... - עמוד 2 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

...

newname

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך צורת התבטאות של ילד, בחיי. מה הבעיה להתחיל תואר בגיל 23? כמו שכתבו לך, אנשים מתחילים לימודים גבוהים גם בגילאים הרבה יותר מבוגרים (יש כאלו שיש להם ילדים כבר), והם מצליחים לא פחות (ולרוב אף יותר) מאנשים צעירים יותר.

אני התחלתי בגיל 23 וסיימתי בגיל 27 - מה שאומר שהיו לפניי עוד (לפחות) 40 שנות עבודה.

לך תעשה מכינה ותתקבל לאן שאתה רוצה להתקבל, מימד הזמן הוא לחלוטין לא פקטור פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

לימודים זה ארוך ומייגע, נראה לי שאתה לא כל כך רוצה להשקיע 4 שנים מחייך בלימודים.

לא נראה לי שאתה לא מספיק חכם, פשוט אין לך מספיק מוטיבציה ללמוד. אתה רק חושב על התוצעה ולא על מה שתקבל מהלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרישות, או שתעמוד בדרישות או שלא תעמוד. לאף אחד לא יכאב הלב אם לא יהיה לך תואר, אז תפסיק לנסות להשמע כזה מסכן.

ו"להפסיד" שנה בחיים(זה לא שאתה לא קיים בשנה הזו) בשביל תואר שיסדר אותך ל40 שנה אחריי זה זה לא כזה ביג דיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה עצות או לא ?.

אתה צעיר . ואתה סתם לחוץ .

אם אתה רוצה עזרה תעלה לפה את כלל הנתונים שלך.

תפסיק עם כל המלל המיותר הזה.

תעלה ציוני בגרויות שונות וכמה יחל כל אחת מהן.

תעלה את ציון הפסיכומטרי שלך.

הנה אני אקל עלייך:

תנך :

היסטוריה:

לשון:

מתמטיקה:

אנגלית:

ספרות:

אזרחות:

פיסיקה:

מקצוע נוסף 1:

מקצוע נוסף 2:

מקצוע נוסף 3:

פסיכומטרי כללי :

פסיכומטרי כמותי:

פסיכומטרי מילולי:

פסיכומטרי אנגלית:

יצאתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממוצע בגרויות שלי 85.5 ככה

הציון במתמטיקה 3 יחידות - 73

הציון באנגלית 5 יחידות - 83

הציון במגמה מכטרוניקה: בקרה - 80 - 5 יחידות

עבודת גמר במכטרוניקה - 76 - 5 יחידות

פיסיקה יחידה אחת - 60

לשון וספרות עומד על 60 בערך , אזרחות והיסטוריה על 70-75 , תנך גם באיזור

הפסיכו זה 532 , אנגלית יצא לי 127 , כמותי 107 , ומילולי בזיון 96 , לא זוכר, וכל הסימולאציות המילולי הלך לי בסדר.

אני בטוח שאני אשפר אם אני אגש שוב ... אבל תלוי בכמה

תכלס אמרתי כבר, אני חייב להוציא מעל 85 ב4 יחידות מתתמטקיה ולהפציץ לפחות 660 בשביל להתקבל לאקדמית תל אביב

אופציה אחרת תיהיה לעשות שנה מכינה וללמוד באוניברסיטה , למה אני לא רוצה את זה?, כי גם אחרי המכינה אף אחד לא מבטיח לך

שתתקבל , הדרישות רק עולות ועולות, המכינה קשה. מה שאני יכול לעשות זה ללמוד במכללה שכן אני יכול להתקבל אליה נגיד אורנים ללמוד הוראת מדעי המחשב

או הדסה ללמוד רגיל, ואז במקום השנה הזאת, לנסות להתקבל ולצבור נסיון בכל עבודה תוך כדי התפשרות על השכר, ואז להמשיך לתואר שני באוניברסיטה וככה לנקות את הכל ולהיות

שווה ואפילו עם פור על אחרים, ככה עשיתי תואר שני יחסית בזמן קצר במקום להפסיד שנה ולעשות תואר ראשון

לא הכי הגיוני ? או כמובן ללכת על הפתוחה ולקחת סיכון ובאמת גם אם נעבור... הממוצע ציונים מה איתו ?... לא חבל ?

תעשה מכינה/שיפור בגרויות (פיזיקה 5 מתמטיקה 5) ופסיכומטרי ותיכנס לאוניברסיטה, אם אתה לא רוצה אז תלך למכללה (לפחות לאחת שנחשבת טוב- בראודה,אפקה,אקדמית תל אביב יפו, בינתחומי, מכללה למנהל), תפסיק להיות לחוץ מזה "שתאבד שנה".

אם אתה חושב שלא תצליח במכינה אז אין לך מה לחפש באוניברסיטה, האוניברסיטה הפתוחה היא לא פחות ברמתה משאר האוניברסיטאות.

עד כמה שאני יודע, להתקבל לתואר שני באוניברסיטה כשבאת ממכללה זה לא כזה פשוט (לא בדקתי את הנושא לעומק), ואם כבר יש לך תואר ראשון ממכללה אז עדיף לך לעבוד ולצבור ניסיון כי זה יותר יקדם אותך בראיונות עבודה מאשר תואר שני.

אני התחלתי ללמוד בגיל 25 אחרי שנה מכינה ואני ממש לא מהמבוגרים בשנתון (רוב הבנים אצלנו הם בני 25).

תפסיק לחפש תירוצים ללמה לא ותתחיל לפעול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה אוניברסיטה הוא יכול להתקבל עם הנתונים האלה ?.

לפותח הטופיק, אתה צריך לשפר לפחות שני בגרויות , ללא פסיכומטרי.

איפה אתה רוצה ללמוד?.

אתה מציין שמות של מוסדות כאילו הם בסטות בשוק.

לכל מוסד יש דרישות משלו.

בן גוריון דורשת 90+ בפיסיקה ומתמטיקה - 5 יחל וכמותי בפסיכומטרי מעל 130 ואתה יכול להתקבל לחלק מההנדסות.

אתה צריך לאסוף את עצמך ולהחליט מה אתה רוצה ללמוד ובאיזה מוסד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...