יותר מ70 סיבות למה הימין צריך מפלגה חילונית/אנטי דתית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יותר מ70 סיבות למה הימין צריך מפלגה חילונית/אנטי דתית

TheReaper

Recommended Posts

http://www.themarker.com/news/1.2623774

נתניהו כמובן חתם על ההסכם וכעת יהדות התורה היא חלק מהכנסת הבאה.

לא שהיה לו ברירה יותר מדי- המנדטים כל כך מפוזרים שכל קבוצה קיקיונית עם 6 מנדטים באה בדרישות בשווי מיליארדים ועוד מקבלת את זה בסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא כל קבוצה קקיונית - אלא הקבוצה הזו בפרט. יהדות התורה מוכנה לשבת הן בממשלות שמאל והן בממשלות ימין (עקב העדר מוחלט של קו פוליטי-מדיני), יש לה קהל בוחרים נאמן, והם מודעים היטב לכך שאף אחד מהגושים לא יצליח בעתיד הנראה לעין להשיג 60 מנדטים ללא מפלגות "מרכז" (במובן המדיני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, מי שהצביע לפיד ולא ליכוד הוא זה שאשם בזה.

יש עתיד היא מפלגה אנטי דתית.

צריך יותר אנשים להצביע לליכוד כדי שהוא יוכל באמת להרכיב ממשלה בלי כאלה דרישות.

וכמו שצויין יהדות התורה אומנם הכי חמדנים אבל שאר המפלגות לא בהרבה מאחורייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העצוב הוא שכנראה שאפילו לא טרחת לקרוא את הכתבה. זה מחולק לפי סעיפים ולא ממוספר. יש שם 28 "סיבות" שאם חלק ממה שהספקתי לקרוא אני מסכים לחלוטין (ולא, אני לא קרוב להיות חרדי). אבל היי - כבר שנתיים לא היה אפשר לקלל את הסחטנות של החרדים (כי חנקו אותם באופן מבזה) אז יאללה לעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא אנטי חרדי או אנטי דתי. ואני לא סובל אנשים שחושבים שהדתיים והמתנחלים(וכמו שראינו הרבה מהם הם גם אותם אנשים שחושבים שהמזרחיים) אשמים בזה ש"המדינה חרא".

אומנם אני אוהב לאכול בייקון ואמנטל על ההמוברגר שלי, אבל זה הרבה פחות חשוב לי מאשר שלפיד הרמאי או השמאל שונא יזיזו דברים לכיוונים שלהם.

לכן אני אומר, אם באמת חשוב לכם שהליכוד לא יצטרך להציע למפלגות קטנות הרבה דברים למען הצטרפותם לקואלצייה אז צריך להצביע לליכוד. כי מפלגה אנטי דתית ימנית כבר קיימת, קוראים לה מפלגת השתולים של לפיד.

וזה שהצביעו ללפיד במקום לביבי רק שיחק לידיים של המפלגות הקטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו איזה שוק, ברית האחים של ביבי והדוסים הרי הולכת הרבה יותר אחורה מהברית המדוברת מהקדנציה של אשתקד.

"לא רק הציבור ישפוט את נתניהו אלא גם ההיסטוריה, שאינה אדיבה כלפי אלה שיכלו לעשות הכל ובחרו לא לעשות דבר", כך אמר הערב (שלישי) יו"ר מפלגת קדימה שאול מופז, בהודעת פרישת מפלגתו מהממשלה בשל כישלון המשא ומתן עם הליכוד בנוגע לסוגיית גיוס החרדים."

http://news.walla.co.il/item/2550681

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף ברית ביבי ודוסים שלא עושה כלום מאשר שמלאנים שונאי .

ולגבי מופז ואולמרט, אתה יודע מה אומרים בצבא? הכי מסוכן זה אידיוט עם מוטיבציה...

וביבי כן עושה, ואפילו החרדים עושים.

אבל זו האסטרגיה של השמאל ושל לפיד, לנסות להסיט את מצביעי הימין מהאויב האמיתי של המדינה(השמאל והרמאים) בזה שהוא מוצא שעיר לעזאזל(החרדים) להאשים אותו על כל הצרות של המדינה.

טומי לפיד שונא היהודים הקים את המפלגה שלו על זה שהוא מתבסס על שינאת חרדים. לפיד שאני בטוח שהוא גם שונא חרדים בחר שלא לעשות זאת עם המפלגה שלו כי הוא יודע שלעם נמעס משינאתם הבוערת של הלפידים לחרדים ולכן הוא בחר להתמקד בקמפיין חיובי אך מבוסס רק על שקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה שלך לוקה בכזו כמות של טמטום ושנאה עיוורת שאני נוטה לצייר אותך כאחד מאותם דמבואים שכשהם מזהים איזהשהו סממן סמולני בטיעון שכנגד ישר קופץ להם הסעיף של "רק ביבי מלך ישראל" כמו שהיטיבה לתאר ענת וקסמן.

אז הנה קבל עוד הרמה: אתה אומר שמי שהצביע לפיד החליש את ביבי במו"מ (רק יש לו פי 3 מנדטים מהשותפה הכי גדולה בקואליציה עד כה), אלא שאם הרצוג-לבני היו מרכיבים את הממשלה כרגע כל הבזיון היה נחסך מאיתנו כי לפיד היה נכנס במקום הדוסים והיה הרבה פחות מיקוח והרבה "יותר let's talk dugri" במו"מ הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט מקשקש. בכל צירוף שהוא היה צורך להכניס את החרדים לקואליציה, גם אם איכשהו לבני-הרצוג היו מקימים אותה. במקרה הזה המחיר שלהם גם היה גבוה הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על מצב שבו למחנה הציוני היה אותו כוח פוליטי כמו לליכוד, קרי 30 מנדטים ואז בכלל לא בטוח שהיה צריך את החרדים (30+5+11+10+6=62), וגם אם סביר להניח שכן היו מדברים איתם עמוד השדרה של לבני ולפיד היה עושה את שלו והרצוג היה מבהיר מההתחלה מה הוא חושב על המסמך הצנוע הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילייאן,

והנה התגלה הפרצוף האמיתי שלך. הכותרת אומרת שהימין צריך מפלגה חילונית אנטי דתית אבל עכשיו אתה אומר שהאלטרנטיבה העדיפה מלהצביע לביבי היא להצביע להרצוג שזו בכלל מפלגת שמאל.

כלומר, בכלל לא אכפת לך ממפלגות ימנייות. זה רק היה עוד ניסיון של "רק לא ביבי".

אגב יש לך משהוא יותר מקורי לאמר מאשר התקליט השבור של השמאל שלנסות להשפיל את מי שמתווכח איתו ולנסות לגרום לו להרגיש רגשי אשם בזה שאתה טוען שהוא "שונא\גזען" ועוד כל מיני כינויים כאלה שאין להם תוכן אלא אמורים לפסול את הטיעונים בזה שהם "מלאי שינאה".

גם אם אני שונא וגם אם אני לא שונא הטיעונים שלי עדיין נכונים. השינאה לא מעוורת, היא דווקא עוזרת לך לפרוץ את המחסומים של ההשפלה ורגשי האשם ומיסוס הכעס שהשמאל מנסה בעזרתם לגרום למתכווח להרגיש חרטה ואשם על מה שאמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על מצב שבו למחנה הציוני היה אותו כוח פוליטי כמו לליכוד, קרי 30 מנדטים ואז בכלל לא בטוח שהיה צריך את החרדים (30+5+11+10+6=62), וגם אם סביר להניח שכן היו מדברים איתם עמוד השדרה של לבני ולפיד היה עושה את שלו והרצוג היה מבהיר מההתחלה מה הוא חושב על המסמך הצנוע הנ"ל.

בתרחיש שלך הם היו לשון המאזניים בין מפלגת שמאל לימין. תנחש מי מהן היתה צריכה לשלם יותר כדי לקנות אותם. אגב, בפעם האחרונה שבדקתי בשנתיים האחרונות לא היו חרדים בממשלה. ממשלת ימין למקרה שפספסת. אם יש משהו שהשנתיים האחרונות הוכיחו הוא שמספיק להשתמש בחרדים כשעיר לעזאזל על כל הבעיות הכלכליות של המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...