ת'רד בחירות 2015 - עמוד 76 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

להגיד שהנאום של ביבי השפיע/ישפיע על המשא ומתן עם איראן זה טמטום.

להגיד שבוז'י היה משפיע על המשא למתן עם איראן זה גם טמטום.

יש כמה אמריקאים "גאונים" שבטוחים שההסכם הזה טוב, בשלב הזה של המשא ומתן הם לא לוקחים אותנו כפאקטור.

הדבר היחיד שיכול לשנות את התמונה הוא תקיפה באיראן או גילוי של אתר סודי שבו כל החלקים מוכנים להרכבה כלומר סטירת לחי להסכם ותקיפה שלו ספציפית(יעשה פחות נזק מדיני עם הצגת ההוכחות), זה כנראה הדבר היחיד שיוכל לטרוף את הקלפים.

הבעיה עם האופציה הראשונה היא שיש לזה השלכות ומי שמקבל את ההחלטות הצטרך לשאת בהשלכות האלה(מה שהוא לא עשה הרבה זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

אחלה חותמת לתרד הבחירות.

אומרים על "הארץ" שהוא עיתון שמאלני. אני מסכים שיש שם כמה אנשים מבחילים, מי אמר גדעון לוי, אבל לצד זה העיתון הזה עוד מייצר תוכן איכותי לעיתים, אז כדאי ואף רצוי להתעלם מאותם אנשים ולהציץ בו מדי פעם. משב רוח מרענן מביביטון ואנטיביביטון

תהנו

http://www.haaretz.co.il/blogs/alonfooks/1.2605010

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בלוג, וזה מצחיק(לפחות אותי), וזה אומנם סיפור מצוץ מהאצבע, אבל בטח לא לגמרי מנותק מהמציאות כאן(וזה מה שעצוב או מצחיק תלוי איך מסתכלים על זה).

אף אחד לא אמר שמדובר בתחקיר עיתונאי. קצת חוש הומור לא יזיק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם להומור הכתוב בצורה איכותית יש ערך, הגם שאינו "חדשותי". עם זאת, בדיוק כפי שגם בהומור ניתן להמחיש נושאים רציניים, כך ניתן גם להטמיע דעות - וזה בדיוק מה "הארץ" מנסים לעשות, ע"י הגכחה של כל מה שאינו מזוהה עם השמאל הקיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם מסרים סמויים מה הקשר?

אנשים אומרים שיש מסרים סמויים המרמזים על אירועים שקרו ויקרו בתנ"ך אז?

קראתי שוב את הכתבה וחוץ מהומור טוב לא מצאתי שם מסרים סמויים.

בבקשה אל תאיר את עיני אני מעדיף להשאר תמים צוחק ומאושר ולא להפוך לפרנואיד עצוב וממורמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...