ת'רד בחירות 2015 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

הרעיון של הימין : לספח מיליון ויותר אנשים , שייהפכו בעלי זכות הצבעה , וישפיעו על הרכב הכנסת .

הרעיון של השמאל: להקים מדינה פלסטינאית ולוותר על שטחים , ובכך להבטיח את הרוב היהודי במדינת .

הרעיון של השמאל: למסור את הגולן לאסד.

הרעיון של השמאל: להביא חבורה של רוצחים טרוריסטים לארץ ולספק להם , ובפועל לבצע החיאה בארגון טרור שכבר גסס.

אתה רוצה שאני יביא עוד מהרעיונות האדירים של השמאל? לא חסרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתה רוצה לומר ?.

כבר היום יש לערבים 11+- מנדטים . זה בשיעורי הצבעה נמוכים .

מה יהיה אם תספח את יו"ש ?.

אתה פשוט צריך להפרד מהם .

מה יקרה ביום שתושבי רמאללה יחליטו , שהם לא רוצים מדינה ?. שהם מבקשים אזרחות ישראלית ?.

בחיי , שהטמטום פה שובר שיאים .

כל מה שאבו-דג צריך לעשות זה להכריז על סגירת הרשות ולהעביר את השלטון למנהל האזרחי , קרי : .

ואז מה ?.

אתה מדמיין יותר ממיליון איש שמצביעים לכנסת למפלגות הערביות ?.

- - - תגובה אוחדה: - - -

מה אתה רוצה לומר ?.

כבר היום יש לערבים 11+- מנדטים . זה בשיעורי הצבעה נמוכים .

מה יהיה אם תספח את יו"ש ?.

אתה פשוט צריך להפרד מהם .

מה יקרה ביום שתושבי רמאללה יחליטו , שהם לא רוצים מדינה ?. שהם מבקשים אזרחות ישראלית ?.

בחיי , שהטמטום פה שובר שיאים .

כל מה שאבו-דג צריך לעשות זה להכריז על סגירת הרשות ולהעביר את השלטון למנהל האזרחי , קרי : .

ואז מה ?.

אתה מדמיין יותר ממיליון איש שמצביעים לכנסת למפלגות הערביות ?.

ואני בכלל לא מדבר על זה שהם יוכלו להסתובב ברחבי ללא הפרעה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אניח לרגע שבאמת לא ראית את מה שכתבתי קודם ולא שאתה מטומטם מכדי להבין מילים פשוטות, ואשאל שוב: מי, חוץ מהשמאל ההזוי, אמר שהאלטרנטיבה לאי-הקמת מדינה פלסטינית בגבולות הקו הירוק היא בהכרח אזרוח של כל הערבים? מי אמר שאלו האפשרויות היחידות, חוץ ממי שמנסה למכור את רעיון "ההתנתקות 2" ויודע שאין לו בעצם שום סחורה להציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק וליאור שאלה קטנה.

אתם מעלים הרבה סוגיות שברור שהם ממש לא פשוטות.

אבל, עזבו רגע מה לדעתכם צריך לעשות כאן ועכשיו, מעניין אותי לדעת את איך אתם הייתם רוצים לראות את המצב פה בעתיד.

זתמרת, לא מה המשאלה לכם לגבי איך המדינה תיראה, אלא מה החזון הפרקטי שלכם לגבי המדינה.

למשל- מדינה בגבולות של ימינו כולל אוכלוסיה ערבית ללא זכות הצבעה וללא מדינה פלסטינאית,

או מדינה בגבולות הקו הירוק כולל הגושים ללא אזרחים ערבים ומעבר מדינה פלסטינאית או משהו כזה.. לאיזה כיוון מבחינתכם (ריאלי) צריך לשאוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארט- לצערי גם המונחים "להכיל את החוק הישראלי" וגם "אוטונומיה מבוזרת" לא אומרים לי דבר.

מזה אומר תכלס??

שגבולות מדינת יהיו מהירדן ועד לתיכון כולל הכל? ושהחוק הישראלי יתקיים בכל השטח הזה?

ושהאוכלוסיה הערבית תוכל לחיות פה כרגיל? חוץ מלהצביע? כולל להצביע? יהיו אזרחים או לא? אולי תושבים? מה?

איזה אוטונומיה תהיה להם? לעשות מה? לפתוח עסקים בשבת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stojakovic זה או לחיות במלחמה איתם עוד 50 שנים מינימום, כי שלום לא יהיה, גם אם ניתן את כל מה שהם דורשים פורמלית כפי שהשמאל מקווה.

או לחכות להזדמנות לעשות להם טרנספר לירדן ושיקימו שם את המדינה הפלסטינית, בשטח הגדול פי 5 ממדינת . הזדמנות זו תבוא, אולי מוקדם מכפי שהיה אפשר להעריך עד לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

roger that, אתה בעצם אומר שמבחינתך המצב היחיד היציב, הטוב האפשרי ושצריך לשאוף אליו זה

מדינת בגבולות של הירדן ועד התיכון בלי פלשתינאים?

למי תעשה טרנספר? לכל הערבים שבאיו"ש/לכל הערבים שאין להם ת.ז כחולה? לכל הערבים המוסלמים או גם הנוצרים? גם לבדואים?

מה עם מי שגר באום אל פחם? מה עם הערבים שגרים ביפו? ושגרים בעכו? אני פשוט ממש לא מבין מזה אומר "טרנספר" כזה כמו שאתה מתכוון

(אני לא שואל כדי לנסות לבסס טענה או משהו אני באמת לא מבין לאיזה מצב אתה, ויק , ליאור, ארט וכו' שואפים..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מצב זה בדיוק "הזדמנות לעשות להם טרנספר"? מה הפרמטרים?

מלחמה ענקית איזורית, אם מה שקורה כעת במזרח התיכון יחמיר לכזה. או כאשר המצב באירופה עם המוסלמים יחמיר לכדי כך שהאירופאים יתעוררו מתרדמתם. הסיטואציה של הראשון גם תגרום בבד בבד למצב באירופה להחמיר, כפי שאנו רואים שכבר קורה.

במקרה כזה, שבו "פשעים" הרבה יותר גדולים מאלו יעשו, גם ע"י המערב, זו תהיה ההזדמנות לישראל. ובטוח שהמוסלמים כאן לא ישבו בשקט במלחמה כזו, כך שזה יקל גם על השמאלנים הציונים לקבל את הכרח המהלך.

roger that, אתה בעצם אומר שמבחינתך המצב היחיד היציב, הטוב האפשרי ושצריך לשאוף אליו זה

ממש לא הטוב האפשרי, ובטח לא זה שיש לשאוף אליו.

תתפלא, אבל הלואי ואויבנו לא היו בעלי אידאולוגיה דתית-נאציזית-פשיסטית, והיה ניתן לעשות עימם שלום אמת. גם בזמן הסכמי אוסלו היתה לי איפשהו תקווה שהנה אולי הם שינו את דרכם. למרות שבמוחי הבנתי שאין לכך סיכוי, וכל מה שקרה אח"כ לא הפתיע אותי כלל.

אבל מה לעשות שאנו חיים במציאות ולא בגן עדן. וכאשר אתה נלחם באויב כזה, כל ויתור הוא רואה כחולשה, שרק יחזק אותו להמשיך בדרך המלחמה עד לוויתורים הבאים.

ובגלל שהם לא עומדים להשתנות מעצמם במאה הבאה, אז מה שיש לעשות זה לא לוותר על שום דבר, ורק להגיב חזק הרבה יותר על כל תקיפה מדינית או טרוריסטית (כל תגובה בתחומה), עד כאשר התנאים מתאימים שהזכרתי קודם יבשילו.

מדינת בגבולות של הירדן ועד התיכון בלי פלשתינאים?

למי תעשה טרנספר? לכל הערבים שבאיו"ש/לכל הערבים שאין להם ת.ז כחולה? לכל הערבים המוסלמים או גם הנוצרים? גם לבדואים?

מה עם מי שגר באום אל פחם? מה עם הערבים שגרים ביפו? ושגרים בעכו? אני פשוט ממש לא מבין מזה אומר "טרנספר" כזה כמו שאתה מתכוון

(אני לא שואל כדי לנסות לבסס טענה או משהו אני באמת לא מבין לאיזה מצב אתה, ויק , ליאור, ארט וכו' שואפים..)

אני יעשה טרנספר לכל המוסלמים, כפי שאין להם בעיה לעשות לי, וכפי שהם בפועל עשו בכמעט כל המזרח התיכון לכל היהודים, הנוצרים ובעלי כל דת אחרת. (גם אצל הרשות והחמאס)

אני לא יהיה יותר מוסרי מאשר אויבי, כאשר זה מוליך אותי לאבדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמה ענקית איזורית, אם מה שקורה כעת במזרח התיכון יחמיר לכזה. או כאשר המצב באירופה עם המוסלמים יחמיר לכדי כך שהאירופאים יתעוררו מתרדמתם. הסיטואציה של הראשון גם תגרום בבד בבד למצב באירופה להחמיר, כפי שאנו רואים שכבר קורה.

במקרה כזה, שבו "פשעים" הרבה יותר גדולים מאלו יעשו, גם ע"י המערב, זו תהיה ההזדמנות לישראל. ובטוח שהמוסלמים כאן לא ישבו בשקט במלחמה כזו, כך שזה יקל גם על השמאלנים הציונים לקבל את הכרח המהלך.

כעעעע.... זה לא באמת טרנספר

טרנספר זה להעביר משהו ממקום למקום. נראה לך שהערבים יקבלו את זה בשקט?

אתה תנסה להעביר אותם

הם יתנגדו

אתה תילחם וברגע שתעבור את סף המוות הם יסכימו ללכת

לקרוא לזה טרנספר זה קצת לא מדוייק

אני יעשה טרנספר לכל המוסלמים, כפי שאין להם בעיה לעשות לי, וכפי שהם בפועל עשו בכמעט כל המזרח התיכון לכל היהודים, הנוצרים ובעלי כל דת אחרת. (גם אצל הרשות והחמאס)

אני לא יהיה יותר מוסרי מאשר אויבי, כאשר זה מוליך אותי לאבדון.

כמו שאתה לא תקבל טרנספר עליך בשלווה כך גם הם.

קרא לילד בשמו-מלחמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בלית ברירה. זו המציאות, קבל אותה.

2. אנו החזקים ולכן לנו יש את היכולת. אם להם היתה את היכולת, הטרנספר עלינו היה כבר מתבצע ממזמן.

ולגבי השם... סמנטיקה...? אפשר "תוכנית ההתכנסות לירדן", מה אתה אומר? אם אתה מתעקש, קרא לזה גירוש.

חידה: מי אמר "לירושלים צועדים מיליוני שהידים" ומי חזר על כך לאחרונה לקהל מריע בהתלהבות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלו כאן קודם איך אני רוצה לראות את העתיד פה. התשובה שלי פשוטה: הייתי רוצה מדינה הכוללת את כל הישובים היהודיים הקיימים, לפחות, שבתחומה אין אף גורם שמתנגד להיותה "ביתו הלאומי של העם היהודי" ובצמוד אליה אין אף גורם שמנסה להשמידנו. זה מה שהייתי רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...