איך צוברים ניסיון בתחום הSYSTEM? - עמוד 3 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך צוברים ניסיון בתחום הSYSTEM?

arik100

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יכול לספר לך מהניסיון שלי כ-3 שנים.

התחלתי בתור HELPDESK בחברת תקשורת ענקית (בלי ניסיון רק ידע אישי) לאחר שנה התחלתי ללמוד MCSA במטרה להתקדם לתחום הסיסטם.

כשראיתי שאין אופק לקידום במקום עבודה החדש שלי התחלתי לחפש עבודה. התקדמתי בתור Junior system בחברה קטנה, לא אהבתי בעליל מה שקורה שם. לאחר חודשים ספורים

חיפשתי עבודה והייתי מוכן להתפשר על HELPDESK הרבה יותר מתקדם בחברת IT מהגדולות בארץ. באותו זמן גם חיפשתי תפקיד סיסטם רציני.

בכל אופן עכשיו אני עובד בחברה שנותנת שירותי סיסטם. התפקיד ממש מעניין וסה"כ יש לי סיפוק מהעבודה.

רק אציין שבמהלך ה-3 שנים מאז שהתחלתי לעבוד בחברת תקשורת והתחלתי לחפש עבודה תוך כדי - עברתי המון ראיונות עבודה! אבל המון! חלקם לא עברתי, חלקם לא עניינו אותי.

אבל סה"כ זה עניין של הרבה מזל וידע מקצועי. אתה יכול לחפש תפקידים בתור סיסטם מתחיל ולבוא עם הבייסיק.

ממליץ לך להוריד CBT NUGGETS ולהתחיל ללמוד בבית MSCA במידה ואתה רוצה לעבוד בתחום מיקרוסופט או של במידה ולינוקס... והמון סבלנות במציאת עבודה למה זה ממש לא פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לנחש, אתה רק צריך לדעת לקרוא

2 שורות מעל מה שציטטת...

בכל מקרה מה הקשר?

חוץ מבעיות בהבנת הנקרא יש לך גם בעיות עם אנלוגיות?

צריך פישוט של הדוגמא בשביל להבין למה התכוונתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז החלטת ליפול גם עלי, מעולה !

בכל מקרה, כשיש שוק רותח (יחסית לשאר השוק) וההיצע של כ"א איכותי (יחסית גם כן) קטן מהביקוש, אז כן, אנשים בהחלט ילכו לראיונות עבודה על ימין ועל שמאל.

לי אין תסכול לפרוק, אבל תסיק את המסקנות שבא לך, הרבה ראיונות עבודה לא תמיד אומר שזה בגלל משהו שלילי (בטח אם זה הנורמה באזורים מסויימים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אתה נכשל בהבנת הנקרא,

זה גם היה בהומור מסויים (ואם הסמיילי לא הספיק, ציינתי את זה גם לאחר מכן)

וגם שיקף את דעתי, שבה סייגתי את מומחיותי.

אני מבין שאתה כן בתחום, ככל הנראה אתה לא נכנס להגדרה של " כ"א איכותי " שהגדרת, כי אני מניח שתנאי בסיסי זה היכולת לקרוא ולהבין מה קראת.

בכל מקרה, אני מיציתי את ה0. 2 סנט שלי (כי אין לי אפילו 2 סנט בנושא כאמור) לפני עשרה ימים, אבל היה משעשע למדי אז תודה שהקפצת את זה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממשיך לעקוץ, כנראה שבאמת יש לך מה לפרוק (למרות שאתה מייפה את זה עם סמיילי ושאר משפטים מפגרים). אני שמח שאתה מרגיש מספיק בטוח כדי להתייחס להאם אני איכותי או לא על סמך ההערה שלי. בניגוד אליך, אתה לא רואה אותי בוכה פה.

רגע, שכחתי להוסיף גם כמה סמיילי פייס smiley.gifsmiley.gifsmiley.gifsmiley.gifsmiley.gifsmiley.gifsmiley.gifsmiley.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בסה"כ הצטרפתי למשחק הניחושים שאתה התחלת. (שכאמור היה נחסך אם רק היית טורח לקרוא)

בכל מקרה, אני דרך Tapatalk והתמונות/סמיילים שצרפת לא עובדים. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא שוק אנש י הסיסטם לא כזה איכותי... לפחות ממה ששמעתי על החבר'ה שהולכים ללמוד MCSA בנוסף מהכיתה שלמדתי בה, הרוב היו חסרי הבנה, לא תרגלו בבית , חשבו שמספיק השיעורים בכיתה..

גם אנשי סיסטם שהכרתי לא מעט לא הרשימו אותי בלשון המעטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רוצה כמה עצות פרקטית? :)

תתקין על המחשב הראשי בבית וככה תלמד לעבוד על מערכת ההפעלה הזאת בדרך הקשה...

נסה להשיג ראוטר וסוויץ' של סיסקו (יד שניה), והשתמש בהם כדי להתחבר לאינטרנט.

תתקין שרת VMware על מחשב כלשהו (עם הרבה זיכרון) בבית, ותתחיל להתקין ולהתנסות בתוכנות שרתים שונות.

אני התחלתי לשחק עם ולינוקס בשלב די מוקדם, ובמקום העבודה הראשון שלי נחשפתי לסיסקו וצ'ק פויינט.

כיום יש לי הסמכות CCNA, CCNP, VCP4/5, CCSA, CCSE (היה גם CCIP עד שסיסקו החליטו שזה מבוטל...).

Batnun

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...