מחסל האולטרבוקים: הנייד החדש של אפל מרשים יותר מאי פעם - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסל האולטרבוקים: הנייד החדש של אפל מרשים יותר מאי פעם

SilentBob

Recommended Posts

אה ו jackhammer.

הבנת הניקרא שלי הוא מאוד גבוה.

אני אומר לעצמי שלא יכול להיות שאנשים באמת מגיבים ללפטופ הזה בכזאת התלהבות.

אלה חייבות להיות תגובות ממומנות!!!!

השנאה הפאנטית שלך לאפל כבר גובלת בפתטיות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה יודע מה זה מספרים חסרי משמעות? מספרים חסרי משמעות זה מצלמות 16MP שמצלמות תמונות באיכות פחות טובה ממצלמת 8MP באייפון 6. מספרים חסרי משמעות זה מעבדים מרובעי ליבות שמציגים ביצועים נחותים יותר ממעבד כפול ליבה של אפל. ורוצה לשמוע עוד משהו? חוץ מאייפד אייר אין לי מוצרים של אפל אבל אני, להבדיל מכל מיני פסיכופטים באינטרנט, מסוגל לשמור על טיפה של אובייקטיביות. אפל אף פעם לא מכרו חומרה "מיושנת". החומרה של אפל תמיד עומדת בחזית הטכנולוגית. וכן, אפל גובה פרמיה על המוצרים שלהם, אבל מתגמלת על כך בחווית קנייה עדיפה בהרבה, תמיכה לשנים רבות וביקוש פנטסטי למוצר בשוק יד 2.

כן אבל אנחנו מדברים פה על לפטופים ולא על . אני דיברתי ספציפית על המקבוק החדש. כן, החומרה של מוצרי אפל חדשים תמיד חדשה- כי ככה כל מוצר חדש בשוק, משתמש בחומרה הכי חדשה, כי למה למוצר שיוצא ב2015 להשתמש במעבד מ2013? ועוד במיוחד אם המחיר גבוה והמוצר מוצג כחדשני ויוקרתי.

לטעמי המקבוק החדש הוא בזבוז של כסף, חומרה סטנדרטית באריזה קומפקטית מהודרת, ויקר בהרבה מהאלטרנטיבות, שרק ילכו וירבו בזמן הקרוב. לא באתי להשמיץ, רק להשמיע את הדעה שלי בתור אחד שמתעניין בנושא וגם מעוניין לקנות אולטראבוק בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אנחנו מדברים פה על לפטופים ולא על . אני דיברתי ספציפית על המקבוק החדש. כן, החומרה של מוצרי אפל חדשים תמיד חדשה- כי ככה כל מוצר חדש בשוק, משתמש בחומרה הכי חדשה, כי למה למוצר שיוצא ב2015 להשתמש במעבד מ2013? ועוד במיוחד אם המחיר גבוה והמוצר מוצג כחדשני ויוקרתי.

לטעמי המקבוק החדש הוא בזבוז של כסף, חומרה סטנדרטית באריזה קומפקטית מהודרת, ויקר בהרבה מהאלטרנטיבות, שרק ילכו וירבו בזמן הקרוב. לא באתי להשמיץ, רק להשמיע את הדעה שלי בתור אחד שמתעניין בנושא וגם מעוניין לקנות אולטראבוק בקרוב.

בפעם במי יודע כמה.

אף אחד לא המליץ למישהו לקנות את הלפטופ הזה

למעשה אני הייתי ממליץ יותר לכיוון של הDELLים החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתן לכם סיבה למה לקנות מקבוק: אורך חיים.

היו לי בעבר ניידים שפעלו על מערכת הפעלה חלונות. הכל עבד טוב ויפה, ובהתאם לציפיות, וגם המחיר היה אטרקטיבי, אך עם כל עדכון של מערכת ההפעלה ביצועי המחשב החלו להדרדר, ואני גם מדבר על מחשבים 5I עם 4GB זיכרון ומערכת הפעלה חלונות 7.

לעומת זאת ממחשבי מקבוק מלפני 8 שנים עדיין רצים חלק בשימוש יום-יומי (מחשבי מק לא מיועדים למשחקים).

היתרון הנוסף של מחשבי המקבוק לבעלי אייפון הוא עצום: מדובר על אינטגרציה מלאה כולל לוח שנה, מייל, סמסים, שיחות טלפון, עריכת מסמכים, מצגות ודו"חות נתונים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

היו לי בעבר ניידים שפעלו על מערכת הפעלה חלונות. הכל עבד טוב ויפה, ובהתאם לציפיות, וגם המחיר היה אטרקטיבי, אך עם כל עדכון של מערכת ההפעלה ביצועי המחשב החלו להדרדר, ואני גם מדבר על מחשבים 5I עם 4GB זיכרון ומערכת הפעלה חלונות 7.

לעומת זאת ממחשבי מקבוק מלפני 8 שנים עדיין רצים חלק בשימוש יום-יומי (מחשבי מק לא מיועדים למשחקים).

היתרון הנוסף של מחשבי המקבוק לבעלי הוא עצום: מדובר על אינטגרציה מלאה כולל לוח שנה, מייל, סמסים, שיחות טלפון, עריכת מסמכים, מצגות ודו"חות נתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון הנוסף של מחשבי המקבוק לבעלי הוא עצום: מדובר על אינטגרציה מלאה כולל לוח שנה, מייל, סמסים, שיחות טלפון, עריכת מסמכים, מצגות ודו"חות נתונים.

הארגומנט על ירידה בביצועים לא ולידי.... לא מקבל את זה.

זה שאתה לא יודע איך לשמור על המחשב שלך לא אמר שזה בעיה במחשב או הOS.

שאר הדברים שאמרת אני כן מקבל. האינטגרציה והתמיכה בין מכשירי היא מעולה. זה נובע מהעובדה שאפל קובעת גם את החומרה וגם את התוכנה. אני מניח שזה מאפשר אופטימיזציה ברמה יותר גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים האלה ממש לא מ-2013, הם חדשים לגמרי ויצאו השנה

ארכיטקטורת Broadwell

14 ננומטר

מקוררים פסיבית

מה ישן בזה?

לא קראת טוב, אמרתי שכל לפטופ חדש ישתמש במעבדים הכי חדשניים. כי אין שום סיבה שמחשב מ2015 ישתמש במשהו ישן יותר (הבאתי 2013 כדוגמה).

בפעם במי יודע כמה.

אף אחד לא המליץ למישהו לקנות את הלפטופ הזה

למעשה אני הייתי ממליץ יותר לכיוון של הDELLים החדשים

ראיתי תגובות אוהדות כלפי המקבוק החדש, אז הגבתי עם הדעה שלי בעניין ולא כזה אכפת לי מי יקנה מה.

היתרון הנוסף של מחשבי המקבוק לבעלי אייפון הוא עצום: מדובר על אינטגרציה מלאה כולל לוח שנה, מייל, סמסים, שיחות טלפון, עריכת מסמכים, מצגות ודו"חות נתונים.

קנה למחשב הI5 ה"מיושן" שלך ותראה איך הוא טס, לא משנה איזה אתה שם עליו.

כמעט תמיד זה ההארד דיסק שגורם לההאטה בביצועים, אז עושים דיפרגמנטציה, או מפרמטים, ואם ההארד דיסק תקין אז הכל צריך לפעול טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שהעדכונים של חלונות כולל ה-SERVICE PACKS מאיטים לאורך זמן את המחשב. הסיבה היא תיקון פרות אבטחה בצורה של תלאי ע"ג תלאי.

בניגוד לכך, עדכוני מערכת ההפעלה של אפל בד"כ לא מאיטות את המחשבים. מצב דומה ניתן לראות במערכות ההפעלה של אנדרויד מול IOS. ניתן להמשיך להשתמש באייפונים בני שנתיים שלוש, ואף לעדכן אותם למערכת ההפעלה האחרונה, בעוד שהדבר בלתי אפשרי עד מגוחך במכשירי אנדרויד בני אותו גיל.

לגבי ההמלצה של CHAOS לבצע דה-פרגמטציה לדיסק - איני מוצא כל שיפור בכך, והדיסק גם ככה לא מפרוגמנט. לגבי החלפת הדיסק ל-SSD, מדובר פה בהוצאה נוספת, במחיר לא קטן אם מדברים על דיסק בעל אותו נפח, ואז כבר עדיף לשדרג את הלפטופ לחדש (עוד מספר חודשים מע' הפעלה 7 הופכת להיות בפיגור של 2 מערכות הפעלה).

בעניין החיבור היחיד, היות ומדובר בחיבור אוניברסלי אני מוצא רק יתרון בכך. אם עד כה את ספק הכח או הדונגל היה ניתן לקנות רק מאפל, כעת נפתח שוק רחב ביותר של דונגלים וספקים מיצרניות שונות ובתמחור אטרקטיבי.

בכללי הגישה של אפל די נכונהבקטע הזה. כמו שאנשים כמעט ונטשו את ה-CD, כך היום לאט לאט יש נטיה להחזיק בבית NAS או דיסק המכיל את המידע והמולטימדיה ומאפשר גישה ישירה מכל מחשב אליו, כך שאפשר בבית לגשת למידע מהרשת ולא דרך USB. לגבי מה שקורה מחוץ לבית יש את שרותי הענן למיניהם, שמסונכרנים, לרב, עם המידע בבית. כיום עם HOTSPOT ניתן לגשת אליהם כמעט מכל מקום. ומתי שחייבים דיסק-און קי ניתן להשתמש באלחוטי, כמו של סאן-דיסק (יש לי אחד כזה).

בכלל הנטיה בעולם היא לצמצם אם לא להעלים את הכבלים. תראו מה קרה במערכות הסטריאו וה- במקום 5 כבלים מה- לרסיבר יש היום כבל אחד דק. בעתיד הקרוב רוצים לאחד את הכל עם כבל החשמל והרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מה שאמרת שנפתח שוק רחב ביותר של מתאמים - זה נשמע לי בולשיט אחד גדול, אם כך אין סיבה לאפל לייצר את המתאם המיוחד שלה, כבר ראיתי לא מעט פעמים באייפון לדוגמה את ההודעה "מוצר לא נתמך", מי אמר שזה לא יופיע גם פה?

אני אישית מחבב את התוכנות המיוצרות למחשבי ולא בהכרח את המחשבים שלהם אך אני לא מתכוון לקנות דבר אחד שלהם עד שיפסיקו עם תאוות הבצע והחמדנות שלהם (רוב הסיכויים שאף פעם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...