ת'רד בחירות 2015 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

לצערי, מסתובבים באינטרנט באופן חופשי , חולי נפש שמחופשים לבני אדם נורמלים.

מטורפים שברחו מאברבנל ומנותקים מכל קשר עם המציאות. אנשים לא בריאים בגופם ובנפשם שמסוכנים לעצמם ולסביבה שבאה איתם במגע.

אנו חשופים באופן רצוף לפירסומים שלהם באינטרנט, וחייבים להתחסן פסיכולוגית ולדעת שהטיפוסים המסוכנים האלה קיימים - ושצריך לקבל את המחלה שלהם בהבנה, אך בזהירות הראויה.

כלפי חוץ הם בדרך כלל נראים נורמליים לגמרי, במבט ראשון קשה לזהות שמדובר למעשה במצביעי מרצ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
סך הכל חיים במדינה שיש בה חופש הביטוי.

וואו. בבקשה אל תתרבה. אנשים כמוך נותנים לשמאלנים שמנסים להציג את הימנים כטיפשים :/

אנחנו חיים במדינה שיש בה חופש ביטוי, מה אני חושב לעצמי שאני מביע את דעתי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. בבקשה אל תתרבה. אנשים כמוך נותנים לשמאלנים שמנסים להציג את הימנים כטיפשים :/

אנחנו חיים במדינה שיש בה חופש ביטוי, מה אני חושב לעצמי שאני מביע את דעתי??

מכאן והילך אני יהלך ברחוב ויקלל את האנשים שעומד לשמאל שלי כי יש חופש הביטוי. (לומר לשמאלנים שנמצאים פה שהם חולי נפש וכו' זה לא אותו דבר? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכאן והילך אני יהלך ברחוב ויקלל את האנשים שעומד לשמאל שלי כי יש חופש הביטוי. (לומר לשמאלנים שנמצאים פה שהם חולי נפש וכו' זה לא אותו דבר? )

וזאת כבר הודעה שניה שלך ברצף שסותרת את עצמה - מה יהיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שמצביע ליכוד אחרי שביבי פיזר ממשלה אחרי שנתיים בלבד,

רק כדי שליאיר לפי לא יהיה הישג פוליטי ועל הדרך בזבז לנו הרים של כסף הוא טיפש בהגדרה.

*אל תקחו מהדברים האלה כדי להסיק את הדעה הפוליטית שלי.

אני לא מסנגר פה על ימין או שמאל. רק נגד אדם אחד בישראל.

אם גדעון סער היה רץ בראש, הליכוד היה לגיטימי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה אמור להיות מופנה אליי כביכול - אני לא מצביע לביבי.

בכל מקרה למקרה שלא הבנת אני מאשים אותו בטיפשות כי הוא טוען שאנחנו חיים במדינה שיש בה חופש הביטוי, ובאותה נשימה מנסה לדכא את חופש הביטוי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהימין לא ילמד אותנו מה זה להיות ציונים.

בשיא הרצינות, מייד להפסיק ללמד ציונות.

מדינה יהודית הוא ביטוי מוטעה לחלוטין.

בואו נקרא לזה סתם עוד מדינה, ונעודד הגירת "מוסלמים" ו"אפריקאים".

או עוד יותר טוב, "מוסלמים אפריקאים".

בגלל הכיבוש אסור להתגייס לצבא.

אנחנו צריכים לבטל את הצבא ולתת לאו"ם לשמור עלינו.

גם לפליטים הפלסטינים יש זכויות לעלות לארצם.

לכל ה20 מיליון.

זה או אנחנו או ביבי.

אז מה תבחרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבעתם בוז'י? הצבעתם אחמד טיבי!

[h=1]ח"כ טיבי: ייתכן שנמליץ על הרצוג להרכיב את הממשלה[/h] 14:31 | אמיר תיבון חברי הרשימה הערבית המאוחדת, המורכבת מהמפלגות חד"ש, בל"ד ורע"מ-תע"ל, שוקלים להמליץ על יו"ר העבודה יצחק הרצוג כמועמד לראשות הממשלה בפני הנשיא - כך אמר היום (ראשון) חבר הכנסת אחמד טיבי (תע"ל) בריאיון לוואלה! חדשות."כולנו שותפים לרצון להפיל את נתניהו. השאלה על מי להמליץ בפני נשיא המדינה", אמר. לדבריו, בכוונת חברי הרשימה המשותפת לנהל משא ומתן עם הרצוג בנושא, וייתכן שיגיעו להסכמות שלפיהן ימליצו עליו לנשיא בתמורה לתקציבים. "אין ארוחות חינם, יש מצוקות ויש בעיות ויש דרישות", הבהיר טיבי. "לא נהיה חלק מקואליציה, אבל מוכנים לשקול אפשרות שנהיה חלק מגוש חוסם, עם הסכם כתוב, הכולל דיבידנדים לשיפור תנאי החיים וביטול הקיפוח של האוכלוסייה הערבית".

http://news.walla.co.il/item/2822961

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...