ת'רד בחירות 2015 - עמוד 73 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר להתנגח גם בלי שפת ביבים. טיבו של אדם נמדד במידה רבה לפי התנהגותו כשהוא "על הסוס", ברגע של הצלחה גדולה (כמו שללא ספק אנשי הליכוד צריכים להרגיש היום), וזה (בין היתר) מה שמבדיל בין אנשים דגולים לאפסים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, עד ליברמן.

בכל זאת הבן אדם בעל נסיון של כמעט שנה בצה"ל. שירות שסיים בדרגת רב"ט ולא סתם טוראי!!!

עד היום יש מור"קים על תקופתו באפסנאות. על חלק מהסיפורים אתה תשמע רק בעתיד, שיותרו לפרסום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לפני כמה שנים, הייתי מסכים אתך בעניין הזה, עמרי. היום, אחרי שאני רואה ושומע על עמדותיהם והשקפותיהם של כמה מאלו שכן היו גנרלים בעברם הצבאי, אני מאמין שבתפקיד הזה חשוב יותר שהראש יהיה במקום הנכון מאשר הנסיון הצבאי - ואני לא בהכרח מדבר על ליברמן. מעניין מה אמרת בזמנו על מינויו של פרץ לשר הבטחון - וזה מביא אותי לנקודה של פרקש: מעניין שאני, עם כל ימניותי וקיצוניותי, לא השתמטתי משרות צבאי בתקופת פרץ, והמחשבה כלל לא חלפה בראשי (הייתי אז בסדיר אמנם). אני מבין אנשים הקוראים לסרב לפקודות ספציפיות הנוגדות את ייעודו של הצבא או את שבועתם, אבל לסרב לשרת רק מעצם זהותו של השר הנבחר לתפקיד? כנראה שבשביל זה צריך להיות דמוקרט שמאלני דגול, שכידוע מקבל את המושג "דמוקרטיה" רק כשהיא מתאימה לו - כמובן, תוך כדי שהוא לא שוכח להטיף לי על שאינני "דמוקרטי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vic קשה לי לשרת תחת אדם שעושה פופוליזים ממלחמה בזמן מלחמה.

אדם כזה מפחיד אותי.

ושני האנשים האלה עשו את זה. אני מצפה שמי שמקבל את ההחלטות(טובות או רעות) יעשה את זה חף מאינטרסים. עליהם אני לא יכול להגיד את זה.

וכן איש מוצלח הוא לא בהכרח שר ביטחון מוצלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 מיליארד עלות הבחירות .

7 מיליארד עלות הבקשות של יהדות התורה , ש"ס ובנט .

החטיבה להתיישבות תמשיך להתקיים , קקל/קצאא תחזור למחשכים .

אחלה . פשוט אחלה .

בוודאי.

הרי ידענו שביבי הלך לבחירות על מנת לסלק את יש עתיד.

מי יתפוס את מקומם אם לא החרדים והמתנחלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט מצחיקים. עם מי בדיוק הרצוג היה מקים ממשלה?

אם היו לו מנדטים כמו של הליכוד אז לא חסר:

יש עתיד\כחלון\מרצ\ליברמן.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני מקווה שכחלון וליברמן יצילו את המצב .

איך הם ישבו בממשלה כזאת ?.

כחלון נבחר עי מצביעי יש עתיד . ליברמן עי חילוניים .

כחלון הוא לא יותר מקוץ בתחת בשביל ביבי. הוא רוצה להוריד מחירי דירות, הוא לא טמבל כמו לפיד וכל דבר טוב שהוא יעשה יגרום לביבי להראות רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...