שדרוג להוטבוקס 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג להוטבוקס 2

אנטי-פסטו

Recommended Posts

היום יש ברשותי הוטבוקס משומש שקיבלתי מהוט בעת הצטרפות לחבילת 100 מגה.

לא משנה כמה התחננתי בטלפון, לא היו מוכנים להחליף לי להוטבוקס 2 בטענה שרק לבעלי 200 מגה מגיע.

חבר יודע דבר סיפר לי שניתן לגשת למרכזי השירות של הוטמובייל ולהחליף שם להוטבוקס 2 ללא עלות.

האם שווה לטרוח ולהחליף או שההבדל חסר משמעות לבעלי 100 מגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך קצת הפוך

חבר יודע דבר סיפר לי שניתן לגשת למרכזי השירות של הוטמובייל ולהחליף שם להוטבוקס 2 ללא עלות.
ואז
לא משנה כמה התחננתי בטלפון, לא היו מוכנים להחליף לי להוטבוקס 2 בטענה שרק לבעלי 200 מגה מגיע.
ואז שאלת
האם שווה לטרוח ולהחליף או שההבדל חסר משמעות לבעלי 100 מגה?
עכשיו קצת הגיון אתה על חבילה של 100/2 והHotbox 1 תומך במהירות הזאת למה נראה לך שאם תלך ככה סתם למרכז השירות ייתנו לך משהו שאין לך אפילו צורך בו אם אתה לא בחבילה המתאימה הרי אתה לא יכול להיכנס ולקחת בעצמך, זה בערך כמו שכל מי שיש לו ממיר רגיל יחליט שהוא יילך למרכז השירות כדי לקבל HOT FiberBox כשהם נמצאים באחת החבילות הכי בסיסיות .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי המון בעיות בגלישה ובחיבור, התלוננתי מלא להוט, הם טענו שהכל בסדר, רציתי להתנתק, אמרתי להם "החומרה שלכם דפוקה, אין הסבר אחר", אמרו לי לך תחליף ולהוטבוקס2, זה מה שעשיתי וזה דיי סידר את התקלות.

אני גולש על 30 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא קצת הפוך אך הכוונה ברורה.

מצורפת תמונת חיבור.

לא רק שאני חווה איטיות בגלישה, ההוטבוקס בתור ראוטר הוא על הפנים. האם הבוקס 2 יציג שיפור כלשהו בפרמטר הזה?

לגבי ההחלפה - אם אגש למרכז שירות ואטען שהבוקס תקול, הם מחוייבים להחליפו.

אם אין במלאי בוקס 1 אקבל בוקס 2 בלי שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי המון בעיות בגלישה ובחיבור, התלוננתי מלא להוט, הם טענו שהכל בסדר, רציתי להתנתק, אמרתי להם "החומרה שלכם דפוקה, אין הסבר אחר", אמרו לי לך תחליף ולהוטבוקס2, זה מה שעשיתי וזה דיי סידר את התקלות.

אני גולש על 30 מגה.

זו רק תאוריה, אבל אני חושש שבהוטבוקס הקודם היו לך "בעיות", מכיוון שהחסימות של עובדות לפי הMAC Address של המכשיר. שוב, זו ההשארה שלי.

אני אסביר: בקיץ הזה (אני יודע מה עשיתי) העלתי המון דברים לYOUTUBE. מאז, כנראה ראו את התעבורה של ההעלאה שלי וחסמו לי אותה כמעט לגמריי. התלוננתי, שום דבר לא עוזר. לפי המלצה כאן של כמה גולשים, עברתי לשיטה של "המכשיר שלי דפוק - תחליפו לי אותו". החליפו לי להוטבוקס 2 (יש לי 100 מגה אגב), והבעיה נעלמה.

עכשיו ההגיון אומר: גם אם המכשיר דפוק, אני עדיין הורדתי טוב אבל ההעלאה הייתה דפוקה. מכאן נובע שהייתה לי חסימה כלשהי מהוט על המכשיר הישן, ומאז שהחלפתי לחדש, החסימה "נעלמה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי באותה בעיה כמו שלך..

התחברתי לHOT למסלול ISURF של 100 מגה ב100 שקל..

בזמן ההתקנה לא הייתי בבית וכשהגעתי ראיתי את ההוטבוקס הישן והוא גם היה משומש..

הרגשתי שהגלישה איטית ודפים נטענים לאט למרות שבבדיקת מהירות זה הציג לי 100MB.

בחוזה ההתחברות רשום HOTBOX 2 אם תשים לב,

אז התקשרתי ואמרתי שבחוזה רשום HOTBOX 2 ואם לא יביאו לי את הHOTBOX 2 אני מתנתק.

הנציג אמר שהוא פתח קריאה ואמר לי ללכת לנקודת שירות להחליף.

הסכמתי לזה אבל אמא שלי אמרה שהיא תתקשר והיא תדאג לזה שהם יבואו להחליף.

אכן היא התקשרה וצעקה עליהם שהם לא עומדים בחוזה שלהם ואפילו יש לנו הוכחה שרשום בחוזה HOTBOX2.

הנציגה תיאמה שליח ויום למחרת הגיע שליח אם HOTBOX 2 חדש מהקופסא והניילונים :D

האינטרנט עכשיו טס!!!

ממליץ לך לבדוק מה רשום בחוזה ששלחו לך למייל ולהתקשר ולאיים בניתוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יש לי הוטבוקס 2 בתור ראוטר אני יכול להגיע שהוא עובד ממש מצוין

כרגע הוא מוגדר אצלי בחיבור לספק ב L2TP חיבור בחייגן ( כי אני בודק משהו שדורש חייגן )

תשתית 200/5 ספק 014 ואני מקבל איתו בחיבור בחייגן 120 הורדה 5 בהעלאה

באלחוטי בכל הבית אני מקבל 50/5 יציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...