אמזון חוגגת 20 שנה ב- 15.07, צפויים מבצעים יותר גדולים מ- Black Friday - עמוד 7 - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמזון חוגגת 20 שנה ב- 15.07, צפויים מבצעים יותר גדולים מ- Black Friday

LazyCat

Recommended Posts

אמזון, לוגיט'ק וקורסייר נתנו לי שירות מעל ומעבר למוצרים שנקנו בחו"ל. אגב, בשנים האחרונות יש לי רק דברים טובים לומר על האחריות של אייבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי סיפורים מדהימים עם השירות של אמאזון עצמם.

שתי הבולטים:

הזמנתי פעם טאבלט למישהו שעמד בפני טיסה חזרה למוסקבה והגיע טאבלט אחר בטעות. לא היה מספיק זמן כדי להחזיר את המוצר ורק אז להזמין חדש לפני הטיסה, אז אמאזון החזירו מיד את הכסף כדי שאקנה חדש והשאירו אצלי את הישן. לא זו בלבד, אלא ש מחלקים את הטאבלט ההוא עם SD של 32GB, ובמקרה הזה הוא הגיע בלי, ולכן קיבלתי 30% החזר...

סיפור נוסף. לאחרונה הזמנתי לנובו T440 לחבר מחנות באמאזון שמבצעת שדרוגים (למשל, הם קונים מלנובו ללא , מרכיבים בעצמם ומוכרים בזול כשהאחריות שלהם). המחשב הגיע עם HDD ולא . התקשרתי לאמאזון והסברתי שההזמנה התבצעה במסגרת הפריים, כך שהמשלוח היה משלוח מהיר של יומיים ובחינם. כעת הסתיים לי הניסיון ולא אוכל להזמין את החדש במהירות כזו. יוצא שאבזבז שבוע לחינם. במקום קיבלתי כפיצוי פריים לשנה חינם (שווי של 100$)...

לא מדבר על הפעמים הרבות שהם נותנים להחזיר מוצר תקין פתוח ומשומש רק כי לא בא לך \ לא מתאים לחומרה שברשותך ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...