תשתית+ספק : 012 או נטויז'ן ? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית+ספק : 012 או נטויז'ן ?

Ovid

Recommended Posts

לשניהם יוצא מחיר זהה , שהוא 100 ש"ח ל100 מגה. (012 רוצים 50 ש"ח על משלוח)

* אקספון פסלתי בגלל השירות, קראתי מלא אנשים שטוענים שפשוט בלתי אפשרי ליצור איתם קשר.. לא בתמיכה ולא בקשרי לקוחות.

* טריפל C יוצא 110 ש"ח בגלל הנתב (10 שקל לחודש) , אבל קראתי שיש איתם בעיות בטורנטים. אם זה לא נכון אשמח לשמוע..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורנטים - הכל בסדר? מוריד על המקסימום?

ועוד דבר שחשוב לי.. יש לי תיקיה משותפת על הרשת הביתית שאני ניגש אליה מעוד מחשב בסלון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטוויז'ן, מאז המיזוג עם 013 ברק, היא החברה הכי מחורבנת שקיימת. בלתי אפשרי לחשוב שמישהו ירצה להיות לקוח שלהם.

012 עברו תקופות טובות יותר ופחות, אבל הם כנראה סבירים.

CCC יקרים כשמביאים בחשבון שתוכנית הבסיס שלהם היא לא משהו (בין היתר גם אני שמעתי דיווחים על בעיות בטורנטים), וכנראה רק החבילה ה"עסקית" שיקרה בעשרות אחוזים היא טובה.

נשאר הוטנט שהיתרון שלהם הוא בעיקר שהם הכי זולים ולא משחקים עם המחירים (אבל הם כן חברת בת של הבזיונית), ובזק בינ"ל (014) שמאז הכבל התת-ימי חזרו לביצועים טובים באופן כללי, אך עדיין פועלים ב"שיטת מצליח" בכל הנוגע למחירים, מה שמחייב מאבקים מתישים לפעמים מול שימור הלקוחות כדי לקבל מחיר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטויז'ן התמזגה עם .. עם ברק.. כבר מבולבל מה הולך איתם, עושה רושם שבפועל לא באמת קיימת חברה בשם נטויז'ן חח

אני כרגע לקוח כבר של נטויז'ן בספק. בתחילת חודש סיכמתי איתם על ספק+תשתית, ועד עכשיו לא הגיע טכנאי להתקין את הנתב. אתמול דיברתי איתם (אחרי שחיכיתי שעהעל הקו), אמרו לי שיחזרו אליי לתאם טכנאי ולא חזרו אליי.

רק בגלל זה אני לא רוצה להישאר אצלם כבר..

ב012 הבעיה שהם מקפיצים את המחיר אחרי שנה (פלוס עלות משלוח הנתב) , ולא בא לי לעבור כל שנה לחברה אחרת .. למרות שאולי אפשר יהיה אחרי שנה לאיים עליהם בעזיבה ולהשאיר את המחיר. אולי אפילו להוריד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עכשיו עם 014, רוצים 130 על 100 מגה ולא מוכנים לרדת במחיר.. אני משלם כרגע 140 על 100 מגה (בזק+נטויז'ן) אז אין טעם לעבור אליהם..

בא לי לעבור ל018 אבל קראתי על ניתוקים אצלם ותמיכה טכנית איומה ,גם כן שעה על הקו עד שמישהו עונה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ב018 ממתינים קרוב לשעה על הקו עד שמישהו עונה לך בתמיכה.

אני הייתי לקוח שלהם בחבילה של ה79 - 15 מגה ספק ותשתית לפני הרפורמה.

היו ניתוקים מדי פעם, ואם לא התנתק אז פעם ביום יומיים היה צריך לעשות ריסטרט למודם על מנת לקבל בלחץ 12 מגה.

עכשיו עברתי לחבילת 69 - קניתי מודם של קסדה - והכל התחרבש לי. ניתוקים אין סופיים. על האלחוטי ויתרתי ועברתי לקווי - זאת אומרת כבל שפרוס לי על הרצפה באמצע בין החדרים.

כל פעם שאני מתקשר לשירות אני מתייאש. בדרך עושה 10-15 פעמים ריסטרט למודם ובסוף זה איכשהו מסתדר לכמה שעות.

חבל שסתם זרקתי 290₪ על הקסדה הזה. כנראה שאלך לשלם יותר לחברה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק האינטרנט שלנו הוא 012 כבר זמן רב. התשתית היתה פעם הוט וכבר כמה שנים . כל הזמן היו ויש מעט ניתוקים, כלומר כמה פעמים בשבוע.

nakamichi - מה הקשר בין ניתוקים ובין חוטים שזרוקים על הרצפה? האם יש פחות ניתוקים כשהמחשב שלך מקושר לחוטי במקום לאלחוטי?

אם תנסה להשתמש שווב במודם הישן שלך שהתאים ל 15 מ"ב, האם יהיו פחות ניתוקים? אם כן, תוספת הניתוקים היא ב"אשמת" המודם\ראוטר החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוט בא להחליף את הרשת האלחוטית שהתייאשתי ממנה. כיוון שהמחשב מרוחק כ5 מטר מהמיקום של המודם יש צורך בחוט ארוך שעובר כרגע על הרצפה באמצע החדר.

נדמה שיש פחות ניתוקים בחיבור חוטי.

אולי הבעיה מהמודם. לא יודע, קשה לברר כי לחכות לאקספון על הקו פשוט מייאש.

כאמור - אני כנראה אנסה ספק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורנטים - הכל בסדר? מוריד על המקסימום?

ועוד דבר שחשוב לי.. יש לי תיקיה משותפת על הרשת הביתית שאני ניגש אליה מעוד מחשב בסלון..

אכן, מוריד על המקסימום (שאני מקבל מבזק, 70Mbit~) טורנטים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי שאני משתלט לך על הת'רד לרגע-

אני גם בתהליכי מעבר ואני רוצה בשלב ראשון ללכת על המוכר (והטוב?) מאשר אקספון או טריפל סי.

012 מציעים לי 100 ב100, עם 50 שקל על הדלק של השליח.

עם הוט עוד לא דיברתי אבל כרגע אני בתשתית שלהם (ו012 ספק) והם לא משהו בכלל. ניתוקים למשך שעות ואף ימים בסופ''שים ופינג לא אידיאלי. גם חיבור לא יציב.

אז שתי שאלות-

יצא לכם לקבל מחיר יותר זול מחברה אחרת? מעדיף תשובות על תשתית של אבל אם יש משהו אטרקטיבי בהוט אפשר גם.

הראוטר שהם מספקים בסדר ל100 מגה או ששווה להשקיע בקנייה של ראוטר נפרד ולחסוך ממני את מה שהם יביאו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר לחברה אחרת - ממה שאני בדקתי אקספון הזולים ביותר לשנה הראשונה - אבל אתה תצטרך לרכוש ראוטר ב290₪ ויש גם דמי התקנה של 99 אם אתה לא בבזק עכשיו.

בנוסף מאוד קשה לקבל תמיכה טכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון של הרבה שנים מנטוויז'ן -

בכל מה שקשור לתיאום מול החברת תשתית/ שירות לקוחות - הם גרועים

אבל ברגע שהעסק רץ- האינטרנט עובד טוב, בלי האטויות מורגשות וכו'

והתמיכה הטכנית שלהם סבירה, והזמני עמידה על הקו לא מוגזמים. (גם לשירות..)

אם מישהו מבין חצי דבר בהגדרות של נתב וראוטר ויש לו תשתית אני לא הייתי פוסל את נטויז'ן.

בגדול אני חושב שלהבין קצת בהגדרות של הנתב ואיך העניינים עובדים יכול לחסוך את רוב השיחות למוקד הטכני והרבה מאוד זמן וכאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...