מה דעתכם על 018 אקספון - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על 018 אקספון

rander1

Recommended Posts

כיום אני ב 014 על 100 מגה

ותשתית בזק

אבל המחיר יחד מגיע ל 130 ש'ח

התחברתי לשבוע נסיון באקספון

תשתית+ספק 40 מגה (מספיק לי)

ב 89 שקל

מה דעתכם על 018 ?

למי שיש ויכול לתת חוות דעת

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון של יום איתם הם סבירים ולא יותר

מהירות גלישה מחוץ לישראל איטי ביותר

אתר שנטען ב 014 ב 2 שניות נטען ב 018 מעל 10 שניות ובדקתי כמה אתרים שונים

buffering ביוטיוב איטי רצח

טורנטים איטי מאוד

והכל על 60 מגה

כנראה שאשאר ב 014 למרות המחיר המפתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איתם קצת יותר מחצי שנה לאחר שעברתי מבזק בינלאומי.

סה"כ הם בסדר למרות שבהרגשה הסובייקטיבית שלי יש יותר בעיות ממה שאני זוכר שהיו עם בזק בינלאומי - בעיקר עמודי שלפעמים לא נטענים משום מה.

סה"כ מבחינת עלות/תועלת עבורי החלטתי להישאר איתם מכיוון שאני לא מוריד כבד/גיימר (והתקלות סה"כ די שוליות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום אני ב 014 על 100 מגה

ותשתית בזק

אבל המחיר יחד מגיע ל 130 ש'ח

התחברתי לשבוע נסיון באקספון

תשתית+ספק 40 מגה (מספיק לי)

ב 89 שקל

מה דעתכם על 018 ?

למי שיש ויכול לתת חוות דעת

תודה לכולם

כשרפורמת הקישוריות תיכנס לתוקף בעוד מספר שבועות ,הייתי מציע לך לפנות לבזק בין לאומי בתור "לקוח חדש" ,

ולקבל מהם הצעת מחיר לתשתית ולספק ביחד כעיסקת חבילה, אני מניח שתוכל לקבל אז את חבילת ה 100 באזור העלות של 90 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
כשרפורמת הקישוריות תיכנס לתוקף בעוד מספר שבועות ,הייתי מציע לך לפנות לבזק בין לאומי בתור "לקוח חדש" ,ולקבל מהם הצעת מחיר לתשתית ולספק ביחד כעיסקת חבילה, אני מניח שתוכל לקבל אז את חבילת ה 100 באזור העלות של 90 שקל
האם יש כאן חברה שהיתחברו לרשת באמצעות הרפורמה החדשה ויכולים להעיד על כך ?האם והוט עדיין מערימות קשיים על ההתנתקות מהם והיתחברות מחדש דרך הספקיות ,ובמחיר מופחת משמעותית ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני שניסיתי גם דרך מספר חברות, להתנייד במסגרת הרפורמה הסיטונאית.

בעקבות התנהלות בזויה של החברות, אולי בעקר עקב הקשיים שבזק מערימה, בכאב לב חזרתי זמנית לבזק עם בינלאומי, אחרי שנה לפחות שהייתי מרוצה באקספון כספק בלבד.

אבל לצערי לפחות במקרה שלי,אמנם מבחינת הניוד "כמובן" נויידתי וגם שונתה התשתית שלי ל VDSL תוך 3 דקות ולא דקה יותר לאומת זמן בלתי ידוע וממושך, כשרציתי להתנייד מבזק לחברה אחרת.

אבל למרות שאני משלם מחיר מופקע על תשתית וספק שאמורים לתת לי 40Mb, אני מקבל 30Mb באופן קבוע ובתמיכה של ובזק בינלאומי אומרים לי שיש תווך והוא תקין אצלי, רק שבמציאות

אין אצלי שום תווך אלא כמו שציינתי, אני מקבל באופן קבוע 30Mb ולרגע לא מעבר.

ככה שלדעתי כנראה שכל מקרה לגופו, אולי עניין גם של מזל ולא נראה לי שיש חברה כלשהי, שבאופן כללי יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...