Whatsapp web על כרום מתנתק כל כמה זמן - עמוד 2 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Whatsapp web על כרום מתנתק כל כמה זמן

Splashy

Recommended Posts

מציע לך להתעלם מהפרנואיד שהגיב פה קודם, יש לו דיון משלו כאן אם את בקטע.

אכן טלגרם מתקדמת יותר טכנולוגית, אבל זה לא רלוונטי כי פשוט אין שם אף אחד.

בכל אופן לגבי web.whatsapp, היא אכן פועלת רק כשהוואטסאפ בטלפון פעילה ומחוברת לרשת.

לכן יש שתי סיבות להתנתקויות האלה:

1. הוויפי מתנתק

2. הוואטסאפ נסגר

סביר להניח שהסיבה השניה היא מה שקורה אצלך.

זה לא בהכרח קשור ל"תוכנות ניקיון", יכול להיות שפשוט אין למכשיר מספיק זיכרון פנוי ולכן כשהוא צריך עוד הוא סוגר אפליקציות שפתוחות ברקע.

אופציה נוספת היא איזשהו פיצ'ר "ניהול זיכרון / צריכת סוללה" שמובנה ברום ולא בהכרח קשור לאפליקציה חיצונית כזאת או אחרת. אם יש משהו כזה בהגדרות של הטלפון, נסי לבטל אותו.

אבל בכל מקרה - אני לא ממש רואה טעם להשאיר את ה-web.whatsapp פתוח 24/7... למה את בכלל עושה את זה?

אני משתמש ב-pushbullet (כולל התוסף לכרום כמובן) וברגע שאני מקבל הודעה בוואטסאפ בטלפון זה מקפיץ לי פופאפ בפינה. כשאני לוחץ עליו זה פותח לי את ה-web.whatsapp בטאב חדש ונכנס ישר להודעה.

תודה על התגובה, עומרי. יש לי נוט 4 עם רום סטוק של סאני גרסת לוליפופ בלי רוט. פיצ'ר החסכון בסוללה מבוטל וזה עדיין מתנתק.

לא נראה לי גם שיש חוסר ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שעליתי על הבעיה. שמתי לב שהבעיה הופיעה כשנכנסתי לטאב של Whatsapp web בכרום והתחלתי לכתוב הודעה, כלומר "כשהערתי את הטאב מתרדמתו".

אני עכשיו עם וזה בינתיים נראה בסדר. מה שמחזק את התחושה שלי זה שבכרום הדף של ממשק הראוטר שלי גם היה פתוח וזה לא היה זוכר את הסיסמה כשנכנסתי לטאב אחרי כמה דקות וב- זה נכנס ישר שוב לממשק של הראוטר בלי לבקש סיסמה.

בכל מקרה אמשיך לעקוב אחרי זה. אני מקווה שזו הייתה הבעיה ושמעבר ל- אכן פתר אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון עם מס' מכשירים, לרבות הנוט 4 (למיטב זכרוני ברשותך מכשיר מבוסס SoC של סמסונג, אני התנסתי באחד עם SoC קוואלקום) - אם ניהול ה WiFi כשהמכשיר בתרדמת לוקה, יהיו סרטים עם הממשק לדפדפן.

עושה רושם שהבעיה היא תוכנתית עם הנוט 4 וקשורה כאמור לצורה שבה ה WiFi מנוהל לאחר שהמכשיר נרדם לזמן מה. הבעיה נפתרת מס' שניות לאחר שאני מעורר אותו באופן יזום.

עם מכשירים אחרים, כדוגמת ה G4 והנקסוס 6, זה לא קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך להתעלם מהפרנואיד שהגיב פה קודם, יש לו דיון משלו כאן אם את בקטע.

אכן טלגרם מתקדמת יותר טכנולוגית, אבל זה לא רלוונטי כי פשוט אין שם אף אחד.

בכל אופן לגבי web.whatsapp, היא אכן פועלת רק כשהוואטסאפ בטלפון פעילה ומחוברת לרשת.

לכן יש שתי סיבות להתנתקויות האלה:

1. הוויפי מתנתק

2. הוואטסאפ נסגר

סביר להניח שהסיבה השניה היא מה שקורה אצלך.

זה לא בהכרח קשור ל"תוכנות ניקיון", יכול להיות שפשוט אין למכשיר מספיק זיכרון פנוי ולכן כשהוא צריך עוד הוא סוגר שפתוחות ברקע.

אופציה נוספת היא איזשהו פיצ'ר "ניהול / צריכת סוללה" שמובנה ברום ולא בהכרח קשור לאפליקציה חיצונית כזאת או אחרת. אם יש משהו כזה בהגדרות של הטלפון, נסי לבטל אותו.

אבל בכל מקרה - אני לא ממש רואה טעם להשאיר את ה-web.whatsapp פתוח 24/7... למה את בכלל עושה את זה?

אני משתמש ב-pushbullet (כולל התוסף לכרום כמובן) וברגע שאני מקבל הודעה בוואטסאפ בטלפון זה מקפיץ לי פופאפ בפינה. כשאני לוחץ עליו זה פותח לי את ה-web.whatsapp בטאב חדש ונכנס ישר להודעה.

אני משתמש בתוסף לפיירפוקס ובמקום לפתוח לי את הממשק של וואטספ הוא פותח חלון של pushbullet שניתן לראות בו רק את ההודעה האחרונה, יש לך מושג מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי את הפואנטה. אם אתה לוקח על הנוטיפיקיישן עצמו, זה פותח את ה-web.whatsapp

אם אתה לוחץ על reply בנוטיפיקיישן, זה פותח חלון quick reply של Pushbullet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...