הגדרת מודם-נתב VTECH NB403 של בזק בינלאומי במצב BRIDGE - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת מודם-נתב VTECH NB403 של בזק בינלאומי במצב BRIDGE

bark100

Recommended Posts

מישהו הצליח להגדיר את המודם ראוטר vtech nb403 במצב BRIDGE?

אני רוצה לחבר אותו לראוטר LINKSYS WRT1900AC.

הצלחתי לעשות את זה עם המודם-ראוטר הקודם של בזק (T&W VDSL) באמצעות המדריך שמופיע בקישור הזה

http://tinyurl.com/ob8oakx

אבל זה לא עבד.

התשובה הרשמית של בינלאומי היא שהם לא תומכים במצב BRIDGE. (הנציג אשכרה אמר לי ללכת לחפש מי ינענע אותי)

אני אתחיל עם מה שאני כבר יודע:

1. מחקתי את כל החיבורים הקיימים (dsl + vdsl)

2. יצרתי חיבור חדש מסוג PTM Over DSL Ethernet Bridge

3. אני רואה סטטוס חיבור online

4. יצרתי LAN group חדש ושייכתי אותו לחיבור שיצאתי בסעיף 1

התוצאה: זה לא עובד :-(

השאלות שלי הן:

האם אני צריך לשייך לחיבור vlan + priority? האם אני צריך ליצור LAN group ולשייך לחיבור?

מה שכן שמתי לב הוא שהנורה במודם של חיבור סופי לאינטרנט נדלקת אחרי שאני מוחק את ה-lan group הדיפולטיבי. זאת אומרת שבמצב Bridge המודם מצפה שאמחק את החיבור LAN - אבל אז אני מאבד גישה לממשק ניהול.

מה אני צריך להגדיר ב-lan group מבחינת physical ports ו-routing?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן שמתי לב הוא שהנורה במודם של חיבור סופי לאינטרנט נדלקת אחרי שאני מוחק את ה-lan group הדיפולטיבי. זאת אומרת שבמצב Bridge המודם מצפה שאמחק את החיבור LAN - אבל אז אני מאבד גישה לממשק ניהול.

למה אתה צריך גישה לממשק ניהול? וממתי יש כזה שהמכשיר במצב מודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צריך גישה לממשק ניהול? וממתי יש כזה שהמכשיר במצב מודם?

אני לא צריך גישה לממשק ניהול, אני רק צריך שזה יעבוד אבל לצערי זה לא עובד.

מה שכן אני שם לב הוא שברגע שאני מכבה את הממשק ניהול (זאת אומרת - מוחק את ה-LAN Group שמגדיר את ה-IP של המודם) פתאום נדלקת המנורה האחרונה של האינטרנט במודם, וכביכול זה אומר שיש , אבל הראוטר לא מצליח להתחבר - אני רואה סטטוס של PPPoE Connecting....

כמובן שהגדרתי את הראוטר שלי עם השם משתמש וסיסמא. הראוטר גם עובד עם מודם אחר שהגדרתי במצב BRIDGE וזה עובד ללא בעיה.

ההבדל היחידי בין הקונפיגורציה שעובדת לזו שלא עובדת היא שמדובר במודם-ראוטר של מסוג T&W (בקונפיגורציה שעובדת) ובקונפיגורציה שלא עובדת מדובר במודם-ראוטר של בינלאומי מסוג NB403

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...