אז איזה מודם VDSL2 + ראוטר הכי כדאי לקנות במחיר של 200$? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז איזה מודם VDSL2 + ראוטר הכי כדאי לקנות במחיר של 200$?

rotman

Recommended Posts

נראה לי שהפלפון של החבר שלך הוא הסיבה לזה שנפלת. הראוטר לא מעניין בד"כ את המכס, הוא בד"כ זול ומשלמים עליו מע"מ רק אם הוא עולה מעל $75.

גם אין בדיוק הברחות המוניות של ראוטרים לארץ. בקיצור לא שווה את הטרחה -מקסימום גובים את המע"מ בלי ממש לבדוק.

לעומת זה על פלפונים יש לשלם 35% מס מהשקל הראשון (מס קנייה + מע"מ) וזה מטרה ראשונה של חיפושים במכס. ברגע שכתוב סלולרי על האריזה היא ישר נפתחת כדי לוודא שלא מנסים להגניב טלפון יקר עם הצהרת מחיר זול. ואז אם כבר התחילו להתעסק עם החבילה שלך אז גם הראוטר שלך עבר בדיקה דקדקנית.

כמו שאמרו כבר לפניי, תחזיר את החבילה וקנה בארץ. לא נעים אבל לא נראה לי שיצליחו לשחרר את זה מהמכס.

קשה לי להאמין שזה קשור לפלאפון מכיוון שלדעתי כל חבילה שנשלחת בכזו צורה מאמזון עוברת בדיקת מכס , אני גם משוכנע שהמכס מכיר ויודע שעם אין משחקים כאלה של הצהרת שווי נמוך וכו'.

אותו חבר הזמין מאזמון באותה מדינה את אותו הטלפון בדיוק שבועיים לפני ולא היתה שום בעיה עם החבילה.

אבל כן , כרגע ההעדפה שלי היא לבטל את המשלוח , לקנות את הראוטר בארץ ולהזמין מחדש רק את הסוויצ' והפלאפון של חבר שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...