... - עמוד 2 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

...

newname

Recommended Posts

כמוני :bash:

פסיכו של 706 ממוצע בגרות 106.5 ועדיין לא מספיק לת"א (לפי חישוב באתר שלהם הייתי צריך 730)

לטכניון אפשר להתקבל, הדרישות פחות נוקשות מת"א אך עדיין גבוהות (חבר התקבל לשנה הזאת עם פסיכו 709 וממוצע 104 וחבר אחר עם 675 וממוצע גבוה ממש סביבות ה112, כולם להנדסות מחשבים או חשמל, גם הנתונים שלי מספיקים)

ובן גוריון דרישות הכי נמוכות שיש, מעל 600 פסיכומטרי עם כמותי של 136+ ו 5 יח' מתמטיקה בציון 85+

זה אפשרי בקיצור, אין ממה לחשוש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הציון הממוצע פחות או יותר, זה לא אומר שנפלת, אבל זה כן אומר שתדרש להשקיע יותר אם תרצה לשפר עמדות לקבלה לאוניברסיטה.

לדעתי אם תחזור על בגרות ב-5 יחידות מתמטיקה יהיה לך קל יותר גם בפסיכומטרי נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תעשה עוד פסיכומטרי. זה לא בושה, וזה משהו שהרבה עושים.

אני עשיתי פסיכומטרי אחד בתיכון, ואחד אחרי הצבא (היה לפני לא מעט שנים) ושיפרתי ביותר מ-100 נקודות.

בנוסף, אני מכיר הרבה חברים שעשו פסיכומטרי שני. השיפור בו בד"כ גדול כי רוב מרכיב הלחץ וחוסר הוודאות יורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון האידיאלי בשבילך הוא מכינה באחת האוניברסיטאות.

יכין אותך ללימודים באוניברסיטה, ששונים לחלוטין מכל מה שהכרת ודמיינת, בצורה הרבה יותר טובה, והסיכוי להתקבל משם יהיה לך גבוה יותר מהסיכוי לקבל עכשיו 150 נק' יותר בפסיכומטרי, שלא לדבר על להתחיל לעשות בגרויות. זה גם יגזול פחות זמן ויעלה פחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא פוסל את מה שאמרת, אבל לא הכל שם מדוייק.

מכינה עולה כמו שנה באוניברסיטה לפחות (החל מעשרת אלפים שקל לשנה).

עם משמעת עצמית טובה, ספרים טובים והשקעה אפשר לעשות בגרות עצמית במקצועות כמו אנגלית, מתמטיקה ופיסיקה ולהצליח מאוד.

העלות במקרה הזה הרבה פחות גבוה, אבל זה לא מתאים לכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. על סמך מה אתה חושב שאתה עומד על 600? סימולציות של המכון בו למדת? ברור שיגרמו לך לחשוב שאי ההצלחה שלך הוא באשמתך ולא באשמתם. הכינו אותך פצצה! יכלת להוציא 650! אבל משהו קרה שם, באשמתך, וזה לא עבד. האם תמליץ לחבריך לבוא ללמוד אצלם? ואם אחרי קורס שלם היית על ממוצע 550? היית ממליץ? אני מכיר את המערכת הזו מבפנים, היטב. הם מפעילים עליך מניפולציות זולות, ואתה לא רואה את זה. הלחץ הוא חלק ממה שהמבחן הזה בודק, והציון שהוצאת הוא מה שהגיע לך בנסיבות. אם תעשה שוב, תשפר. כנראה שב50, פחות סביר שב100. להגיע ל700+ יקח לך שנה, ויעלה הון, אם בכלל.

2. לא הבנתי מה אח שלך קשור, ומה בין מכללה לאוניברסיטה.

3. אם תתקבל לאופקים, קח את זה בלי לחשוב פעמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין זה מה שמגעיל ... זה ממש לא משקף , אני אומר לך אני עומד על 600+ , ואם מחר אני ניגש שוב אני משפר בלפחות 50 נקודות ... באמת שלא הייתי מרוכז והייתי בלחץ והיה לי קשה , היה לי בלאקאוט .. תמיד יש לי בעיות עם מבחנים תמיד אני מפשל , לא יודע אולי יש לי בעיות ריכוז או משהו . ושוב אני מציין שקיבלתי מייל איתי קשר מתוכנית אופקים להייטק, נרשמתי אליה לפני 4 חודשים, שזה בעצם מכינה בגדול אבל עם סביבה תומכת כלכלית , ורשום שזה 12 חודשים לבעלי בגרות ופסיכומטרי ... אני אבדוק את האפשרות כי בסך הכל זאת מתנה ולא כל אחד מקבל, אבל מה זה אומר שאני מפסיד שנה , אני עברתי את השלב הרשמה הראשוני ואני אמור לגשת לתיאום פרטים לאחד ממסודות הלימוד ש"נרשמתי" אליהם , לא יודע בדיוק למה הכוונה . בגדול כבר אני לא פוסל מכללה , אח שלי מסיים תואר באוניברסיטה במנהל עסקים / כלכלה ומנהל .. לא יודע בדיוק, והוא אומר שזה חרא, והוא מכיר אנשים שממלצרים אחרי התואר, והוא עוד לומד באוניבסריטה, נכון שהתואר שלו חרטא וזה לא מדעי המחשב אבל עדיין ... אני בנתיים עובד ולומד דרך אתר אקדמיית קהאן ל4 יחידות מתמטיקה, זה נשמע לכם פשוט אבל לשפר בגרות + לגשת לפסיכומטרי , כשיש לך תאריכים ואתה אמור לעמוד בזמנים זה לא פשוט.. ועוד אני עובד כרגע

אופקים להייטק... כבר קיבלת זימון? נרשמתי בדצמבר ואני עדיין מחכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...