"תמכור לה קולה סגורה, מה היא ערביה????" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"תמכור לה קולה סגורה, מה היא ערביה????"

Milford Cubicle

Recommended Posts

ברחבי הרשת קוראים להחרים את חברת התעופה האמריקנית "יונייטד איירליינס" בטענה שהפלתה נוסעת מוסלמית שביקשה מדיילת פחית דיאט קולה סגורה מסיבות היגייניות ונענתה בשלילה כי לטענת חברת התעופה הפחית הסגורה יכולה לשמש ככלי .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4663839,00.html

הלוואי שבאמת כל המוסלמים והתומכים למיניהם יחרימו את החברה הזאת, אז היא תהפוך לחברה התעופה הבטוחה בעולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וכרגיל, המוסלמים באים בטענות למערב למרות שאת הרקע למעשים כמו זה המתואר סיפקו המוסלמים עצמם, וכרגיל, הדיוטות ברחבי המערב מצדיקים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיבות הגייניות?

הרי הפחית נפתחת מול עיניה, או תוך כדי מסלול העגלה כדי לחסוך זמן.

מה היא ג'רמופוב?

יש לה פוביה שהיא סוג של מחלת נפש, והיא מתלוננת על גזענות?

שתלך לטיפול פסיכולוגי.

ואולי היא פשוט ניאנדרטלית פראנואידית, פעם ראשונה שהיא על מטוס, אולי פעם ראשונה שהיא בכלל יוצאת מהבית בסעודיה,

והיא חשבה שנתנו לה פחית משומשת כדי להעליב אותה, כי היא חושבת הם חושבים שהיא ניאנדרטלית מסעודיה...

רוב הסיכויים שהיא רק רצתה את הפחית סגורה כדי להכניס לתיק לאחר כך...

כל הקמצנים הגנבונים מכירים את זה.

אני בעצמי עשיתי את זה עם פחיות בירה בטיסה רומנית פנימית(כדי לכבד את המסורת התרבותית שלהם).

וגם שיחדתי את הפקידה בחברת הנסיעות להוציא לי כרטיס טיסה במחיר של סטודנט רומני.

when in rome...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"גימדו את התקרית לפחית גזוז''

אוי.

החוצפה הצינית חסרת הגבולות. זה נשמע (נקרא, לא?) לי יותר כמו 'ניפחו את זה מעבר לכל היגיון כי אני מוסלמית וצריכה תשומי'.

לא אתפלא אם יקום פלג חדש בשם "גדודי חללי אל גזגז" שיתפוצצו כמחאה על ההשפלה והדיכוי והברברי של המערב בגיבוי ארה''ב וישראל...

מעניין אותי שאף אחד לא מחא לגבר ההוא כפיים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכרגיל, המוסלמים באים בטענות למערב למרות שאת הרקע למעשים כמו זה המתואר סיפקו המוסלמים עצמם, וכרגיל, הדיוטות ברחבי המערב מצדיקים אותם.

לפי היגיון שלך נאצים עשו בשכל ששרפו אותנו בתנורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי היגיון שלך נאצים עשו בשכל ששרפו אותנו בתנורים.

כן, כי היהודים רצחו בכל העולם, השליטו טרור וניסו לכפות בכוח את היהדות על כל הסובבים אותם. אה, וגם הכינו מצות מדם של ילדים נוצרים, בל נשכח.

וברור גם שמכירת פחית פתוחה זה מעשה אכזרי ונוראי לפחות כמו השמדת עם בתאי גזים.

באמת, יש תגובות שעדיף לא לכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק. יהודים בהחלט רצחו, השליטו טרור וכפו את היהדות על עמים שכבשו. אבל זה היה לפני אלפי שנים. להגיד שבחורה מוסלמית הביאה את היחס הזה על עצמה זה כמו להגיד שגרמנים בצדק שרפו יהודים בתנורים כי כמה יהודים במשרות ציבוריות גנבו כסף. אגב, האדם שכתב את רשימת שנידלר הכניס אנשים לרשימה אך ורק לפי כמה כסף הם שלשלו לכיסו. סתם לידע כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגיון שלך, לב, מעוות באופן קיצוני. לא רק שהשוות את מידת התפוצה של האלימות הערבית\מוסלמית למידת התפוצה של שחיתות יהודים בגרמניה, גם השוות סירוב לתת פחית סגורה לרצח עם. ברכותי.

אגב, קיבלת כבר את כרטיס החבר שלך בBDS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעולם חיים 1.6 מיליארד מוסלמים. אם 1% מכלל המוסלמים בעולם יעסוק בטרור המערב יעלה בלהבות. אני רוצה לראות את הליצנים ביונייטד איירלינס מסבירים כיצד פחית סגורה יכולה לשמש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב, 20% מהמוסלמים הם קיצוניים.

כלומר על כל מחבל אחד כזה יש מיליונים שמעודדים אותו, מריעים לו ותומכים בו.

זה שיש הרבה מוסלמים לא אומר שיש להם מאורגן. לצורך העיניין לישראל יש יחסית גדול ביחס לאוכלוסיה שלה.

צבא זה לא רק כח אדם.

דבר שני, נראה לך שיש מוסלמי בדיוק כמוך בצד השני שאומר למוסלמים שקוראים "פיל דם פיל רע!" ש"מה ונראה לכם שהיהודים לא סובלים? רק היהודים אשמים?"

כי לא נראה לי שיש מישהו כמוך בצד השני.

הטיעונים שלך מתאימים לגנון. אתה לא מבסס את הטיעונים שלך על כלום חוץ מהרגשות האישיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Ironically, Ahmad said she was on her way to a social justice event to promote peace between Israelis and Palestinians.​

"It is truly disheartening when the discrimination of Americans as myself who are working hard everyday to promote dialogue and understanding is disregarded and trivialized," she wrote in another Facebook post Sunday.​

http://www.huffingtonpost.ca/2015/06/01/united-airlines-denies-tahera-ahmad-pop-can-because-it-could-be-a-weapon_n_7480224.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילן (או איליה?), לפני שאתה מאמין לסיפורי המעשיות של אלו שעבורם "שלום" בין יהודים לפלסטינים משמעותו סופה של מדינת ישראל והפיכת כל כולה ל"פלסטין" בעלת רוב ושלטון ערבי, אולי כדאי שתקרא כאן:

http://www.jihadwatch.org/2015/06/diet-coke-muslima-has-ties-to-hamas-linked-muslim-brotherhood-groups

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...