עדכנו את המודמים\נתבים שלכם (פירצת NetUSB) - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכנו את המודמים\נתבים שלכם (פירצת NetUSB)

m1ke

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי הוא לא אמור לעבור במכס, בדרך כלל הם מחרימים.

אין אישור ממשרד התקשורת כי כביכול התדרים שהם משתמשים בהם משומשים לצרכים ביטחוניים וצריך קושחה מקוסטמת כדי לקבל אישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה לגבי המודל הספציפי הזה.

יש הרבה שקנו אותו בארץ וקיבלו את הגירסה הבינלאומית.

אולי כדאי שתבדוק היכן אפשר להשיג אותו עם זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא לא אמור לעבור במכס, בדרך כלל הם מחרימים.

אין אישור ממשרד התקשורת כי כביכול התדרים שהם משתמשים בהם משומשים לצרכים ביטחוניים וצריך קושחה מקוסטמת כדי לקבל אישור.

יש הרבה (בפורום הזה ואחרים) שהזמינו נתבים מאמזון. זה משום מה עובר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה מוכרים?

אני עכשיו מדבר עם TP-LINK שבשורה התחתונה מסבירים לי כמה לא אכפת להם ממני ומהראוטר שלי ושאין לי מה לעשות חוץ מלהתמודד עם המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה מוכרים?

אני עכשיו מדבר עם TP-LINK שבשורה התחתונה מסבירים לי כמה לא אכפת להם ממני ומהראוטר שלי ושאין לי מה לעשות חוץ מלהתמודד עם המצב.

חכה שתפוג האחריות ותתקין קושחה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כבר עברה (שנה)

יש איזה מדריך מסודר? אני רוצה רק לצרוב קושחה גלובאלית, לא איזה משהו מקוסטם.

אני גם משתמש ב-PPPoE בנתב, ובמדריך שמצאתי ב-HT כותבים שצריך חיבור ללא חייגן. אני לא רוצה לחזור לNAT כפול ולהשתמש בראוטר הזוועתי של .

וגם זה לא מעודד:

צוטט על ידי NegativeIQ

* מקריאה באתר של TP-Link נראה שבקושחה האחרונה של הנתב הזה הם התחילו להצפין את הקושחה ולהגן על ה-Bootloader ככה שמהרגע שהיא מותקנת אי-אפשר לעבור לשום קושחה אחרת (כולל לחזור לגרסה הקודמת) למעט ע"י סריאלי (דורש פתיחה פיסית של הנתב והלחמת כבל) - לכן נכון לעכשיו אני ממליץ לא להתקין את הקושחה הגלובלית האחרונה על הנתב הזה בשום מקרה.

אפשר להשתמש בקושחה הקודמת (מיוני 2013):

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...