ת'רד בחירות 2015 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תכלס כולם מושחתים אבל אני אומר לך רק ביבי טוב לבטחון. יש לך חמאס חיזבאללה וגרעין איראני בלי ביבי לא הייתה לך כיפת ברזל והיו מתים פה בכמויות אני אומר לך

רק ביבי יודע להיכנס בערבים כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שם לב באיזה פורום אתה? אתה באמת לא מזהה את הציניות בהודעות שלי פה?

אתה פשוט חסר תקווה

בוודאי שאני מזהה את הציניות. אתה אומר בציניות שביבי טוב לבטחון, כלומר אתה מתכוון לכך שמתנגדיו של ביבי עדיפים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ננהל דיון נורמלי.

א) למה להפרד מיהודה ושומרון, חבל ארץ שמעולם רגלי ורגליהם של כמעט כל מי שאני מכיר - מעולם לא דרכו בו (פרט לצבא) והם גם לא רוצים שידרכו בו, זה נחשב "למסור את המדינה"?

ב) למה להתקדם לעבר מצב בו הרוב היהודי במדינת היהודים מתערער, זה לא נחשב "למסור את המדינה"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרדוקס של אנשים הזויים . אנשי ארץ ישראל השלמה ..

הרעיון של הימין : לספח מיליון ויותר אנשים , שייהפכו בעלי זכות הצבעה , וישפיעו על הרכב הכנסת .

הרעיון של השמאל : להקים מדינה פלסטינאית ולוותר על שטחים , ובכך להבטיח את הרוב היהודי במדינת ישראל .

מישהו התבלבל .

אני מהמר על דיון של 70+ עמודים , שבלקראת סופו יישארו רק הפאנטים הדפוקים ומנהל אחד שיירשום : "ננעל".

http://youtu.be/1zNdw4DaUM8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שאני מזהה את הציניות. אתה אומר בציניות שביבי טוב לבטחון, כלומר אתה מתכוון לכך שמתנגדיו של ביבי עדיפים, לא?
זה שאני ציני לכיוון אחד אומר שאני תומך בצד השני?עקרון שנאת ההמונים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ננהל דיון נורמלי.

א) למה להפרד מיהודה ושומרון, חבל ארץ שמעולם רגלי ורגליהם של כמעט כל מי שאני מכיר - מעולם לא דרכו בו (פרט לצבא) והם גם לא רוצים שידרכו בו, זה נחשב "למסור את המדינה"?

ב) למה להתקדם לעבר מצב בו הרוב היהודי במדינת היהודים מתערער, זה לא נחשב "למסור את המדינה"?

א) ביהודה ובשומרון (ובשאר האזורים מעבר לקו הירוק, כמו צפון ירושלים) גרים כ650,000 איש, כעשירית מתושביה היהודים של . אני מבין שאתה מוכן להתעלם מקיומם כי הם "מתנחלים מסריחים" (אפילו שרובם של תושבי אריאל או אפילו קרני שומרון מאוד רחוקים מהדימוי הסטריאוטיפי של "מתנחל")? פרט לכך, הרי שאני מאמין שאתה משקר (גם אם ללא כוונה) כשאתה אומר שמעולם לא היית באזור ושאתה לא מכיר אף אחד משם. אתה לא מכיר אף אחד שגר או למד באריאל? אתה לא מכיר אף אחד ממעלה אדומים או אלפי מנשה? מעולם לא נסעת לים המלח דרך ירושלים? מעולם לא ביקרת בבקעת הירדן? אם התשובה לכל השאלות הללו היא "לא", הרי שחבל לי עליך ועל צרות עולמך, אבל אתה ממש לא מדגם מייצג.

מעבר לכך, האם בשלב כלשהו אמרתי שכוונתי היא רק ליו"ש? ישנם במפלגות השמאל שלנו אנשים שרוצים למסור את המדינה כולה, לא רק את יו"ש. אנשים שתומכים ב"זכות השיבה", אנשים שמבחינתם התקווה היא שיר גזעני, אנשים שמעידים על עצמם כי אינם ציונים.

ב) מעבר לציניות שבעקיצת הימין בעניין שמירה על הרוב היהודי תוך תמיכה בשמאל קיצוני שבשם הסיוע למסכנים יהיה מוכן לאזרח כאן מאות אלפי ערבים במסגרת איחוד משפחות ועוד מאות אלפי סודאנים "פליטים" (או שבכלל תומכים בזכות השיבה), הרי שכל השאלה הזו היא דיכוטומיה מזוייפת, מהסוג שכ"כ אהוב על השמאל: מציגים שני פתרונות לסוגיה כלשהי כאילו הם היחידים שקיימים, מראים שהפתרון "שלהם" עדיף על הפתרון השני (ההזוי בכוונה), ומציגים זאת כהוכחה לצדקת דבריהם. כמובן, זה בולשיט טהור. מעבר לאזרוח כלל הערבים בין הירדן לים או נסיגה מוחלטת וחד צדדית מהשטחים, שאלו שני המצבים האפשריים שהשמאל מציג, יש עוד כמה וכמה רעיונות שכדאי לתת עליהם את הדעת:

1. המשך המצב הקיים: לא מצב אופטימלי וודאי שלא "פתרון", אבל עדיף בהרבה על שאיפת השמאלנים להפוך את יו"ש לעזה ב'.

2. חילופי שטחים ואוכלוסיות: מישהו אמר שהחלוקה בינינו לבין הערבים, אם כבר מחלקים, חייבת לכלול עקירה של מאות אלפי יהודים ובדיוק אפס ערבים? הרי לפי תכנית השמאל, ביו"ש, שתהפוך למדינה פלסטינית, יהיו אפס יהודים, בעוד שבישראל יישארו כמעט 2 מליון ערבים. למה, בעצם? ואיך זה תורם להבטחת הרוב היהודי בישראל, לעומת, נניח, סיפוח אריאל + ישובי צומת תפוח + צפון ירושלים + כל ישוב אחר ש"נוח" יחסית לספח מבחינה גאוגרפית, תמורת המשולש + כפר קאסם + ג'לג'וליה שיועברו להיות חלק מ"פלסטין". הרי רוב התושבים הערבים ממילא רואים עמצם "פלסטינים" ולא "ישראלים", אז מה הבעיה בכך?

3. טרנספר מלא, לרבות משטחי יו"ש: לא ישים כרגע, אני מסכים - אבל אז הכיצד פינוי של 650,000 איש נחשב לישים? אולי עדיף לחכות לשעת ופעם אחת ולתמיד לסלק מפה את *כל* האוכלוסיה העויינת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...