התקנת מערכת הפעלה מתוך מחיצה - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת מערכת הפעלה מתוך מחיצה

natee

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבן אדם אמר שהוא לא מבין דבר בתחום....

אז להתמש בתוכנה כמו acronis (או תוכנה חימנית אחרת - שיעבור על בדיון שפרסמתי) - זה היתרון.

אם הוא רוצה לשבת ולהתעסק עם זה אז שילך בדרך שלך.

נתתי עוד אפשרות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? צריך להבין קונספט. מי שלא מצליח בדרך אחת לא יצליח בדרך אחרת.

ברגע שהוא מבין מה הוא רוצה לעשות ומה הצעדים הנדרשים הוא יכול לפתור את האתגר בפשטות.

במקרה שלו אני אישית חושב שdism כלי מצוין למטלה.

והוא לא כזה מסובך אין מה לפחד משורת פקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העבודה צריכה להיות ככה שהבחור לא יילחץ.

הדרך הכי יעילה היא להתחבר אליו דרך תוכנת שליטה מרחוק

לכן דווקא הדיסם נשמע לי אחלה. לא צריך להטריח את הבחור להתקין כלום. פשוט להכניס את שורות הפקודה הנכונות.

אם הבנתי נכון אפשר ליצור פשוט קובץ אימג' של כונן השחזור על שולחן העבודה שלו, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה שכול אחד יעבוד איך שנוח לו.

עם תוכנה כמו acronis - אתה יכול לעבוד על אוטומת, בלי להבין יותר מידי (יש לך ממשק גראפי,הכל מפורט...מיועד לשוק הביתי).

שוב, העדפה אישית...בסופו של דבר התוצה זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה שכול אחד יעבוד איך שנוח לו.

עם תוכנה כמו acronis - אתה יכול לעבוד על אוטומת, בלי להבין יותר מידי (יש לך ממשק גראפי,הכל מפורט...מיועד לשוק הביתי).

שוב, העדפה אישית...בסופו של דבר התוצה זהה.

חמור מאוד.

אני לא ממליץ לאף אחד להתעסק עם כלי שעושה מניפולציה על מחיצות, ב'אוטומט' ובלי להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי לעשות נזק באקרוניס גדול יותר מהיסוכי לעשות נזק ע"י דיסם?..

למה שיהיה נזק מיצירת קובץ אימג'?

אז הנה מה שהבנתי עד כה, בזכותכם.

להתקין

windows adk, ואז דרך פקודה כלשהי אני יוצר אימג'. אח"כ מעתיק את הקובץ הזה אליי, ופורס אותו ע"י אותו כלי.

- - - תגובה אוחדה: - - -

רגע רגע חברים...

מה דעתכם על זה

הרי המחשבים שלנו זהים לגמרי.

מה בעצם הבעיה ליצור תמונת מערכת דרך הווינדוס עצמו בצורה הכי ידידותית שרק אפשר, ואז להריץ מהדיסקאונקי את ההתקנה של המערכת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטט דף דומה במלואו, האם נראה לך זה יכול לעבוד גם על W7?

[h=1]יצירת כונן שחזור מסוג USB[/h][h=2]חל על 8.1, RT 8.1[/h]

אם אתה נתקל בבעיות במחשב, כונן שחזור מסוג יכול לעזור לך לפתור בעיות אלה, גם אם המחשב שלך לא מצליח לפעול.

ייתכן שהמחשב שלך הגיע עם תמונת שחזור המשמשת לרענון או לאיפוס המחשב שלך. תמונת השחזור מאוחסנת במחיצת שחזור ייעודית במחשב שלך, וגודלה בדרך כלל ‎3-6 GB. כדי לחסוך במקום במחשב, באפשרותך למחוק את תמונת השחזור מהמחשב ולהשתמש בכונן שחזור במקום זאת. Windows 8.1 כולל כלי מובנה ליצירת כונן שחזור מסוג . Windows יידע אותך לגבי הגודל של מחיצת השחזור, ותזדקק לכונן הבזק מסוג בגודל זה לכל הפחות.

[h=3]אזהרה[/h]

• יצירת כונן שחזור תביא למחיקת כל הפריטים שכבר מאוחסנים בכונן ההבזק מסוג . השתמש בכונן הבזק מסוג USB או הקפד להעביר נתונים חשובים מכונן ההבזק מסוג USB להתקן אחר לפני השימוש בו כדי ליצור כונן שחזור מסוג USB.

[h=2]כדי ליצור כונן שחזור מסוג USB[/h]

• החלק במהירות מהקצה השמאלי של המסך ולאחר מכן הקש על חיפוש.
    (אם אתה משתמש בעכבר, הצבע על הפינה השמאלית התחתונה של המסך, הזז את מצביע העכבר כלפי מעלה ולאחר מכן לחץ על חיפוש.)
  • הזן כונן שחזור בתיבת החיפוש ולאחר מכן הקש או לחץ על צור כונן שחזור. 1f9463c2-c968-47bf-9b4d-939c5d1af477_7.jpg ייתכן שתתבקש לספק סיסמת מנהל מערכת או לאשר את הבחירה שלך.
  • לאחר שכלי כונן השחזור נפתח, ודא שתיבת הסימון העתק את מחיצת השחזור מהמחשב לכונן השחזור נבחרה, ולאחר מכן הקש או לחץ על הבא.
    [h=3]הערה[/h]
    • תיבת הסימון מעומעמת כשבמחשב אין מחיצת שחזור. כונן השחזור יכלול רק את כלי השחזור ותמונה ניתנת לאתחול, אך לא תמונת שחזור לשימוש לצורך רענון או איפוס של המחשב.

[*]הכנס למחשב כונן הבזק מסוג USB שגודלו לפחות כגודל המצוין על המסך.

[*]הקש או לחץ על כונן ה- USB שברצונך להשתמש בו עבור כונן השחזור ולאחר מכן הקש או לחץ על הבא.

[*]הקש או לחץ על צור.

תמונת השחזור וכלי השחזור הנחוצים יועתקו לכונן ההבזק מסוג USB. פעולה זו תימשך זמן מה בהתאם למחשב שלך ולגודל תמונת השחזור.

[*]בסיום התהליך, בצע אחת מהפעולות הבאות:

• אם אתה מעוניין להשאיר את מחיצת השחזור במחשב, הקש או לחץ על סיים.
    • אם ברצונך להסיר את מחיצת השחזור מהמחשב ולפנות שטח בדיסק, הקש או לחץ על מחק את מחיצת השחזור. לאחר מכן, הקש או לחץ על מחק. פעולה זו תפנה את שטח הדיסק המשמש לאחסון תמונת השחזור שלך. בסיום ההסרה, הקש או לחץ על סיים.
      [h=3]הערה[/h]
      • מחשבים מסוימים אינם כוללים את האפשרות להסרת מחיצת שחזור. אם אתה נתקל במצב זה, אין במחשב שלך מחיצת שחזור המנצלת שטח דיסק נוסף.

[*]הוצא את כונן ההבזק מסוג USB.

זהו כעת כונן השחזור של 8.1, ותזדקק לו אם אי פעם תצטרך לרענן או לאפס את המחשב שלך. שמור אותו במקום בטוח ואל תשתמש בו לאחסון קבצים או נתונים אחרים.

[h=3]הערה[/h]

• אם המחשב הגיע עם 8 ושידרגת אותו ל- .1, כונן השחזור שלך יכלול את , ותצטרך לשדרג ל- .1 אחרי הרענון או האיפוס של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי לעשות נזק באקרוניס גדול יותר מהיסוכי לעשות נזק ע"י דיסם?..

רגע רגע חברים...

מה דעתכם על זה

הרי המחשבים שלנו זהים לגמרי.

מה בעצם הבעיה ליצור תמונת מערכת דרך הווינדוס עצמו בצורה הכי ידידותית שרק אפשר, ואז להריץ מהדיסקאונקי את ההתקנה של המערכת??

שחכתי מהאפשרות הבסיסית ביותר שהיצרן מציע.

לכל יצרן יש תוכנה בסגנון recovery manager שמותקנת יחד עם שאר התוכנות.

המטרה של התוכנה הזו: בין הייתר : יצירת דיסקים\DOKים למטרת שחזור מערכת (במקרה שהדיסק קשיח נהרס, ואין אפשרות להשתמש במחיצת השחזור).

והעבודה שלחבר שלך יש את אותו המחשב והוא לא התקין 8...אני לא רואה בעיה להכין דיסק שחזור כזה.

מניסיון עם המחשב שלי: הכלי נקרא THINK Rescue and Recovery® של LENOVO/

האתר של לא זמין כרגע, לכן אני לא יכול לבדוק איך התוכנה הזאת נקראת...תבקש מחבר שלך לחפש טיפה במחשב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכתי מהאפשרות הבסיסית ביותר שהיצרן מציע.

לכל יצרן יש תוכנה בסגנון recovery mang, שמתקנת יחד עם שאר התוכנות.

המטרה של התוכנה הזו: בין הייתר : יצירת דיסקים\DOKים למטרת שחזור מערכת (במקרה שהדיסק קשיח נהרס, ואין אפשרות להשתמש במחיצת השחזור).

והעבודה שלחבר שלך יש את אותו המחשב והוא לא התקין windows 8...אני לא רואה בעיה להכין דיסק שחזור כזה.

מניסיון עם המחשב שלי: הכלי נקרא THINK Rescue and Recovery®.

האתר של HP לא זמין כרגע, לכן אני לא יכול לבדוק איך התוכנה הזאת נקראת...תבקש מחבר שלך לחפש טיפה במחשב שלו.

כן... אני יבקש ממנו לבצע חיפוש כזה.

בכל אופן- האם תהיה בעיה ליצור זאת באמצעות הכלי המובנה בווינדוס?

-

Googleness דיברת אליי או ל amadey?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...