תחילתה של שפיות במשרדי החינוך והתרבות? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחילתה של שפיות במשרדי החינוך והתרבות?

vic07

Recommended Posts

פרקש אתה משקר לעצמך.

הרצוג עצמו הוא שמאל קיצוני. ההתבטאות שלו שמירי רגב לא בסדר שהיא מצנזרת את ההצגה על המחבל היא לא פליטת פה.

איך אתה יכול לחשוב שהרצוג עדיין מרכז מתון אחרי התבטאות כזו?

מה אתה חושב שנכנס בו שד שמדי פעם גורם לו לפלוט התבטאויות של שמאל קיצוני וחוץ מה"שיגעון" הזה הוא לגמריי מרכז מתון?

זה לא כמה יוצאי דופן במפלגת העבודה. זו היא מפלגת העבודה, היא שמאל קיצוני.

אני מסכים איתך שהמצב הכלכלי מדאיג לחלק גדול מהאוכלוסיה אבל אם אתה מתעלם מהנושא הגדול הזה ומסתכל על כל שאר הנושאים, אתה עדיין חושב שהעבודה היא מפלגת שפויה?

מנסים לפתות אותך עם פתרון המצב הכלכלי והחברתי כי זה באמת מה שעומד על הפרק.

אלא מה... אתה משקר את עצמך שכאשר השמאל יהיה בשלטון המצב המדיני יישאר אותו הדבר ורק המצב הכלכלי והחברתי ישתנה.

זהו שלא, כשהשמאל יבחר המצב המדיני ישתנה הרבה יותר מהר מהמצב הכלכלי.

תפסת מרובה לא תפסת.

אוליי ביבי באמת קפיטליסט חזיר וכו וכו, אבל אני מבטיח לך שכמה שאתה חושב שרע לך עכשיו, עם השמאל יהיה לך יותר גרוע.

אתה לוקח הימור גדול.

גזרות כלכליות אפשר לשנות. גזרות מדיניות קשה לחזור בהן לאחר מעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא שמאלן קיצוני. בטח אני גם לא יאמין להגדרה שלך לשמאלן קיצוני. חיפוש קטן יראה כמה דיונים שאני הייתי בעיניך שמאלן קיצוני/בוגד/מישהו שצריך להרוג.

ההתבטאות שלו נגד מירי רגב נובעת ב90% מכך שהוא באופוזיציה ואולי 10% מכך שהוא לא מסכים איתה.

ביבי גם צעק על הסכמי אוסלו מהאופוזיציה. מה הוא עשה שהוא נבחר? לחץ יד לערפאת.

מה זה שמאל מתון? חלקם הגדול של מצביעי הליכוד הם "שמאל מתון". כמו שחלקם הגדול של מצביעי העבודה הם "ימין מתון". אם יש הבדל כל כך גדול בינהם איך אתה יכול להסביר את העובדה שאהוד ברק זכה בבחירות לפני 15 שנה בפער גדול. ומצד שני שרון זכה בבחירות כמה שנים אחר כך בפער עצום?

הייתה ותהיה תזוזה מסיבית של קולות בין ליכוד לעבודה, ועבודה לליכוד.

האנשים האלה שמשנים את דעתם אחת ל... יהיו מסווגים על ידך פעם כימין, ופעם כשמאל.

מה משותף להם? כולם רואים את טובת מדינת לנגד עיניהם, ולעיתים מוכנים לנסות דברים חדשים, ולעיתים לא מוכנים לנסות לעשות דברים חדשים.

לרוב המציאות היא מה שמכתיבה את הצעדים שניתן או לא ניתן לעשות.

כרגע לא ניתן להגיע להסכם עם הפלסטינאים, וגם אם הייתה קמה שם מחר מנהיגות שמוכנה לוותר על התנאים האבסורדיים שהם דורשים היה לוקח לפחות 15 שנה עד שבאמת היה אפשר לראות כאן שתי מדינות שחיות אחת ליד השניה בלי נוכחות צבאית ישראלית מלאה בגדה.

זו הסיבה שהליכוד בשלטון. מפלגת העבודה והעומד בראשה ניסתה לרכב על הפן הכלכלי ולא התייחסה למציאות הבטחונית. אם הייתה גם מכירה במציאות הבטחונית ולא רק שותקת יש סיכוי שהיא הייתה בשלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ההבדל בין השמאל לימין הוא עקרוני.

גם אם לטענתך השמאל המתון והימין המתון מאוד דומים, יש ביניהם הבדל עצום.

ההבדל העצום הוא שהימין בעד היהודים, הימין לא מתבייש להודות שהוא בעד היהודים, הימין רוצה מדינה יהודית.

השמאל אף פעם לא אומר במפורש שהוא בעד היהודים, השמאל אף פעם לא אומר במפורש שהוא רוצה מדינה שהיא קודם כל יהודית.

זה שהלכה למעשה השמאל והימין מתנהלים פחות או יותר אותו הדבר זה לא פחות מדאיג שברגע האמת השמאל ימכור את הנשמה של המדינה בתמורה לפרסי נובל לשלום.

עם ביבי אתה יודע שהוא לעולם לא יוותר על טובת היהודים, עם הרצוג אתה רק מניח את זה. אבל כשהרצוג לא מוכן להתבטא מפורשות בעד היהודים אתה יודע שהוא משאיר לעצמו את הדלת פתוחה לעשות מהלכים אנטי מדינה יהודית.

זה שהוא לא עושה את זה זה אוליי בגלל שהוא לא רוצה לגמור כמו רבין והוא רוצה את השלטון.

אבל הוא מסוגל למכור את מדינת היהודים לעולם כמדינה שוויונית לכל הלאומים.

האם אתה טוען שהוא לא יעשה זאת? בבקשה... תמצא התבטאות אחת שהוא אומר במפורש שהוא מעדיף שהמדינה תהיה מדינת הלאום היהודי.

אין אף התבטאות אחת כזו, הוא תמיד יתחמק מלאמר זאת מפורשות.

אף אחד לא יודע מה עובר לו בראש ומה עובר לביבי בראש, אבל אצל ביבי יש לפחות את הביטחון שהוא מתבטא מפורשות בעד מדינת הלאום היהודי. אצל ציפי ובוזי זה אף פעם לא נאמר מפורשות. אתה רק סומך עליהם שברגע האמת הם יבחרו במדינת הלאום היהודי. אבל הם לא.

"פליטות הפה" שלהם מעידות על כך שבמסווה של יעני לא דמוקרטי הם מוכנים לפגוע באינטרסים של העם היהודי למען רווח פוליטי.

אין שמאל מתון וימין מתון. יש אנשי הלאום היהודי בעד מדינת הלאום היהודי.(המחנה הלאומי?) לעומת אנשי המחנה הציוני בעד ארץ היפה לכולם, לא רק ללאום היהודי.

איזה מחנה אתה? הלאום היהודי? או הציונית הקוסמופוליטית היפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש גם ימין בעד מדינת השלמה, ובלי כיבוש וקשקוש!

והגיע הזמן כבר להוציא לאור חוק בגידה במדינה.

החוק יהיה נגד כל מי שמלכלך על המולדת שלו וגורם לנזקים למדינה.

העונש: שלילת אזרחות, גירוש, ועיקול נכסים. וזה עוד עונש קל לבוגדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנסה לעשות לי GUILT TRIP?

בעקרון אני מאמין גם בחופש הפרט, ואפשר לשמור גם על כמדינת הלאום היהודי וגם לשמור על חופש הפרט. זה לא סותר.

אבל תרחישים של הרס וחורבן, מוות המוני, שריפה במחנות השמדה ודירטטורה לא כאלה מטרידים אותי. אני מעדיף מדינה חופשית, אבל אני מעדיף את כל התרחישים הנ"ל על פני מדינה שמנוהלת על ידי המחנה הציוני.

כי אני מעדיף הרס וחורבן מאשר לתת לשמאלנים למכור את המדינה לעולם על מגש של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב השמאל הישראלי כבר מזמן הפך ימין קיצוני ערבי.

משהו שנע בין טפשות מפוחדת לבגידה בעם .

יבוא יום משפט.

שכל אחד יבדוק את עצמו לאיזה צד הוא שייך.

למה אחרי הקטסטרופה שבישל לנו השמאל הישראלי אני לא חושב שהעם יהיה כל כך סלחן למי שבגד בו.

והקטסטרופה מתקדמת בצעדי ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש גם ימין בעד מדינת ישראל השלמה, ובלי כיבוש וקשקוש!

והגיע הזמן כבר להוציא לאור חוק בגידה במדינה.

החוק יהיה נגד כל מי שמלכלך על המולדת שלו וגורם לנזקים למדינה.

העונש: שלילת אזרחות, גירוש, ועיקול נכסים. וזה עוד עונש קל לבוגדים.

יש כבר חוק. הבעיה שהוא נאכף רק במקרים הגרועים ביותר.

http://www.abiliko.co.il/index2.php?id=1619〈=HEB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא "במקרים הגרועים ביותר" - למעט הסעיפים הנוגעים לריגול ומגע עם סוכן זר, בשני העשורים האחרונים נראה לי שמספר כתבי האישום המבוססים על פרק ז' שבחוק העונשין עומד על אפס עגול. גם כתבי אישום המבוססים על פרק ח' ממעטים להגיש, וכשכבר מגישים - יש יותר סיכוי שהם יהיו נגד יהודים "ימנים" (לפי תוכן הדברים שבגינם הוגש כתב האישום) מאשר נגד כל קבוצה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב עכשיו שפרקש אמר שהרצוג התנגד בגלל ש90% הוא באופוזציה. כאילו מה זה קשור? זה שהוא באופוזציה אומר שהוא חייב להיות אנטי לכל מה שהממשלה עושה גם אם היא צודקת?

עכשיו פרקש בשלב ההכחשה העצמית והוא חושב שאם הוא יתמון את הראש בחול ולא ייחזור לכאן אז הטיעונים שלנו יעלמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...