כסאות מוזיקליים: LG G4 בביקורת - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסאות מוזיקליים: LG G4 בביקורת

liiight

Recommended Posts

מה כל כך נורא בזה במכשיר עם נשלפת, ועוד כזה שמגיע עם שתים? שיאפשרו להגדיר את זה לפי בחירה. לדעתי רוב האנשים שגם כך יחליפו את המכשיר בשנה\שנתיים\שלוש הקרובות יעדיפו את הטעינה המהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע, העובדה שהם חסמו את זה תוכנתית (איך לעזאזל? זה חומרתי לחלוטין) זה קצת תמוה. זה דיי לא שווה את ההשקעת זמן

אם אתה שואל אותי כנראה הייתה פה איזה פשלה והם ידחפו את התיקון ביחד עם העדכון הבא (עד כמה שאני יודע עוד לא יצא עדכון לG4)

וגם אם לא, לא הייתי מחשיב את זה כחיסרון למכשיר. אני כרגע טוען את הG3 שלי בקצבי QC1 וזה מגיע מ0 ל100 בקצת יותר משעתיים אם אני לא טועה אז כל דבר מעל זה מרגיש לי "בונוס"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אגב שהיות ואין ברשותי מכשיר עם QC קניתי לא מזמן מטען רגיל של בלקין (2.1 אמפר) וגיליתי שהוא מטעין את האייפוד קלאסיק שלי (שרשמית מיועד ל500 מילי אמפר) בקצב מהיר מאוד. אני מקווה שזה לא גורם נזק משמעותי בטווח הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר קובע כמה זרם יכול להיכנס ולא המטען לכן כל עוד המהנדסים של עשו את הבדיקות שלהם כראוי הכל בסדר

זה נכון רק בתנאי שמתח המוצא של המטען הוא המתח שהמכשיר מצפה לו. לרוב זה יהיה 5V, אבל כבר ראיתי מטענים עם יותר מזה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

שמע, העובדה שהם חסמו את זה תוכנתית (איך לעזאזל? זה חומרתי לחלוטין) זה קצת תמוה. זה דיי לא שווה את ההשקעת זמן

אני מניח שזה פיצ'ר של הקרנל. בגלקסי S3 זצ"ל שלי, למשל, יכולתי לשלוט בזרם הטעינה עם קרנל מקוסטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע של הפיצ'רים של הטעינה המהירה, זה לא זרם גדול יותר, אלא מתח.

5-12 וולט ועד 3 אמפר (יש מגבלה של זרם על החיבורים הנוכחיים, הפתרון הוא העלאת מתח העבודה)

ככה אפשר לקבל 36W באותם 3 אמפר ולא לשרוף את החיבורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...