יותר מ70 סיבות למה הימין צריך מפלגה חילונית/אנטי דתית - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יותר מ70 סיבות למה הימין צריך מפלגה חילונית/אנטי דתית

TheReaper

Recommended Posts

פעם אחרונה שבדקתי ללבני לפחות יש רקורד מוכח של עמוד שדרה בכל הנוגע לשמירה על האינטרס הציבורי הרחב מול סחטנות של קבוצות סקטוריאליות. אפילו במחיר של כשלון הקמת קוליציה, שזה המחיר הפוליטי האולטימבי.

אין לי מושג מאיפה אתה מנפיץ את תיאוריית השעיר לעזאזל, סה"כ מה שקרה בשנתיים האחרונות זה שהצליחו קצת לרפות את לפיתת החנק של הדוסים על הקופה הציבורית ועכשיו הם חוזרים ללפות במלוא הכוח באדיבות ביבי הקינג הראשון לשמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לבני היא בדיחה. בשנתיים האחרונות החרדים לא קיבלו גרוש. לא ראיתי שפתאום הרחובות כאן רוצפו בזהב. במקום להתעסק בבעיות האמיתיות מעדיפים לצעוק "החרדים לוקחים". אגב, לא ראיתי אף אחד זועק על כחלון שעם כמות מנדטים קטנה בהרבה משל החרדים דורש (ומקבל) את הירח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לליבני יש רקורד של לכופף את חוקי הבחירות והמפלגות לעבריינות שלא ניתן להוכיח.

לבני היא חצי גנגסטרית שלא בוחלת בשום עמצאים תוך רמיסה של ערכי היסוד של הדמוקרטייה.

הכל עדיף על פני השמאל בשלטון. החרדים אוליי עולים לנו בתקציב אבל השמאל יעלה לנו בהישרדות המדינה כמדינת הלאום היהודי.

והחרדים היו השעיר לעזאזל כבר עשורים.

התקציבים של החרדים זה בהחלט לא הסיבה העיקרית לעלות המחייה ובעייות אחרות שלוקח זמן לטפל בהם. אבל השמאל ולפיד מנטבים את התיסכול של חלק מהציבור מהמצב הכלכלי בלהפיל את האשמה על החרדים ועל ביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבני היא בדיחה. בשנתיים האחרונות החרדים לא קיבלו גרוש. לא ראיתי שפתאום הרחובות כאן רוצפו בזהב. במקום להתעסק בבעיות האמיתיות מעדיפים לצעוק "החרדים לוקחים". אגב, לא ראיתי אף אחד זועק על כחלון שעם כמות מנדטים קטנה בהרבה משל החרדים דורש (ומקבל) את הירח.

מה בדיוק הוא מקבל יותר? כמה תיקים?

יהדות התורה דורשת לא פחות מ15 חוקים/תיקונים לחוקים ועוד שאר הצעות נהדרות להחזיר את המצב ל2012.

ואני לא מחשיב את החרדים למקור לבעיות הכלכליות של ישראל

אני שונא את הרבנות. אני שונא אנשים שלוקחים החלטות מדיניות בהתבסס על דת/רבנים ובאופן כללי העובדה שיש קשר בין דת למדינה מרתיח אותי

הדת הפכה ממשהו חיובי וחשוב לבדיחה מהלכת של ציבור שלם שמטמטם את עצמו והופך עצמו לציבור סוג ב' חסר השכלה וחסר הכנסה.

גם אם הקצבאות לדתיים היו אחוז בודד מהכנסות המדינה עדיין הייתי כועס כי אלו הוצאות לאוכלוסיות חלשות שלא באות מצורך אלא מרצון

ובגלל זה אני רוצה מפלגה ימנית אנטי דתית. אני לא אצביע שמאל ובימין אין באמת מפלגה שמרחיקה את עצמה מהחרדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים כשלעצמם הם לא "מקור הבעיות הכלכליות של ישראל". אבל היחס השונה של המדינה לכל סוג "אוכלוסיה" במדינה, הוא בהחלט מקור כלשהו לכך, בין העיקריים. החרדים הם סמן מובהק של עניין היחס השונה של המדינה לקב' אזרחים מסויימות ולכן הם סוג של "סמל" או "נושאי הדגל" לכך מבחינת הרבה חילונים. על המדינה להתייחס לכל אזרח באופן שווה לכל אזרח, אם לטובה ואם לרעה (לעומת הקיים כרגע), ללא קשר לקב' אליה הוא נולד. כאשר אני אומר יחס שווה, אני מתכוון מבחינת כמות הזכויות והחובות שמוטלות עליו ולאו דווקא שאופי/סוג החובות והזכויות חייו להיות זהה בין כולם.

אני גם לא מצליח להבין למה מפלגה אשר דורשת להפסיק יחס שמפלה אוכלוסיה מסויימת על חשבון האחרת היא מפלגה "אנטי דתית". לקהל החרדי במדינת אין בעלות על הדת היהודית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשלה שמבטלת את נושא השיוויון בנטל היא ממשלה עוכרת ישראל וכך צריך להתייחס אלייה והיא מבחינתי אנטי ציונית.

כולם צעקו "המחנה האנטי ציוני" בסוף מסתבר שהליכוד וחבורתו הליצנים הם האנטי ציונים פה.

פיתאום זהבה גלאון נראית כמו ימנית קיצונית ליד ביבי... איפה אנשי הימין שימרדו כנגד הפוטש הזה?

ביבי כרגע מוריד אותנו לברכיים ומשפיל אותנו אל מול החרדים.

אם בנט נכנס לממשלה העוכרת הזאת אז כנראה אני חיי במדינה הלא נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפלגה הימנית היחידה שהיא לא פרו דתית זו ביתנו.

והיא דוחה הרבה מצביעי ימין בגלל היותה מפלגת עולים, בגלל שליברמן מוכתם בתקשורת, ובגלל פרשות השחיטות שהמשטרה דואגת לתלות מעליהם כל פעם לפני בחירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק הוא מקבל יותר? כמה תיקים?

יהדות התורה דורשת לא פחות מ15 חוקים/תיקונים לחוקים ועוד שאר הצעות נהדרות להחזיר את המצב ל2012.

ואני לא מחשיב את החרדים למקור לבעיות הכלכליות של ישראל

אני שונא את הרבנות. אני שונא אנשים שלוקחים החלטות מדיניות בהתבסס על דת/רבנים ובאופן כללי העובדה שיש קשר בין דת למדינה מרתיח אותי

הדת הפכה ממשהו חיובי וחשוב לבדיחה מהלכת של ציבור שלם שמטמטם את עצמו והופך עצמו לציבור סוג ב' חסר השכלה וחסר הכנסה.

גם אם הקצבאות לדתיים היו אחוז בודד מהכנסות המדינה עדיין הייתי כועס כי אלו הוצאות לאוכלוסיות חלשות שלא באות מצורך אלא מרצון

ובגלל זה אני רוצה מפלגה ימנית אנטי דתית. אני לא אצביע שמאל ובימין אין באמת מפלגה שמרחיקה את עצמה מהחרדים.

כחלון מקבל את כל מה שקשור לכלכלה בישראל. זה פשוט הזוי, אפילו מפלגת שלטון לא לוקחת לעצמה כל כך הרבה סמכויות.

אם יש לך טענות ענייניות על המפלגות החרדיות - בבקשה. אם לא - כאן זה לא המקום לת'רדים "אני שונא חרדים\מתנחלים\ערבים\השלם את החסר" באצטלה כזו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Born2Kill, בנט הוא אופורטוניסט עלוב וזה היה ברור מן הרגע הראשון שתצורת המפלגה הנוכחית קמה. ראה את אחת הבכירות במפלגה הזו - איילת שקד. חילונית שנוסעת בשבת (ואני מניח שגם לא שומרת כשרות) אך מקדמת סדר יום שסותר את זה לחלוטין. ראה את כל האמירות האחרונות שלו על תיק החינוך. פתאום הוא גילה כמה חינוך זה נושא נפלא וחשוב. עכשיו הוא בכלל דורש "חינוך מורחב" (מה היה קודם לכן?). לא יודע על מה אתה מתפלא או תוהה. אין ספק שהוא יכנס לממשלה.

באופן כללי, בהחלט יש פה עיוות עצום. הרי נתניהו מוביל קו כלכלי קפיטליסטי למהדרין ושכזה, הוא צריך להיות האחרון שיסכים לכל הדרישות של המפלגות החרדיות. כל הדרישות שלהם היו אמורות לכאוב לו כאב אידיאולוגי עצום שכן הן סותרות לחלוטין את האידיאולוגיה הכלכלית שלו. אבל הוא מעדיף לעוות את כל השיטה שהוא דוגל בה בשביל עוד זמן שלטון בו הוא "יציל את היהודים". עדיף לדרוס את האידיאולוגיה ולדפוק את המדינה, כי אם מישהו אחר יהיה ראש הממשלה ולא הוא, אנחנו נקרוס ונמות.

כחלון גם הוא סתם בדיחה מהלכת. הרי כל מי שהצביע למפלגה הזו הוא ימני שלא רצה להצביע ליכוד. ומה בדיוק קרה פה? בפועל, הם סתם שלוחה של הליכוד. אז כחלון דרש להקצות מליארד שקלים לחיילי חובה בשביל שחילונים לאומיים יסתמו קצת את הפה וכל מני שטויות כאלה. זה לא באמת משהו שישנה משהו במדינה. הגורם העיקרי שדופק את כלכלת (מלהיות טובה יותר) הוא חוסר השוויון ביחס המדינה אל אוכלוסיות שונות, בירוקרטיה שנגרמת על ידי ריבוי יתר של משרדים וחוסר כבוד כללי לאנשים עובדים, גם אם הם עובדים "פשוטים" ולא עובדי "סייבר", כמו שנתניהו כל כך אוהב. בממשלה הזו - שום דבר מזה לא ישתנה. אז יפרקו עוד איזה "מונופול", שכחלון ימשיך לספר עד מחר שזה מה שישנה את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כחלון מקבל את כל מה שקשור לכלכלה בישראל. זה פשוט הזוי, אפילו מפלגת שלטון לא לוקחת לעצמה כל כך הרבה סמכויות.

אם יש לך טענות ענייניות על המפלגות החרדיות - בבקשה. אם לא - כאן זה לא המקום לת'רדים "אני שונא חרדים\מתנחלים\ערבים\השלם את החסר" באצטלה כזו או אחרת.

והחרדים קובעים סדר יום כלכלי בכל הנוגע לקצבאות ותקציבים, אז איפה כחלון פה בדיוק?

טענות ענייניות? דת לא צריכה להיות חלק בחקיקה.זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרקסיזם לא אומר לך מה לאכול

עם מי להתחתן

מתי מותר לך להשתמש בחשמל

מתי אסור לך לעבוד

מתי להעביר את השעון אחורה

מתי מותר לך לבשל

איפה ואיך להיקבר

מי מקבל את הילדים

מי יכול להתגרש

ולדת בניגוד למרקסיזם שמאלני(למרות שאתה לא חושב ככה, כי אתה דביל) יש קהל מאמינים אדוק עד קנאי שהופך חקיקה דתית ופוליטיקה דתית לעוד יותר הרסנית ורעילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרקסיזם אומר לך שלהחזיק ברכוש זה רע. שלאכול יותר מהשכן שלך זה רע. שלהיות נהנתן זה רע.

מדינה מרקסיסטית זה אפילו יותר גרוע ממדינת הלכה.

אין משהוא שהופך דתיים ליותר קנאים משמאלנים. אתם בעצכם קנאים על זה שאתם רוצים בתור מיעוט לנהל לרוב את החיים. ולא בוחלים באף אמצעי להשיג את המטרות שלכם. כולל עזרה מגורמים זרים עוינים לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...