איך צוברים ניסיון בתחום הSYSTEM? - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך צוברים ניסיון בתחום הSYSTEM?

arik100

Recommended Posts

כמעט כל החברות 99%.99 דורשות ניסיון בדרישות שלהם מן העובדים בין אם זה וירטואליזציה או ציוד תקשורת נתבים של CISCO FW של FORTIGATE וכו' וכו' לא ארחיב מעל הצורך.

עכשיו בתכנות איך צוברים ניסיון? או שמתחילים בתור מתכנת מתחיל בחברה , או שאפשר לעשות פרוייקטים שלך.

בSYSTEM איך תיצור לעצמך פרוייקטים? יש פה קצת בעייה. דורשים גם עבודה בארגון עם מעל 100 תחנות וקצרה היריעה מלפרט (כבר הבנתם)

אז מה אתם אומרים? איך אפשר להיכנס לעבודה בחברה בתור SYSTEM אם יש ידע בתחום המחשבים AD EXCHANGE ותקשורת אך חסר עבודה בשטח עם ציוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בטח שהם דורשים נסיון. למה שלא ידרשו?

איך צוברים את הנסיון? כמו בכמעט כל מקצוע אחר - מתחילים מלמטה ומטפסים למעלה. אין קיצורי דרך והנחות. רק עבודה קשה והשקעה מביאים תוצאות.

אתה יכול גם להתחיל מלא לכתוב ב allcaps בתור התחלה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להתחיל לעבוד בבזק בינלאומי וחברות כאלה אם זה מה שאתה מציע.

מתייחסים לעובדים שם כמו לרובוטים והרמת שכר שווה לז***.

אני לא רואה מה הבעיה עם לכתוב בCAPS זה הרבה יותר נוח מאשר להחליף כל רגע מעברית לאנגלית וכו'.

רמה הידע הנוכחית זה חומרה מחשב, התקנות וקינפוג בעיות וכו', AD , EXCHANGE, הרשאות NTFS , GPO, קצת עבודה עם DC והתקנה שלו, הבנה של וקצת התעסקות עם נתבים וSW גם ברמת קנפוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם היידע הזה אתה יכול לנסות להתקבל לחברות it קטנות. להתחיל כטכנאי או עוזר מנהל it וכו וללמוד ולהתקדם. לחילופין ממליץ לך להקים בבית מעבדה לניסיונות. היום בעידן הוירטואל אפשר לדמות מערכות גדולות מאוד אצלך בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם היידע הזה אתה יכול לנסות להתקבל לחברות it קטנות. להתחיל כטכנאי או עוזר מנהל it וכו וללמוד ולהתקדם. לחילופין ממליץ לך להקים בבית מעבדה לניסיונות. היום בעידן הוירטואל אפשר לדמות מערכות גדולות מאוד אצלך בבית.

מעבדה לניסיונות - אוקיי אני יודע איך להקים מערכות וירטואליות ואז מה? כאילו לא הבנתי איזה ניסויים/משחקים/פרוייקטים אני אמור לעשות בכדי שאוכל לרשום V על זה שיש לי ניסיון בתחום?

אשמח אם תוכל להרחיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היריעה קצרה מלהכיל

יש אינספור תרחישים

אבל אתה אומר... "אני יודע להקים מערכות וירטואליות". זה לא עניין של מה בכך. לא כולם יודעים.

אני לא יודע מאיפה אתה בארץ ואיזה שוק IT סובב אותך, אבל אם תשים רגע בצד חברות גדולות יותר מבחינת אנשי סיסטם (30-50 וצפונה) - יש עוד אלפים על אלפים של חברות שלא מתקרבות לגודל הזה ולא רוצות\צריכות\מסוגלות להעסיק מומחי IT ומחפשות אנשים עם "רעב" לתחום שיסכים לעשות עבודת סיסטם מבלי לשלם להם 15K ורכב + תנאים כאלה ואחרים.

החברות האלה זה קרש הקפיצה שלך, גם אם לא תתפתח שם...תוגל להתגלח מספיק כדי לצבור ניסיון לגדולים יותר. וגם על הדרך תמצא את הנושאים שאתה יותר אוהב בSYSTEM

בנימה אישית אם אתה רוצה, שלח בפרטי הודעה ואחזיר לך המייל שלי ואתחיל להכות בך תרחישים עד שייצא לך מהאזניים :)

ועוד נימה אישית...אני אתך בCAPS LOCK :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה?

תשאל כל איש סיסטם מנוסה ותבין שצריך תמיד להתחיל ממשהו קטן ולצמוח.

עם גישה של "אני לא רואה מה הבעיה עם לכתוב בCAPS" גם לא תגיע רחוק כי לא תדע לכתוב באנגלית תקנית ולתקשר עם אנשים בחו"ל (או אפילו אנשים טכניים בארץ).

אף אחד לא הציע לך לעבוד ב contact center ולסבול כל היום מהטימטום שהולך שם, אך גם חברה כמו בינ"ל (אם כבר הזכרת אותם) נותנת הרבה יותר שירותים מרק להיות ISP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה קצת מגזים עם כל עניין הCAPS .

בכל זאת אנחנו לא צוללים לתוך מאמרים באנגלית שכל עניין הITERATION SPELLING ו CAPITALIZING הוא קריטי כל כך להבנה.

ונחזור שוב לנושא אני בן 25 עם ניסיון של מנהל מהצבא והאזרחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחת את הדיון הזה כדי לקבל עצה מאנשים שעובדים במקצוע אז למה אתה מתווכח על כל דבר שכותבים לך?

ברגע שתתחיל לתקשר עם אנשים בכל העולם באנגלית,תבין עד כמה אתה טועה.

מעבדות נותנות לך אפשרות ללמוד המון דברים לבד ולהתנסות בטכנולוגיות שרחוקות ממך.

לגבי הגיל והנסיון - אם היה לך כבר התחלה של נסיון בשירות הצבאי (מה שרבים חולמים לקבל), למה לא המשכת והתפתחת בכיוון?

במה אתה עוסק היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר חברים..אולי יעזור לו ..שתספרו לו איך התחלתם..וזה יתן לו רעיונות ;)..אני התחלתי כמו שכבר נאמר פה..בתור help desk ..עשיתי troubleshooting עד שיצא לי מהאוזניים חחח ואז עשיתי כמה קורסים שחייבו בעבודה ולאט לאט נכנס לתחום..בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא הcaps בא כדי להבהיר נקודה מסוימת ומאוד בסיסית , שלא נראה שהובנה.

בכל אופן ראיתי לאחרונה מספר פעמים שcheckpoint מחפשים עובדים ללא ניסיון לתחום התקשורת, שווה לברר מולם פרטים, יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קודם כל תודה רבה לכל המגיבים והעוזרים. אני מאוד מעריך את זה.

בכדי למקד את הדיון ולשפר את התהליכי למידה שלי - ואולי של אחרים בעתיד - רציתי לידע שהכיוון שלי הוא לתחום ה DevOps.

עכשיו בהסתכלות על הידע שכבר רכשתי אשמח אם תוכלו לפרט איזה עוד ידע יהיה דרוש לי בכדי לממש שאיפה זו.

מה שאני יודע עכשיו:

end user - installing, troubleshooting, configuring, office, etc

network devices - configuring managed SW, router (home), protocol etc.

AD - policies, gpo etc

DC - creating domain, replicating

vmware- workstation.

אודה לכם אם יהיו תגובות מפורטות לדוגמא:

vmware esxi - התקנה של XXX וביצוע YY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DevOps זאת פילוספיית עבודה ולא מקצוע.

אנשים שהם מוגדרים כמהנדסים בתחום הם בעלי ידע ברבה תחומים לרוחב ולרוב מתעסקים באוטומציה וייעול של תהליכי IT. הם מפתחים כלים לעצמם ומשתמשים בפתרונות קוד פתוח.

מדובר על עבודה שדורשת לא מעט נסיון בעולם הsystem ועולם הפיתוח יחד.

תחשוב על אתגרים כמו תשתית של Twitter, כאשר אתה צריך לעדכן SSL certificate בכמה עשרות אלפי שרתים בצורה מדויייקת, רק לצורך הדגמה פשוטה.

כמוכן, תהליכי מחזור חיים של תוכנה ותשתיות תלויים בהם לכן מוצרי CI/CD הולכים פה יד ביד.

כל מה שכתבת לא מתקשר בשום צורה לעבודה הנ"ל. זה אפילו לא מגרד משרת איש סיסטם זוטר.

אתה צריך ללמוד להשמיש כלים (דוגמא לכלים לפי קטגוריות) בצרכי העובדה שלך וקידום החברה (או הלקוחות) שבה אתה עובד ולחשוב מחוץ לקופסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

multicore - קיבלתי את מה שאתה אומר. אני חושב שללכת על כל הנושאים האלה בבת אחת זה קצת התפזרות, ואני רוצה להתמקד יותר כדי לא לאבד את עצמי.

אני חשבתי להתחיל בכיוון של CCNA , מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...