איך צוברים ניסיון בתחום הSYSTEM? - עמוד 2 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך צוברים ניסיון בתחום הSYSTEM?

arik100

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אני יודע מה זה CCNA.

וזה יכול להוביל אותי לתפקיד יותר טוב וכנל גם CCNP לאחר מכן. ומשם אני יכול להגיע יותר קרוב לDEVOPS

בכל מקרה, אני לא רואה איך אני כן מתקדם לתחום אם "כל הידע שאני יכול לקבל זה לעבוד בזה, ואף אחד לא לוקח חסרי ניסיון לתפקיד כזה".

אם אתה חושב אחרת אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יודע מה מלמדים (ובשביל מה), אז איפה אתה רואה את הקשר בין זה לבין השאיפות שלך להיכנס לעולם ה DevOps?

שוב, אני כותב את הדברים האלו בתור מי שעבד בתפקידי DevOps מיוני 2013 וגם עבר כמה עשרות ראיונות עבודה במהלך הקריירה.

כל מה שלמדתי בהסמכה הזאת ב2008 אולי עזר לי באחוז או שניים במהלך העבודה שלי בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה לא כדאי באופן כללי. זה לא כדאי אם אתה לא מתעסק בדבריםש אתה לומד שם יום יום בשגרת עבודה שלך.

כדי להיות DevOps engineer צריל לדעת ולעשות הרבה דברים שאין שום הסמכה או מסלול לימוד בעולם שיכולים להכשיר אותך כדי לעשות את העבודה.

אנשים תמיד שואלים אותי מה למדתי כשאני אני מספר על העבודה שלי ואני תמיד חוזר על כך שאני לומד משהו כל הזמן ללא הפסקה ולימודים פורמליים היו רק מפריעים לי להתקדם במקום לעזור.

תתחיל לעבוד ולעשות דברים. תביא פרוייקטים מעניינים מהתחלה ועד הסוף ותראה איך אתה פורח.

תסביר שוב -במה אתה עובד היום ומה מפריע לך להתקדם וללמוד משהו חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יודע מה מלמדים (ובשביל מה), אז איפה אתה רואה את הקשר בין זה לבין השאיפות שלך להיכנס לעולם ה DevOps?

שוב, אני כותב את הדברים האלו בתור מי שעבד בתפקידי DevOps מיוני 2013 וגם עבר כמה עשרות ראיונות עבודה במהלך הקריירה.

כל מה שלמדתי בהסמכה הזאת ב2008 אולי עזר לי באחוז או שניים במהלך העבודה שלי בפועל.

אני לא הייתי מקשיב ברצינות למישהו שעבר עשרות ראיונות בקריירה קצרה יחסית.

כי מה זה אומר?

או שלא היית מתאים לרוב המקומות, או שהתאמת ולא החזקת בהם מעמד.

בכל מקרה לא מעודד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהוא התכוון לקריירה כולה ולא לראיונות ספציפית ל-DevOps.

בכל מקרה, כן לוקחים אנשים ללא ניסיון לכל מיני עבודות. כולם מתחילים איפשהו בסופו של דבר.

תעשה הפרדה בין מה שמשאבי אנוש רושמים למה שיש בפועל. משאבי אנוש הרבה פעמים רושמים סתם מושגים בדרישות וכמובן שהם רושמים ניסיון, זה כדי למשוך סוג מסויים של אנשים ולסנן חסרי ניסיון שאין להם את הביטחון להכנס לעבודה. אם תלמד CCNA כמו שצריך ולא רק את הדרישות למבחן אלא לעומק, לא חושב שתהיה לך בעיה למצוא עבודה.

אבל אתה צריך לאהוב את זה כי אם לא תאהב את זה לא תישאב לעולם הזה.

אתה יכול ללמוד דרך האינטרנט ולהעזר ב-CBT Nuggets למשל. לא צריך ישר לרוץ להוציא כסף על קורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, זה מדהים עד כמה אתה מחפש לעקוץ מישהו רק כדי לעקוץ.

אני לא יודע איפה אתה עובד ומה אתה עושה שם, אבל אני עדיין לא ראיתי שום תרומה אישית ממך באף אחד מהדיונים שנפתחו פה בשנים האחרונות.

אני מנסה לעזור לאנשים שהם בתחילת הדרך (או תקועים באמצע) וצריכים ייעו מישהו שיש לו כבר נסיון וראה דברים. עבודה במקום אחד במשך עשר שנים לא חושפת אותך למה שקורה בתעשייה.

זה כל כך רחוק מכל דיוני הגן ילדים שנפתחים בפורום הזה עדיין כל יומיים.

עברתי עשרות ראיונות עבודה בקריירה שלי לא בגלל שאני לא הייתי מספיק טוב או שלא הצלחתי להחזיק יותר זמן, אלא בגלל שהמקומות העבודה היו לא מספיק מעניינים בשבילי (ואת זה מגלים רק בראיון מקצועי) ובגלל שאני ראיתי את עצמי מתקדם לא עומד במקום.

היום אני בחברה החמישית שלי מתחילת הדרך ובזכות זה קיבלתי את כל מה שרציתי. משכורת שהולמת לקישורים והנסיון שלי, תחומים וטכנולוגיות שמעניינים אותי בעבודה, יכולה להוביל תהליכים ארגוניים באופן עצמאי, כבוד ראוי מצד ההנהלה, תנאי עבודה מבחינת חופשות והשתתפות בביטוח מנהלים וכד'.

אם לא הייתי מטפס למעלה, בזכות עבודה עצמית קשה, לא הייתי היום עם משכורת שהיא כמעט פי חמש יותר גבוהה ממה שהיה לי בהתחלה.

הרי מה אנשים באמת מחפשים היום בקריירה? הם מחפשים בטחון כלכלי ויכולת להתקדם לאנשהו באותה עבודה. אנחנו מבלים אחוז לא קטן מחיינו במקום העבודה, אז למה לא להנות מהזמן הזה?

אם העבודה לא מספקת לי שום אתגרים אינטלקטואליים, אז אני צריך לחפש אותם במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור על הפוסטים שלי, בטח תמצא שעזרתי מתישהו למישהו. :)

90% מהפוסטים שלך הם התנשאות נטו, בלי טיפת רצון לעזור. אם אתה רוצה קישורים תקבל.

עם כל זה, זה היה בעיקר בהומור, אבל כנראה שנגעתי בנקודה רגישה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עובד בתחום אז לא מתיימר לתת עצות בנושא. גם לא אמרתי שהעצות שלך לא נכונות. אין בתחום שלך דרישה מינימלית להבנת הנקרא?

לדעתי, זה כמו לקבל עזרה בחדו"א ממישהו שמתגאה שעשה עשרות פעמים את הקורס.

עם ההבדלים המתחייבים וקורט הומור.

קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אני מבקש לא לרדת לפסים אישים.

זה אולי משעשע אותי לקרוא דברים כאלה לפעמים אבל זה לא תורם לפורום ובטח שלא לנושא הדיון.

בכל מקרה אני חושב שהכי חשוב בשבילי יהיה לפתח את הכישורים והניסיון שלי במספר תחומים, ולכן גם התמקדתי בנושא הCCNA (ללא חשיבות לסדר):

1. UNIX

2. NETWORKING

3. VIRTUALIZATION

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אני מבקש לא לרדת לפסים אישים.

זה אולי משעשע אותי לקרוא דברים כאלה לפעמים אבל זה לא תורם לפורום ובטח שלא לנושא הדיון.

בכל מקרה אני חושב שהכי חשוב בשבילי יהיה לפתח את הכישורים והניסיון שלי במספר תחומים, ולכן גם התמקדתי בנושא הCCNA (ללא חשיבות לסדר):

1. UNIX

2. NETWORKING

3. VIRTUALIZATION

למה שלא תלך ללמוד תואר ראשון אמיתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...