יותר מ70 סיבות למה הימין צריך מפלגה חילונית/אנטי דתית - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יותר מ70 סיבות למה הימין צריך מפלגה חילונית/אנטי דתית

TheReaper

Recommended Posts

פה חשוב להבהיר: אף שניתן להתווכח על השאלה "מה זה בעצם בעד היהודים?", הרי שיש גופים שבאופן מפורש וגלוי לא רק שמים זאת בעדיפות שניה, אלא לא בסדר העדיפויות בכלל. עבור שמאלנים מסויימים, כולם צריכים להיות שווים, והם מוכנים להקריב לחלוטין את זהותו הלאומית של העם היהודי ואת זהותה הלאומית של מדינתו לקידום העקרון הזה. כמובן שאת הדרישה הזו הם מפנים רק כלפי היהודים ולא חלילה כלפי הערבים (שמבחינתם יכולים להמשיך ולשאוף למדינת "פלסטין" נקיה מיהודים), אבל זה לא אמור להפתיע אף אחד שכן צביעות ושמאלנים הולכים יחד כמו לחם וחמאה. גודל הזוועה האמיתי מתברר רק כשרואים כמה יהודים תומכים הלכה למעשה בהשקפות אלו: בבחירות הקודמות התקווה העקרית של השמאל היתה שלי יחימוביץ, שעמדה בראש מפלגת העבודה הנחשבת למינסטרימית ולא סממן שמאל קיצוני, ועם זאת היא הודתה בכך שהצביעה חד"ש בעברה, ששואפת רשמית לפרק את המושג "מדינה יהודית" לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
פה חשוב להבהיר: אף שניתן להתווכח על השאלה "מה זה בעצם בעד היהודים?", הרי שיש גופים שבאופן מפורש וגלוי לא רק שמים זאת בעדיפות שניה, אלא לא בסדר העדיפויות בכלל. עבור שמאלנים מסויימים, כולם צריכים להיות שווים, והם מוכנים להקריב לחלוטין את זהותו הלאומית של העם היהודי ואת זהותה הלאומית של מדינתו לקידום העקרון הזה. כמובן שאת הדרישה הזו הם מפנים רק כלפי היהודים ולא חלילה כלפי הערבים (שמבחינתם יכולים להמשיך ולשאוף למדינת "פלסטין" נקיה מיהודים), אבל זה לא אמור להפתיע אף אחד שכן צביעות ושמאלנים הולכים יחד כמו לחם וחמאה. גודל הזוועה האמיתי מתברר רק כשרואים כמה יהודים תומכים הלכה למעשה בהשקפות אלו: בבחירות הקודמות התקווה העקרית של השמאל היתה שלי יחימוביץ, שעמדה בראש מפלגת העבודה הנחשבת למינסטרימית ולא סממן שמאל קיצוני, ועם זאת היא הודתה בכך שהצביעה חד"ש בעברה, ששואפת רשמית לפרק את המושג "מדינה יהודית" לחלוטין.

זאת אומרת שאני צבוע?

אז כל ימיני הוא פטריוט?

אז כל מי שחובש כיפה הוא צדיק?

אז כל מי שלא הולך בדרכי דאע"ש הוא כופר?

סלח לי, אבל תחזיר ת'סרט בהקדם.

כי אתה מנוע מהסתה ופחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה בסך הכל אומר שכל מי שבאמת ימני מעניין אותו האינטרסים המשותפים שלו ושל היהודים הימניים. כל השאר לא מעניין אותם האינטרסים של הימנים היהודים והאינטרסים שלהם לרוב נוגדים ופוגעים באינטרסים של הימניים היהודים.

זה יכול להיות החל מלפגוע בכלכלה, ועד החרבת מדינת .

אין לזה קשר לפטריוט, צדיק או צבוע. הקשר היחידי הוא שיש אנשים שמשרתים את האינטרסים שלנו, ויש אנשים שנלחמים נגד האינטרסים שלנו. השמאלנים נלחמים נגד האינטרסים שלנו. החזון של המדינה שלהם הוא לא עומד בקנה מידה אחד עם טובת העם היהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.themarker.com/news/1.2623774

נתניהו כמובן חתם על ההסכם וכעת יהדות התורה היא חלק מהכנסת הבאה.

לא שהיה לו ברירה יותר מדי- המנדטים כל כך מפוזרים שכל קבוצה קיקיונית עם 6 מנדטים באה בדרישות בשווי מיליארדים ועוד מקבלת את זה בסוף

אתה מביא קישור של עיתון הארץ על הגרורות שלו !!

זה עיתון פלסטיני קיצוני , בוגדני , העיתונאים שלו גרועים מענת קם בשנאה ליהודים .

כבר מבשר גרועות ,אם זה העיתון שלך .

זה עיתון שבכאילו בוכה על אתיופים אבל לא מעסיק אתיופים .

אתה חי בישראל בגלל יהדות התורה ושס ,

סטטיסטיקה מלמדת 70% מת"א רווקות , אין ילודה ואם יש ילד או 2 זה סיום המדינה כפי שאתה מכיר אותה .

ראה בריטניה , שם כבר המספרים מדברים על נטיה של 20% הומואים !

האיסלם כבש את בריטניה זה רק שאלה של זמן שהם הרוב .

החילוניות קרקע לפדופיליה /הלקאה עצמית חולנית.

מאיפה מגיעה השנאה ליהדות ?

השינאה מגיעה מעיתונאי השמאל +ערוץ 10+22 שחרטו על עורם שינאה ליהודים , כל החדשות נבנות לשנאה ליהודים .

בוקר צהריים וערב מקרינים לילדים קטינים שהם צריכים להתבייש ביהדותם , שהם גזעניים

ועליהם להיות הומואים !!!

ערוץ 22 זה נטו פרסומת לפדופיליה .

עיתונאי YNET+גלובס+הארץ+וואלה ועוד גרורות מלאים בעיתונאים הומואים שלא לדבר שמאל קיצוני להחריד .

בתי ספר למשחק מנוהלים ע"י שמאל קיצוני שלוקחים ודואגים רק לשמאלניים קיצוניים והומואים שהם שמאל חולני.

הדבר הכי גרוע שמועדוני הומואים בישראל ,יש בהם ילדים זנוחים שמתפרנסים ממבוגרים שמשלמים להם עבור יחסי מין פדופילים

במדינה מתוקנת , המשטרה הייתה סוגרת מועדון , בישראל המשטרה פוחדת להתקרב כי מייד יתחיל צייד של עיתונאי השמאל ההומואים

ופגיעה במשטרה שתעיז להפריע לשלטון הפדופיליה בת"א .( קצין משטרה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה בסך הכל אומר שכל מי שבאמת ימני מעניין אותו האינטרסים המשותפים שלו ושל היהודים הימניים. כל השאר לא מעניין אותם האינטרסים של הימנים היהודים והאינטרסים שלהם לרוב נוגדים ופוגעים באינטרסים של הימניים היהודים.

זה יכול להיות החל מלפגוע בכלכלה, ועד החרבת מדינת .

אין לזה קשר לפטריוט, צדיק או צבוע. הקשר היחידי הוא שיש אנשים שמשרתים את האינטרסים שלנו, ויש אנשים שנלחמים נגד האינטרסים שלנו. השמאלנים נלחמים נגד האינטרסים שלנו. החזון של המדינה שלהם הוא לא עומד בקנה מידה אחד עם טובת העם היהודי.

גם השמאל של בן גוריון?? זה שהקים ונלחם בעד הקמת מדינת ישראל?

אתה וחבריך מערבבים פה עם שמאל מתון ושמאל קיצוני כמו שאפשר לערבב בין ימין מתון לבין ימין קיצוני שמפנצ'ר לסופות צמיגים ומבצע תגי מחיר בבסיסי צה"ל ובכך להשחית רכוש מדינת .

סורי, היית אמור להבין את זה חד משמעית כשביבי מכר לחרדים את מדינת שיעשו בה כרצונה.

אם זה לא הבנת... אז אני ספיצ'לס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רועי באתי רק להגיד שאתה מטומטם

ממש בוגר מצדך , לא מוסבר , ילדותי , ערוצי השמאל עשו עלייך מספר !

הטלוויזיה והעיתונות השמאלנית עושה עליהום וכתבות נגד יהודים שלא מביישות את הנאצים ובהרבה מקרים עולים על ימי הנאצים .

כבר היום אני שומע אשכנזים שרוצים לסגור את החרדים בגטאות !

למנוע מהחרדים להביא ילדים על ידי עיקור !

לא לתת להם כסף !

לסגור את בתי הספר של חרדים !

שהערבים רוצחים אותך ומשפחתך בפועל , מפוצצים את אותך בפועל , רוצים לרצוח אותך בפועל , מתפללים למותך צוחקים כל הדרך לבנק .

כנראה רק כוח מפחיד שמאלנים

- - - תגובה אוחדה: - - -

גם השמאל של בן גוריון?? זה שהקים ונלחם בעד הקמת מדינת ישראל?

אתה וחבריך מערבבים פה עם שמאל מתון ושמאל קיצוני כמו שאפשר לערבב בין ימין מתון לבין ימין קיצוני שמפנצ'ר לסופות צמיגים ומבצע תגי מחיר בבסיסי צה"ל ובכך להשחית רכוש מדינת ישראל.

סורי, היית אמור להבין את זה חד משמעית כשביבי מכר לחרדים את מדינת ישראל שיעשו בה כרצונה.

אם זה לא הבנת... אז אני ספיצ'לס.

צודק

אבל מי זה שמאל ומערך ?

מי זה המחנה הציוני של בוזי הרצוג :

1. מירב מיכאלי http://hayamin.org/?p=438 מגיעה ממשפחה של מרצחי יהודים וממשיכה דרכם.

2. ציפי לבני - התמוטטה נפשית לאחר קדימה ושונאת יהודים בדמה ,מבלה במועדוני גייז

http://www.kikar.co.il/164631.html כל מפלגה חובות משאירה

3.זוהר בעלול שקרא לשאידים ועוזר לשאידים http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001003000#fromelement=hp_daily_news מתנגד לפסילתה של ח"כ חנין זועבי.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/292510

4. יוסי וולך קורא לא להתגייס http://www.inn.co.il/News/News.aspx/291694

5. יחימוביץ - בגדה בבעלה ועזבה את ילדיה http://cafe.themarker.com/topic/2770086/

6. סתיו - שקוראת לבטל את "התקווה " כי מתביישת בהימנון ישראל הגזעני

7. בוזי הרצוג http://pkidat-saad.blogspot.co.il/2010/02/blog-post_25.html זכות השתיקה

http://rotter.net/forum/scoops1/161117.shtml קשרים לקרן לישראל חדשה

8. זהבה גלאון - זהבה גלאון נזכרת בתקופת המעצר

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/292598

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד רועי, אשמח קצת ממה שאתה מעשן... כנראה חומר ממש טוב.

אני לא מעשן

רק עיתון שמאלני יציע לך סמים קלים לעשן כדי לפגוע בך

כי מקבל כסף מקבוצות שרוצות למכור לך סמים

מדריך לסמים נוסח YNET

עיתון מגעיל

למרות ש- YNET מכיר בנזק של סמים הוא נהנה לפגוע בבני אדם , כמה כתבות לעידוד סמים

ולאחר מכן כתבות כמה נזק נגרם מסמים .

YNET חי על דם יהודי וזורע הרס עצמי חולני .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4613803,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4599472,00.html

YNET כל דבר סוטה בוגדני עם ערך לפגיעה ביהודים

YNET יהיה שם , אושוויץ זה YNET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Born2Kill

האמת גם אני חשבתי כמוך שזה מזעזע שמתנחלים מתנקלים לצה"ל אבל אחריי שראיתי מה החונטה של השמאל עושה בבתי המשפט ולחשוב קצת שהחונטה הזו חדרה גם לצה"ל ולמשטרה אז קצת פחות מפריע לי מלחמת אחים שכזו.

עד שלא נעקור את השמאל מהמדינה הזו גם המסריח כשר.

עריכה: אגב השופטים, השוטרים ומפקדי צה"ל השמאלנים עושים נזק פי עשרות מונים מכל מפלגה חרדית מבחינת האינטרס של הימניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל העובדה שמבחינתך שמאל=רע=רוצה למוטט את . כבר מראה איזה סוג של בנאדם אתה וכמה הדעות שלך שוות.

אני לא יודע באיזה צה"ל אתה הסתובבת אבל בצה"ל שאני הסתובבתי בו לא ראיתי לוחם אחד שמסרב להגן על חייו או מסרב למלא פקודות (בדיוק ההפך. תראה כמה אנשים "התגנבו" לעזה במבצע האחרון"

בטח שאי אפשר להגיד על הרמטכ"ל ומפקדי החילות הלוחמים שהם נגועים בשמאלניות שאתה מדבר עליה. הם מוכנים להקריב את חייהם ואת חלקי גופם למען המדינה וגם חלקם עשו זאת בפועל.

עד שלא תבין ששמאל וימין אלו 2 גישות לאותה מטרה אתה תמשיך לפלוט את השטויות הטיפשיות שלך במסווה של אמת

ולהיות ימני ובעד לא בהכרח אומר שאתה גם בעד הדת היהודית. אני בעד אנשים שרואים עצמם ישראלים ומגני .

לא כל אנשי הדת היהודית הם חלק מהקבוצה הזאת ובטח להיות דתי/חרדי לא נותן לך כרטיס כניסה אוטומטית. המפלגות החרדיות הם מפלגות סקטוריאליות מהזן השנוא ביותר. מייצגים מיעוט של המיעוט ורק מנסים להגדיל את האפליה "המתקנת" שכבר יש להם (מתקנת בגרשיים כי אין פה מה לתקן. יש פה ציבור שמסרב לעזור לעצמו בזמן שכולם מנסים לעזור לו)

והדאגה הכי גדולה שלי ושל אנשים כמוני? שביום כלשהו ח"כ חרדי/דתי יאלץ לבחור בין 2 דרכים לפתרון בעיה: אחת היא הדרך המומלצת על ידי המומחים בתחום והראיות בשטח והשנייה, לפי הדת. ומה אותו ח"כ חרדי/דתי שהוא חלק ממפלגה חרדית/דתית שחרטה על דגלה לחוקק ולשפוט לפי המקורות היהודים? יבחר את הבחירה הלא נכונה, שלא באה מעובדות וממספרים ומהיגיון אלא מרגש. אני לא אוהב אנשים שעושים החלטות שמשפיעות עלי ועל מדינה שלמה לפי רגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאל אוליי לא מתכוון למוטט את אבל זה מה שהוא יעשה בפועל גם אם זו לא הכוונה שלו.

זה לא עוזר שהוא עושה שימוש ציני בכיפוף החוקים וניסיונות להשיג שלטון ושררה בכל אמצעי שניתן.

אם אתה חושב שהקמפיין בבחירות האחרונות עם האירגונים הקיקיונים ישכח אז אתה טועה. אנשים יזכרו את זה להרבה זמן וקמפיין כזה שתוקף את ראש הממשלה על ידי קבוצות אנונימיות רק מפלג.

מדוע אתה חושב שאיש דת לא מסוגל לחשוב בהיגיון?

אתה חושב שדתיים לא מסוגלים ללמוד מתמטיקה ולחשוב בהיגיון?

מה יותר גרוע איש דת שמתחשב ברקע שלו בקבלת החלטות? או איש שמאל שמוכן לכופף את ערכי הדמוקרטייה ולעשות הכל בשביל לנצח?

בנתיים אנשי השמאל עשו יותר נזק לדרך לשלטון ול"אחדות העם"(שלא קיימת יותר) מאשר החרדים.

ולא אמרתי שכל החיילים הם שמאלנים. אני יודע שרוב החיילים הם ימניים. אמרתי שבפיקוד התברגו כל מיני אנשי שמאל שחושבים על הדברים מהכיוון שלהם.

המטרות של השמאל הם שונות מאלו של הימין. המטרה של הימין זה מדינת הלאום היהודית למען היהודים. המטרה של השמאל זה בראש וראשונה "ישראל היפה" זו שמקבלת את כולם שווה בשווה ומתחשבת בכולם.

השמאל לא מסוגל להעדיף את היהודים על פני הלא יהודים כי "זה לא יפה ולא ציוני".

עריכה: אגב, עם כל התלונות שלך על הדתיים, החילונים הם אלה שהולכים להיות המיעוט במדינה הזו בכל מקרה. אז תשאיר את ניהול המדינה לרוב העם שהוא או דתי או מסורתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע רועי...מה שמדהים זה שאתה חושב שאנחנו החילונים מוזנים מהתקשורת.

על פניו מהתגובה שלך נראה שאתה מוזן מהרבה מידע שגוי, יש לך גם הומופוביה מטורפת.

אנחנו לא צריכים את התקשורת כדי להתנגד לאג'נדה של יהדות התורה....בשביל זה צריך רק את יהדות התורה.

אין לנו ולי שום שנאה כלפי היהדות או כלפי יהודים, - אני יהודי בלאום גאה !

אני לא חושב שתלמידי ישיבה צריכים לקבל תקציב כלשהו, גם אם הם היו תלמידים הומואים.

אני לא חושב שראוי שבית ספר שמקבל תקציב מהמיסים שלי ושלך ושל הציבור הדתי והציבור ההומואי, ירשה לעצמו לא ללמד את מקצועות הליבה.

אני לא חושב שזה ראוי כל ההומופוביה שלך, ושל מי שמחנך להומופוביה כזאת...אני אגלה לך סוד - אי אפשר ללמד הומו להיות הומו, ואי אפשר ללמד סטרייט להיות הומו.

מאיפה האימרה הזאת ש"

מקרינים לילדים קטינים שהם צריכים להתבייש ביהדותם , שהם גזעניים ועליהם להיות הומואים !!!" ? אתה במקרה חרדי או חוזר בתשובה ?

אני רואה על בסיס יומי...מעולם לא עודדו אותי להיות הומו, מה גם שאפילו אם היו מעודדים אותי - זה לא היה הופך אותי להומו.

וגם אם הייתי הומו, אין בזה שום דבר רע.

עושה רושם שאתה או חוזר בתשובה או חרדי קיצוני עקב התגובה

החילוניות קרקע לפדופיליה /הלקאה עצמית חולנית.

אתה חושב שהחילוניות המציאה את הפדופיליה ? אתה באמת מאמין שאין פדופילים דתיים ? אתה רוצה שנפגיש לך ילדים שנאנסו על ידי הרב שלהם ועל ידי אביהם הדתי ? רק תגיד ונסדר את הנושא.

ולגבי הנושא ההומופובי שלך

הדבר הכי גרוע שמועדוני הומואים בישראל ,יש בהם ילדים זנוחים שמתפרנסים ממבוגרים שמשלמים להם עבור יחסי מין פדופילים

אני מוכן להציע לך שנלך ביחד לאחד המועדונים הנ"ל, אם באמת תראה לי שם ילד אחד שמסרסר את עצמו או שמסרסרים אותו, אני חוזר איתך בתשובה.

אבל אם לא תמצא ? (אני מבטיח לך שלא תמצא, אתה חי בסרט !)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...