GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTA V - דיון טכני על תקלות ופתרונות

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מסכים,

מקורי לא פותר את הבעיות במשחק הזה.

בכל מקרה,

יצא פאטצ' חדש והמשחק התעדכן לי אוטומטית אבל זה לא פתר את בעיות הקריסה.

אבל מצד שני מצאתי את השרשור הזה : http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/32trjz/what_i_did_to_fix_my_stuttering_and_rendering/

הרבה טוענים שזה עוזר אבל לי, כמובן, זה לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתשומת לבכם, פתרתי הרגע בעית microstutter / judder נוראית כאשר מזיזים את העכבר בזמן שלוחצים על מקש מקלדת כלשהוא (ללא קשר ל-fps או הגדרות גראפיות),

ע"י הגדרת העכבר ל-directinput במקום raw input בתפריטי המשחק. סוף סוף אני יכול לשחק בראש שקט :)

עריכה: אני רואה עכשיו ש AvIK כבר המליץ אתמול על הפתרון הזה. אז אני יכול רק לאשר שזה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתשומת לבכם, פתרתי הרגע בעית microstutter / judder נוראית כאשר מזיזים את העכבר בזמן שלוחצים על מקש מקלדת כלשהוא (ללא קשר ל-fps או הגדרות גראפיות),

ע"י הגדרת העכבר ל-directinput במקום raw input בתפריטי המשחק. סוף סוף אני יכול לשחק בראש שקט :)

עריכה: אני רואה עכשיו ש AvIK כבר המליץ אתמול על הפתרון הזה. אז אני יכול רק לאשר שזה עובד.

לא הבנתי למה אתה מתכוון,

אבל שמתי לב שבזמן שהמשחק אשכרה (!!!!!!) לא קורס (!!!!!!!!!) לחמש (!!!!!!!!) דקות (ואו.) אז מדי פעם יש לי קטע שתפריטים קופצים. בעיקר התפריט של הESC.

זה קשור למה שדיברת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעוד מישהו קורה שיש לו מסך לבד והוא יכול לראות רק את הפיד של הצ'אט מה session? זה קורה לי רק לאחר setup של heist. והפתרון היחיד זה לצאת מהמשחק לגמרי. שום כפתור לא מגיב במשחק למעט y ו t (בשביל לכתוב בצ'אט) ו exit אחרי שלחצתי y או t.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היו לי קריסות. דיברתי על תזוזה מקרטעת של העכבר. אבל אם נפתרו לך קריסות אז מה טוב.

מצטער, כשאמרתי על הקריסות זה היה מתוך תסכול כי בינתיים עד כה לא הצלחתי לנהל משחק אחד רציף.

עשיתי את המשימה הראשונה כבר ארבע פעמיים, אני כ"כ מומחה בזה שאני פשוט רץ ועושה הדשוטים.

אבל לא, הקריסות לא נפתרו.

ואני אבדוק לגבי התזוזה, יש לי לפעמים...איך נקרא לזה...spikes כאלה קטנים לשנייה. אני יותר חושד שזה מהעובדה שהFPS שלי נעול על 60FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שבטח שמתם לב, היה עדכון (1.01) למשחק אתמול.

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/205509157

אלה כל התיקונים:

.Fixed an issue where the GTAV Launcher would use an abnormally high percentage of CPU and sometimes crash -

.Fixed an issue where frame rate would drop when left-clicking the mouse while driving -

.Added a grid to the Golf mini-game to show the topology of the green while putting -

.Fixed an issue where a character’s eyebrows or other facial features could change erroneously when transferred to PC -

.Fixed an issue where a some players were asked to transfer their Online character while a transfer was already in progress -

.YouTube uploads via the Rockstar Editor will now correctly resume if connection is lost during the upload and later restored -

.Fixed a rare issue where the game could crash while using the Editor -

.Projects containing deleted clips will now load properly in the Editor and warn the player of the missing clips -

Fixed an issue where birds were not recorded correctly in Editor clips -

.Corrected an issue where certain characters in usernames would cause the Launcher to fail to load or other undesired game behavior -

Fixed an issue where players with one garage would not be able to replace an existing vehicle if the garage was full and the new vehicle was purchased from an -

ingame website

Additional fixes to prepare for iFruit support -

Crew Tire Smoke can no longer be purchased if you are not in a Crew -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה עוד מישהו שנתקל בבעיות של האונליין?

אחרי הטוטוריאל הראשון באונליין המשחק קורס לי.. לפעמים טוען ללא הפסקה (הגעתי למצב שהמתנתי שעה וחצי וכלום).

התקנתי מחדש על ה שלי ועדיין כלום...אני משתמש בגרסת הסטים למי שתהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...