נרשמתי לחיבור במיזם הסיבים האופטים, יש למישהו נסיון איתם ? - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נרשמתי לחיבור במיזם הסיבים האופטים, יש למישהו נסיון איתם ?

mrraz

Recommended Posts

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
איפה כתוב שוועד הבית צריך לשלם חשמל על הציוד? ״ואנו נישא בעלויות צריכת החשמל...״

מי שחותם על המסמך זה ועד הבית, ולא החברה. כשכתוב במסמך "ואנו נישא בעלויות", המילה "אנו" הולכת על ועד הבית, בדיוק כמו כל חלק אחר במסמך שנכתב בגוף ראשון, החל מהסעיף הראשון "אני הח"מ, מורשה חתימה מטעמו של ועד הבית..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ארון? איזה מגבר?

אני חושב שאתה לא מבין את הסיטואציה - לא מדובר על הציוד האישי של הלקוח (למשל המודם/ראוטר של , ה-HOTBOX (שהיה 3 מכשירים שונים בעבר..) אצל הוט..) אלא על ציוד התקשורת ה"שכונתי" של החברה עצמה - כמו ארון התקשורת השכונתי של שיש כל כמה בתים, ושהמרחק ממנו קובע את המהירות שתקבל בפועל וכו'...

למה שועד הבית ישלם את עלויות החשמל של ארון התקשורת הזה?

בבנינים רבי קומות, ועל מנת להבטיח עוצמה שווה לכל המשתמשים, מתקינה מגבר - שכמובן צורך חשמל.

אותו כנ"ל לגבי צלחת של YES והמגבר שלה.

כל המתקנים הללו צורכים חשמל מארון החשמל הציבורי (כמה עשרות וואטים לשעה) המשולם על ידי וועד הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היום קיבלתי מהם מייל גנרי.

מהפכת הסיבים האופטיים של UNLIMITED מתרחבת!

אנחנו שמחים לעדכן אתכם על ההתפתחויות שיביאו את העתיד אליכם עד הבית

בניוזלטר עם כל העדכונים

לזאבים שגרים בבאר שבע, באנו לשחרר לכם את האינטרנט!

בחודשים האחרונים צוותי הפריסה שלנו בשיתוף עם חברת החשמל עובדים במרץ על חיבור עוד ועוד אזורים בבאר שבע למהפכת הסיבים האופטיים...

בצירןף מפה:

prisa-beer-sheva.jpg

מה, זה כל מה שעשיתם בבאר שבע עד עכשיו?

זאת בדיחה?

רועי מדינה, תושב שכונת נווה זאב, הוא אחד הלקוחות הראשונים שלנו בבאר שבע שהשתחרר מהאינטרנט הישן ועבר לאנלימיטד.

"לפני כן, האינטרנט שלי הגיע רק עד 15 מגה. היום האינטרנט בבית שלי פשוט רץ והשינוי הוא משמעותי מאד."

ואללה?

חיברתם את רועי?

כל הכבוד.

הי כולם, הם חיברו את רועי!

ניפגש בניוזלטר הבא עוד שנה לחגוג את חיבור שמשון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרו היום לדחות את ההתקנה, עוד לא סיימו את הפריסה אצלי ברחוב.

באמת איטיים....

כבר כתבתי על זה

http://hwzone.co.il/community/threads/563996-%D7%A0%D7%A8%D7%A9%D7%9E%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%97%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8-%D7%91%D7%9E%D7%99%D7%96%D7%9D-%D7%94%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%95-%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%90%D7%99%D7%AA%D7%9D/page8?p=5081940&viewfull=1#post5081940

הם הבטיחו התקנה כדי שיהיה מנוף לחץ על ועדי הבתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

התקינו לי היום חודש ניסיון 100 מגה.

ההתקנה כללה אצלי חור בקיר לסביבה בחיצונית כדי להשחיל את הכבל (CAT6) ועליו יוצרים נקודת חיבור.

קיבלתי לחודש את הראוטר DLINK DIR 825 בתום בחודש אני יכול לרכוש אותו בכ-200 ש"ח או להשתמש בפרטי. האם שווה לרכוש אותו? האם יש אחר טוב יותר במחיר דומה?

בינתיים עובד טוב נראה בהמשך..

מי מבין כל הספקיות שהם מציעים לדעתכם הטובה ביותר?

הרשימה:

https://www.unlimited.net.il/services/default.aspx?servicecategory=isp

[ATTACH=CONFIG]9389[/ATTACH]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...