... - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

...

newname

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תנאי קבלה כלליים מתייחס לתנאי הקבלה למוסד עצמו, כלומר אם אין לך לפחות את הציונים האלה אין לך מה לחפש תוכניות לימודים כל שהן במוסד הזה.

מכאן כל פקולטה או חוג מכניסים את תנאי הקבלה שלהן - שהן תמיד לפחות תנאי הקבלה הכללים וכמעט תמיד גבוהים יותר.

כדי להתקבל למדעי המחשב כמעט בכל אוניברסיטה בארץ צריך ממוצע בגרויות גבוה מאוד ופסיכומטרי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון.

למדתי מדעי המחשב באוניברסיטה גדולה מאוד בארץ ולרוב הסטודנטים אין פסיכומטרי מעל 700.

מצד שני למי שאין כזה ציון בפסיכומטרי יש בגרות שכמעט כולה מעל 95 ועם מעל 30 יחידות.

יש משחק מסויים בין שני הדברים האלו, אבל להגיד שחייבים פסיכומטרי מעל 730 זו הגזמה.

עריכה:

יש לי חבר טוב שהתקבל ללימודי מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות 92 (ממוצע אחרי בונוסים 108) ופסיכומטרי 680.

הבגרות שלו באמת טובה מאוד, אבל ציון הפסיכומטרי שלו לא נחשב מהגבוהים ביותר.

אפשר לשפר 2-3 בגרויות ואז לא צריך לחפש מעל 700 בפסיכומטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקבלתי למדעי המחשב עם פסיכומטרי 600 וממוצע בגרות גבוה, ועוד היה לי פער גדול בסכם הכמותי מהסף הנדרש לקבלה (אוניברסיטת בן גוריון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממוצע גבוה מאוד, אין לי סיכוי להגיע אליו . בכל מקרה זה לא בשמיים , בדקתי , כן צריך ציונים ופסיכומטרי טוב, אבל יש חתך המתנה נתון לדיון אז זה אפשרי וזה לא כזה גבוה ברמה מוגזמת. סתם דוגמא עם ממוצא 100 ופסיכומטרי 660 אפשרי להתקבל למדעי המחשב בתל אביב

איפה ראית את זה ?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתנה לא מבטיח קבלה, אלא לראות אם נרשמו מספיק אנשים עם סכם שהוא לפחות כמו סכם הקבלה.

אם נגיד נשארו 30 מקומות מתוך 100 אחרי זה, יקחו את ה-30 עם הסכם הגבוה ביותר שנרשמו והם בהמתנה.

זה לא אומר שאם אתה רואה שאתה בחתך המתנה, אתה תתקבל. להיפך, יש הרבה יותר אנשים שקרובים מאוד לחתך קבלה והם בהמתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...