קירור נוזלי מלא- טיפים - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור נוזלי מלא- טיפים

borat1924

Recommended Posts

סתם שאלה, אני יודע שהקירורים הנוזליים משתמשים ברדיאטור אוויר פשוט.

האם יש יחידות מתקדמות יותר שעובדות כמו מזגן ומנמיכות טמפרטורה? או שבכוונה נמנעים מכך בגלל תופעת העיבוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, אתמול בלילה בדקתי את המחירים בperformance. כנראה שהייתי עייף מדיי והתעלמתי מה$ :cwm3:

בנוגע לכרטיסים, אקח זאת לצומת ליבי, כי אני דיי בטוח שבסופו של דבר אלך בכלל על הכרטיסים של (מאוד אוהב אותם, מהסיבה שהם טיפה יותר זולים, וכמובן יהיו עם HBM)

לא חושב, אבל כנראה שעלית על סטארטאפ חדש ;)

ועכשיו לשאלות היותר מסבכות, איזה גודל צינורות אתם ממליצים? ראיתי יש 1/2 אינץ' ואני לא ממש מבין את זה ורק מסתבך עם זה :\

הסרקולציה צריכה להיות כך? : מיכל מים>משאבה>רדיאטור>בלוק קירור>מיכל מים. וחוזר חלילה.

וכן עברתי באשכול שעזרת לגיא לפני כמעט שנתיים, והבנתי שצריך לקנות גם את הרדיאטור.

הבנתי שהצבע של מייהמס הא מצויין.

לא חושב שיש הבדל בצינורות, כי רק הגודל שלהם משנה לא?

- - - תגובה אוחדה: - - -

משהו כזה?:

זה גז הבנתי, מאוד יקר :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם לא פרקטי לטווח ארוך ^

גודל צינור? באקרילי יש רק 1/4 אינץ׳ ו-3/8 אינץ׳ עובי (אולי יש גם 1/2 ושכחתי) (אני חושב שזה נמדד בעובי חיצוני, הקיר דקיק ואין לו מידות נתונות כי זה לא משנה לסוג המחברים)

בעיקרון צינור עבה ייראה טוב יותר במארז גדול, אין פה השפעה על הביצועים.

במערכת קומפקטית יותר נוח לעבוד עם צינור דק יותר.

בצנרת רכה יש פקטור של גמישות ועובי הקיר (ההפרש בין העובי החיצוני לפנימי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לכל צנרת יש יתרון וחיסרון משלעצמה.

בסופו של דבר, חבר שלי הציע שפשוט ניתן את זה למישהו מומחה שיבנה לנו את זה. אין לי ממש בעיה עם זה האמת, חוץ מזה שאני לא אבנה את המחשב וזה יהיה קצת מבאס.

נראה לי שפשוט נלך על זה.

אז אם זה ירד ממני, אני לא הבנתי למה עדיף 2 על 3.

3 יותר זולים, צורכים כמו 2. וברוב המקרים נותנים יותר ביצועים.

אני חושב שרוב המשחקים היום תומכים בSLI של 3

ושוב, חום זאת לא בעיה, כי אני עושה רדיאטור של 480MM שיהיה רק לכרטיס מסך, ועוד אחד של 480MM שיהיה רק למעבד ולזכרונות, וראיתי שאפשר גם להשים קטן על לוח האם, זה אולי נשמע מיותר, אבל במערכת כזאת, אין ממש על הרכיבים, אלא רק מסביב. ולכן הלוח יכול להתחמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שה-scaling כמעט מושלם ברוב המשחקים, ועם שלושה כרטיסים ברוב המשחקים זה קרוב יותר לפי 2.4 מכרטיס בודד (משחקים יוצאי דופן יכולים להגיע לפי 2.8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר את זה שהביצועים דומים? כי אם ההבדל היה כל כך משמעותי, היו רואים את זה בכל הבדיקות.

ואסור לשכוח שDX12 אמור להפיק את המיטב בכל סוגי הSLI.

בוראט הכל טוב ויפה ... פשוט אני חייב לשאול

לאיזה מטרה כל זה ? למה לך כוח עיבוד כל כך גדול ? ( לא מדבר על הקירור אלא על הרכיבים )

אני רוצה שהמערכת תחזיק הרבה מאוד זמן. ולנצל את הכסף בצורה שבה לא אצטרך להחליף מערכת כל כמה שנים.

ואני גם הולך לקנות מסך , אז ככה שאני חייב מפלצת. :P

באמת צריך מטרה למחשב מפלצת? :D

זה הקטע, לא צריך ממש :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קונה מסך 4K?

עוד סיבה לא לקנות שלושה 970.

יש להם רק 4GB מתוכם רק 3.5 שמישים במהירות.

אני מקווה שאתה יודע שבמערך הזיכרון נשאר אותו הדבר כמו כרטיס בודד...

פה אפילו לא ממליץ על זוג 980, אולי 980 8 ג'יגה או 980Ti שיהיה כנראה 6GB

ב-1440p אני ממלא יופי את הזיכרון של ה-780 שלי (3GB) ב- המצב הרבה יותר קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקח זאת לצומת לבי, מזל שהזכרתי :D

אסור לשכוח שאני 80% אלך לכיוון האדומים (AMD). כי הבנתי שהם הולכים להיות מפלצות.

ובנוגע למערך בכרטיס בודד, DX12 אמור לסדר את זה בצורה יותר טובה לא?

ומערך של 3 380X נגיד, הבנתי שיהיה 6/4 HBM, וידוע שHBM מהיר וחזק הרבה יותר מGDDR5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי ... קודם תשיג את החלקים והמפרט ורק אז תחשוב על קירור

ואם אתה קונה עדיף לך לחכות גם ככה ... גם מבחינת טכנולוגיות שלא בשלות וגם בגלל יכולות של ( עדיף לחכות לננומטר החדש )

אז שוב ... קודם תקנה את המחשב ואחרי זה תתחיל לתכנן כי מידע יש ולא חסר אבל הכל בתאוריה ואתה חייב לראות את המחשב מולך כדי לתכנן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. הכרטיסים יוצאים עוד חודשיים שלוש, זה ייתן לי כמעט שנה לחשוב על מה לעשות, וגם כמובן יתן זמן לכל הבינצמרקים.

תודה רבה לכולכם!

(אני מרגיש קצת מפגר האמת שהתחלתי לחשוב על זה כל כך מוקדם, פשוט קשה לחכות עד שאני כבר אדליק את המפלצת הזאת :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תכננתי, קניתי ובניתי את המחשב (בחתימה) במשך שנה בערך.

לגבי כרטיסי מסך, עם כל האהדה שלי ל-, אם הייתי יכול לשנות משהו, זה היה זה. הסיבה היא ש-CROSSFIRE לא עובד ב-WINDOWED MODE ו- כן. אני משחק די הרבה ב-WINDOWED MODE ושני כרטיסים פשוט נחים ולא עושים כלום...

המארז שבחרת נחמד, אבל הוא לא מתקרב למארז שאני קניתי. לא מבחינת אפשרויות המודינג וגם לא מבחינת המחיר...

מעבד, כבר אמרו פה, ה-5820 לא יתן לך מה שצריך בשביל 3 כרטיסים.

קירור ללוח ולזכרונות, רק בשביל הלוק. אין בזה שום צורך אמיתי (למרות שאני כן מקרר את הזכרונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה בעצם אומר שעדיף לי ללכת לכיוון ניבדיה?

ואיזה מעבד לדעתך יוכל להחזיק בצורה טובה מערך של 3 כרטיסים? (כולל המעבדים החדשים שאמורים לצאת לאינטל 6XXX)

וכן, ללוח זה בשביל הלוק :P

המחיר של המארז פחות קריטי, בטח כשאני יכול להשיג אותו ב900-1000 שקל במקום 1600...

בחרתי את המארז כי הוא מרווח, נוח ואין עליו כל מיני שטויות כמו בשאר המארזים של היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...