צילום 4k עם גו פרו או מצלמות אחרות, עד כמה זה מעשי בכלל ? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צילום 4k עם גו פרו או מצלמות אחרות, עד כמה זה מעשי בכלל ?

ASI89

Recommended Posts

אין הרבה מצלמות שמסוגלות לצלם ברזולוצייה של .

אין גם הרבה מסכים במחיר שפוי שמסוגלים להציג רזולוצייה כזו .

הגו פרו שתומך בזה עולה 1500 שקל ומה שמוזר, זה שהוא מגיע עם חיבור usb2 בלבד , חיבור שאינו רלבנטי

בהתחשב בכך שקבצי וידיאו שנעשים ברזולוצייה גבוהה שכזו ,תופסים נפחים גדולים במיוחד .

הקיצר מה דעתכם , האם מדובר בעוד גימיק שיווקי דועך כמו 3D , או שמדובר בערך מוסף אמיתי וכיוון שאליו

הולכת כל התעשייה בכלל ושל הצילום והגיימינג בפרט , כך שכדאי כבר עכשיו לחשוב על רכישה של מסך ומצלמה שתומכים ברזולוצייה זו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה הכיוון שכל התעשייה הולכת אליה. זו טכנולוגיה שימושית שמשפרת מאוד חוויה קיימת, ממש לא גימיק כמו ה3D.

גם אחריה התעשייה תמשיך להתפתח ל8K (כבר יש) וכו'...

בקשר לשאלה שלך, יש פה עניין של כסף שמהווה שיקול.

בגלל שזו טכנולוגיה יחסית חדשה אז כל מה שקשור אליה מאוד יקר.

אם לא היה חסר לי כסף בוודאות הייתי קונה מסך .

מצלמת וידאו לא הייתי קונה פשוט מאוד כי אני כמעט בחיים לא מצלם וידאו (ואם כן אז בפלאפון - כמו רוב האנשים אני חושב) ומצלמת "אמיתית" יקרה מאוד.

לא מכיר את הגו פרו החדשה אבל כל מצלמות ה4K כדוגמת המצלמות בפלאפונים החדשים הם לא מצלמות ששווה לפזול לעברם רק בגלל שהם יכולות לצלם 4K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שאתם צריכים פיתרון לצילום וידיאו ברזולוצייה גבוהה , האם הייתם שוקלים לרכוש את הגו פרו החדש שתומך ב 4 קיי ,בעלות של 2000 שקל , או הייתם רוכשים דגם ישן שמצלם ב 1080 פי ועולה כשליש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לצלם בחוץ ,גם לצרכי עבודה וגם כתחביב ודווקא לא כאקסטרים וממש אין לי צורך ב 60 תמונות בשנייה .

גם 25 מבחינתי יעשו את העבודה יופי .

השאלה עד כמה זה, ניתמך באמת בכל מה שקשור מסביב ,כמו קודקים , וכיוצא בזאת .

מסכי מחשב שתומכים ברזולוצייה הזאת , יש כאמור ,אבל עדיין יקרים כ 3000 שקל למסך בגודל של 28 אינץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4K היא עוד התפתחות מבורכת בטכנולוגיה, אבל כמו כל דבר הרבה קופצים על זה מוקדם מדי. הבדל ממשי ב4K לעומת רזולוצית HD סטנדרטית יגיע לידי ביטוי רק במסכי ענק (אפשר להגיד באזור ה55-60 ומעלה) וגם זה בטווחי צפיה שונים. בעוד כמה שנים שמספר המסכים יעלה וכלל הטכנולוגיה תהיה זמינה יותר ונגישה לקהל אז תשקול את זה.

היום אני לא רואה שום סיבה לצלם או לשקול לרכוש מוצר יקר יותר כי הוא יודע לצלם ב4K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...