מחסל האולטרבוקים: הנייד החדש של אפל מרשים יותר מאי פעם - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסל האולטרבוקים: הנייד החדש של אפל מרשים יותר מאי פעם

SilentBob

Recommended Posts

עם שבבי 14 ננומטר, כניסה אחת ויחידה ודקיקות ומשקל בלתי אפשריים כמעט, נייד ה-MacBook החדש מחזיר את אפל אל מרכז הבמה של המחשוב הנייד

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%9e%d7%97%d7%a1%d7%9c-%d7%94%d7%90%d7%95%d7%9c%d7%98%d7%a8%d7%91%d7%95%d7%a7%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%93-%d7%94%d7%97%d7%93%d7%a9-%d7%a9%d7%9c-%d7%90%d7%a4%d7%9c-%d7%9e%d7%a8%d7%a9/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רעיון ובוצוע מעולה כרגיל מצד אבל כמובן ששוב המחיר מגוכח, אבל אהבתי מאוד שבכנס הם מאוד ניזהרו לא להגיד שהם המציאו את התכנולוגיות, וטוב שכך מכיוון שהם לא הראו שום דבר חדש או מהפכני באף אחד מהמוצרים שלהם.

כרגיל הם לוקחים דברים קיימים מחברים אותם אומרים בצורה מאוד אבל מאוד מרמזת שהם החלוצים של הטכנולוגיה כל פעם מחדש אך נמנעים מלהגיד מילים אלה כי העיתונות תוכיח אחרת.

אפל מעולים מבחינת עיצוב (למרות שהשעון החדש נראה מאוד גדול וסולידי ולא מעוצב במיוחד), שימוש בטכנולוגיות ישנות (מינימום הוצאות בשבילהם) והצגתם כמהפכנית כאילו רק הם חשבו על הרעיון הזה והם הראשונים שמוציאים מוצר כזה לשוק (שכמובן הם 10 צעדים מאחורי כולם).

זה למה הם מוכרים כל כך הרבה, המוצרים שלהם סבירים אך מאוד יפים ובמחירים שלא מצדיקים אותם אבל מכיוון שזה מותג רוב האנשים ישר רצים לקנות כל פיפס שהם מוציאים ישר כאילו הם אלוהי הטכנולוגיה.

לצערי זה לא ישתנה ואפל רק תתחזק ללא שום סיבה חוץ ממחלקת מחירות מלאה בגאונים שמוכרים מוצרים בשווי כפול או יותר ממה שהם שווים כל פעם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון ובוצוע מעולה כרגיל מצד אפל אבל כמובן ששוב המחיר מגוכח, אבל אהבתי מאוד שבכנס הם מאוד ניזהרו לא להגיד שהם המציאו את התכנולוגיות, וטוב שכך מכיוון שהם לא הראו שום דבר חדש או מהפכני באף אחד מהמוצרים שלהם.

כרגיל הם לוקחים דברים קיימים מחברים אותם אומרים בצורה מאוד אבל מאוד מרמזת שהם החלוצים של הטכנולוגיה כל פעם מחדש אך נמנעים מלהגיד מילים אלה כי העיתונות תוכיח אחרת.

אפל מעולים מבחינת עיצוב (למרות שהשעון החדש נראה מאוד גדול וסולידי ולא מעוצב במיוחד), שימוש בטכנולוגיות ישנות (מינימום הוצאות בשבילהם) והצגתם כמהפכנית כאילו רק הם חשבו על הרעיון הזה והם הראשונים שמוציאים מוצר כזה לשוק (שכמובן הם 10 צעדים מאחורי כולם).

זה למה הם מוכרים כל כך הרבה, המוצרים שלהם סבירים אך מאוד יפים ובמחירים שלא מצדיקים אותם אבל מכיוון שזה מותג רוב האנשים ישר רצים לקנות כל פיפס שהם מוציאים ישר כאילו הם אלוהי הטכנולוגיה.

לצערי זה לא ישתנה ואפל רק תתחזק ללא שום סיבה חוץ ממחלקת מחירות מלאה בגאונים שמוכרים מוצרים בשווי כפול או יותר ממה שהם שווים כל פעם מחדש.

סיימת לקשקש קישקושים??

על מה אתה מדבר?

נכון שהמחיר שלהם יותר גבוה משאר המתחרים שלהם.

אבל להגיד שהם לקחו טכנולוגיה ישנה ומציגים אותה כמהפכנית??

אתה מקבל 8GB (זה אומנם לא חדש אבל זה אפילו יותר מהסטנדרט).

אתה מקבל WIFI AC

אתה מקבל מעבד מהדור החדש

אתה מקבל מסך ברזולוציה מעל FULLHD

אתה מקבל חיבור 3.1

אתה מקבל לפטופ במשקל של פחות מקילו

על מה אתה מדבר????

אני מתערב שיש לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצועי טאבלט? אני לא חושב שאתה מבין כמה 2 ליבות ו-4 נימים של ברודוול בתדר שלרוב יהיה 2GHZ או יותר חזק ממעבד שתמצא בטאבלט מודרני.

למרות שיש 101 דברים לשנוא באפל, היא צריכה לקבל את הקרדיט המגיע לה על המוצר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jackhammer - תרגיע

למה להתלהם ?

בגדול, זה לפטופ עם ביצועי טאבלט, אז על מה ההתלהבות ?

אתה מקבל ואתה מקבל, אבל....... בכלל לא משהו.

פשוט נהיה פה טרנד של לקטול מוצרים רק על סמך דעה קדומה או מוצרים אחרים של אותה חברה.

כן הבנו שהרוב פה לא אוהב את האייפון. והרוב פה אנשים חכמים ומשכילים שעושים רוט למכשיר שלהם כדי להוציא את המירב ממנו. הכל טוב ויפה.

זה לא קשור בשום צורה למחשב הזה.

העיצוב שלו פשוט מדהים. המפרט הטכני שהם דחסו לא פחות ממרשים.

המחיר יקר נכון. אבל ממתי המחשבים של זולים? זה לא אומר שהם לא איכותיים ובטח לא "בעלי ישנה שממותגת כחדשה או מהפכנית"

תהיו קצת אוביקטיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לתת קרדיט איפה שהוא מגיע אבל

האולטרא בוק של אפל לא שובר שיאים. לדוגמא, האסוס זנבוק UX305 הוא הוא אולטרא בוק שהחסרון הבולט בו לעומת אפל הוא שהוא שוקל 300 גרם יותר. מהצד השני:

דק אפילו יותר

3 ממשקי USB

אפשרות למסך מטורף 3400X1800 במקום 1080P

וכמובן מחיר נמוך באופן משמעותי מאוד

http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/ASUS_ZENBOOK_UX305

כך שמלבד המעטפת אין כאן תכונות אקסלוסיביות לאפל ואפילו להיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שאפל המציאה פה את הגלגל.

לא מדובר על לשבור שיאים.

והזנבוק אכן נראה כבעלה נתונים מעולים.

אהבתי יותר את העיתוב של האייר אבל זאת דעתי כי גם הזנבוק נראה טוב.

אבל אם אני לא טועה הזנבוק הוא 13.3 בעוד שהאייר הוא 12.

התחרות שלו תהיה הדל XPS 13 שפורסם פה לא מזמן.

הדל שוקל פחות ממנו ב100 גרם אם אני לא טועה תוך כדי הצע של אותו מפרט.

בכל מקרה אם הכתבה היתה על הזנבוק הוא גם היה מקבל קרדיט. אבל מדובר פה על המקבוק אייר החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקבוק הזה ניתן להקבלה יפה מאוד למקבוק אייר הראשון.

שניהם היו יקרים להחריד ביחס לתמורה

לא היו חזקים במיוחד חומרתית

עיצוב ומשקל מפילי לסתות אבל עם פשרה ב-I/O

הם בסך הכל עושים הדגמת . מי שרוצה לקבל טעימה מעתיד המחשוב הנייד, מוזמן לקפוץ על הסירה במחיר הכבד והפשרות הכואבות, מי שלא, זה יגיע אליו במוקדם או במאוחר.

אגב, ג'ק, ה-XPS 13 החדש כבד מהמקבוק ב-400 גרם, ומציע מעבד ברודוול U "נורמלי" ולא M

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, ג'ק, ה-XPS 13 החדש כבד מהמקבוק ב-400 גרם, ומציע מעבד ברודוול U "נורמלי" ולא M

200-300 גרם תלוי בגרסא אבל נכון.

בגלל זה אני אומר שיש פה השוואות בין לפטופים שנמצאים בקטגוריות שונות אז צריך לקחת את זה בחשבון (לטובה ולרעה כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jackhammer אתה לא מקבל פה שום חיבור חוץ מחשמל... אתה רוצה חיבורים נוספים תשלם עוד 80$, יש המון אבל המון אולטרהבוקים הרבה יותר טובים עם מסך יותר מרשים מצלמה יותר טובה זמן בטריה יותר טוב יותר רם מעבד יותר מהיר ויותר זיכרון בחצי מחיר, אני באמת לא מבין למה אתה מתעצבן...

אתה בטח מהאנשים שקונים כל מוצר שיש לו מותג אפילו אם זה לא שווה את הסכום או קרוב לכך, לך תקנה את האולטרה בוק הזה, תהנה ממחשב נייד מאוד קל ללא שום אפשרות לחיבור כלשהוא (אלא אם כן אתה משלם פרימיה בשביל זה וגם אז חיבור אחד) מלצמת רשת מאוד ישנה, רם סביר, מעבד סביר, זמן בטרייה לא ידוע (כמו בכל לפטופ האמתי), ותשלם על זה מחיר של מחשב גיימרים (PC). כן יש לי אנדרואיד כי אין לי רצון או כסף להוציא על אותו דבר פי 4 בשביל השם, אבל לאח שלי יש גם אייפון וגם מק בוק פרו והוא משתמש יותר בוינדוס מאשר בIOS עקב תמיכה דיי גרועה (או לא קיימת) ברוב התוכנות הקיימות (או כולן) בתוכנות תלת מיימד ויש לו בעיות של התחממות וזמני בטרייה (שהחליפו פעמיים וגם את לוח האם ואת הכרטיס מסך) אז יש למחשבים הניידים שלהם בעיות כמו כל מחשב נייד אחר ואתה עדיין משלם פי 4-5 עליו, הוא בעצמו אמר שהמחשב הבא שלו יהיה מבוסס וינדוס או לינוקס כי הוא באמת לא רואה את ההבדל חוץ מהעיצוב.

לאפל היו זמנים מאוד יפים בעבר, הם היו חדשניים, הם היו בקידמה והמחירים היו יותר סבירים אבל משהו נרקב בתפוח במהלך השנים והחדשנות תפסה מקום שני לאופנה, החדשנות נותרה מאחור בשביל לחכות ולראות מה חברות אחרות מוציאות כדי לחסוף בכסף בפיתוח, ולבסוף הלקוחות, שאותם הם דיי נטשו, ברגע שהם הבינו שאנשים יקנו כל דבר עם לוגו של תפוח הם העלו את המחירים הורידו את האיכות והעלו את סיבוך ניצול האחריות.

אז כן, לצערי החברה שפעם הייתה מהפכנית ושאפתנית היום הפכה לסמל אופנה, הם דורשים תשלומים מכל מי שרוצה לפתח בשביל הIOS היוקרתי או רוצה לתמוך בו.

היום הם אפילו תוענים שהם המציאו את הטלפון עם המסך מגע (שזה כמובן לא נכון) היו לפניהם שם עם החדשנות (המאוד יקרה בזמנה) עוד בסוף שנות ה90 זה למה גוגל בחרו בהם לאנדרואיד הראשון, והיום אתה יכל לקנות טלפון כמו one plus one ב1000 שקל והוא יעמוד גאה מול כאלה שעולים פי 2 (או 4 אם מחשיבים את אפל).

ולמרות כל מה שאני אגיד זה לא ישנה כלום כי שוב אפל זה מותג אופנה יותר מכל דבר אחר, אם יש לך אתה נחשב לאופנתי ומגניב ברוב המקומות וזה ימשיך להיות ככה עד שהמוזה שלהם תעלם ואז הם יהיו בצרות אמיתיות כי בלי חידושים תכנולוגים ועם סגורה כמו בית כלא שבצד השני של הגדר יש פתוחה שמשתפרת על ידי המשתמשים ואפילו חברות לוקחות חלק מהפיתוחים לטלפונים שלהם, לאפל לא ישאר הרבה חוץ מכמה לקוחות בודדים שעדיין יסגדו להם.

אז תמשיך לרוץ אחרי מותגים כי זה יפה ומגניב והיפסטרי למרות שהמחיר אף פעם לא מצדיק את זה גם עם כל ה"חידושים" שקיימים במוצרים הרבה יותר זולים רק שהם לא צועקים את זה לעולם, כמו עם השעון שעשוי מתערובת טיטניום כדי שיהיה יותר חזק וכדי שיצדיק את המחיר של ה350$-10,000$ למרות שכל חברה עושה את אותו דבר רק לא מתלהמת מזה, יש עוד הרבה מה להגיד אבל לצערי זה לא ישנה כלום כי תמיד יהיו פאן בויז בעולם וזה לא הולך להישתנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

הפסקתי לקרוא בשורה השנייה, זה די סיכם אותך. סבבה הבנו, אתה לא אוהב את . מותר לך. ביחד עם זה מותר לאחרים לקנות מוצרים שלהם בלי לקבל את ניתוח האופי שאתה ישר עושה להם.

USB-C בניגוד לכל המחברים של , הוא סטנדרט אחיד, שעתיד להיות נפוץ ואין שום בעיה ליצרנים צד ג' לייצר לו כבלים ומתאמים, לכן כרגע להסתכל על המתאם שלהם ב-80$ ולהגיד שהמחשב הזה הוא כישלון למין האנושי זה פשוט התעלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jackhammer אתה לא מקבל פה שום חיבור חוץ מחשמל... אתה רוצה חיבורים נוספים תשלם עוד 80$, יש המון אבל המון אולטרהבוקים הרבה יותר טובים עם מסך יותר מרשים מצלמה יותר טובה זמן בטריה יותר טוב יותר רם מעבד יותר מהיר ויותר זיכרון בחצי מחיר, אני באמת לא מבין למה אתה מתעצבן...

אתה בטח מהאנשים שקונים כל מוצר שיש לו מותג אפילו אם זה לא שווה את הסכום או קרוב לכך, לך תקנה את האולטרה בוק הזה, תהנה ממחשב נייד מאוד קל ללא שום אפשרות לחיבור כלשהוא (אלא אם כן אתה משלם פרימיה בשביל זה וגם אז חיבור אחד) מלצמת רשת מאוד ישנה, רם סביר, מעבד סביר, זמן בטרייה לא ידוע (כמו בכל לפטופ האמתי), ותשלם על זה מחיר של מחשב גיימרים (PC). כן יש לי אנדרואיד כי אין לי רצון או כסף להוציא על אותו דבר פי 4 בשביל השם, אבל לאח שלי יש גם אייפון וגם מק בוק פרו והוא משתמש יותר בוינדוס מאשר בIOS עקב תמיכה דיי גרועה (או לא קיימת) ברוב התוכנות הקיימות (או כולן) בתוכנות תלת מיימד ויש לו בעיות של התחממות וזמני בטרייה (שהחליפו פעמיים וגם את לוח האם ואת הכרטיס מסך) אז יש למחשבים הניידים שלהם בעיות כמו כל מחשב נייד אחר ואתה עדיין משלם פי 4-5 עליו, הוא בעצמו אמר שהמחשב הבא שלו יהיה מבוסס וינדוס או לינוקס כי הוא באמת לא רואה את ההבדל חוץ מהעיצוב.

לאפל היו זמנים מאוד יפים בעבר, הם היו חדשניים, הם היו בקידמה והמחירים היו יותר סבירים אבל משהו נרקב בתפוח במהלך השנים והחדשנות תפסה מקום שני לאופנה, החדשנות נותרה מאחור בשביל לחכות ולראות מה חברות אחרות מוציאות כדי לחסוף בכסף בפיתוח, ולבסוף הלקוחות, שאותם הם דיי נטשו, ברגע שהם הבינו שאנשים יקנו כל דבר עם לוגו של תפוח הם העלו את המחירים הורידו את האיכות והעלו את סיבוך ניצול האחריות.

אז כן, לצערי החברה שפעם הייתה מהפכנית ושאפתנית היום הפכה לסמל אופנה, הם דורשים תשלומים מכל מי שרוצה לפתח בשביל הIOS היוקרתי או רוצה לתמוך בו.

היום הם אפילו תוענים שהם המציאו את הטלפון עם המסך מגע (שזה כמובן לא נכון) HTC היו לפניהם שם עם החדשנות (המאוד יקרה בזמנה) עוד בסוף שנות ה90 זה למה גוגל בחרו בהם לאנדרואיד הראשון, והיום אתה יכל לקנות טלפון כמו one plus one ב1000 שקל והוא יעמוד גאה מול כאלה שעולים פי 2 (או 4 אם מחשיבים את אפל).

ולמרות כל מה שאני אגיד זה לא ישנה כלום כי שוב אפל זה מותג אופנה יותר מכל דבר אחר, אם יש לך אייפון אתה נחשב לאופנתי ומגניב ברוב המקומות וזה ימשיך להיות ככה עד שהמוזה שלהם תעלם ואז הם יהיו בצרות אמיתיות כי בלי חידושים תכנולוגים ועם מערכת הפעלה סגורה כמו בית כלא שבצד השני של הגדר יש מערכת הפעלה פתוחה שמשתפרת על ידי המשתמשים ואפילו חברות לוקחות חלק מהפיתוחים לטלפונים שלהם, לאפל לא ישאר הרבה חוץ מכמה לקוחות בודדים שעדיין יסגדו להם.

אז תמשיך לרוץ אחרי מותגים כי זה יפה ומגניב והיפסטרי למרות שהמחיר אף פעם לא מצדיק את זה גם עם כל ה"חידושים" שקיימים במוצרים הרבה יותר זולים רק שהם לא צועקים את זה לעולם, כמו עם השעון שעשוי מתערובת טיטניום כדי שיהיה יותר חזק וכדי שיצדיק את המחיר של ה350$-10,000$ למרות שכל חברה עושה את אותו דבר רק לא מתלהמת מזה, יש עוד הרבה מה להגיד אבל לצערי זה לא ישנה כלום כי תמיד יהיו פאן בויז בעולם וזה לא הולך להישתנות...

אני רואה שאתה ממשיך לקשקש קישקושים.....

תהנה.

עזוב במקום החפירה שרשמתי נראה לי שזה מסכם את הכל יחסוך לכולם את הזמן

https://www.facebook.com/video.php?v=10153223388759063

לא הצלחתי להבין אם צירפת את הסרטון הזה באמת או בציניות.

אם זה בציניות זה לא ממש מצחיק.

אם זה באמת, אז זה נראה לי באמת מסכם.... אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...