל הענק של ה-G4 ומצד שני אני לא אוהב שלגלקסי אין נשלפת וזיכרון להרחבה.

ההתלבטות מאד קשה, ולכן הייתי רוצה לדעת מה ההבדל ביניהם מה שאר היתרונות והחסרונות, ואולי יהיה יתרון מסוים או חסרון מנגד שישכנע אותי ללכת על אחד מהם.

מאד חשוב לי ביצועים, אמינות, ומצלמה איכותית כמה שיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ברור שאני אקח את מה שהכי פחות מפריע לי, אבל אני מצפה לדעת את היתרונות והחסרונות בשביל להחליט, ולכן פתחתי את הנושא.

אני יודע שאפשר לחפש בגוגל, אבל בכל זאת הייתי רוצה לקבל עוד חוות דעת מאנשים שמכירים את המכשיר מקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G4 Over S6

+סוללה נשלפת.

+מצלמה טובה.

+אחסון משתנה.

+מסך עם צבעים טבעיים.

+מסך גדול.

S6 Over G4

+מעבד טוב יותר.

+נוח להחזקה.

+איכות הרכבה וחומרים.

+ביצועים טובים.

+ מצב חיסכון <מסך AMOLED>

לי יש את ה-G4 ואני יכול לומר שמבחינת Day 2 Day use הביצועים שלו לא בשמיים נתקע המון ומתחמם לא מעט.

אני מאמין שזה עניין של גרסה ואופטימיזציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Guarding angel ממש תודה רבה, זה בדיוק החוות דעת שרציתי לשמוע,

כמו שאני רואה אתה לא הראשון שאומר את זה על ה- ,אבל דווקא בעיות התחממות לא שמעתי.

בכל אופן אני חושב לחכות ל one+2 וכנראה שאקנה אותו במידה ויהיה לו מצלמה טובה כמו ל- G4 ללא הבעיות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-S6 ובמיוחד ה-edge (שאין לו לטעמי שום יתרון ממשי מעבר לזה שהוא פשוט יפה יותר, משמעותית) הם לטעמי הטלפונים הטובים ביותר שיש היום בשוק.

וזה מגיע מאחד שמחזיק G2 ושמאז ומעולם סלד מסדרת הגלקסי. (ויש לי ניסיון עם ה-s6 edge, לאח שלי יש אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...