מ.ק. 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מ.ק. 22

guycnaan

Recommended Posts

למי שראה היום...

לפי דעתי היו כמה קטעים מצחיקים ביותר,וברור שיש כשרון וכבוד,אבל יש הרבה להשתכלל כדי שהם יוכלו להגיע לרמת סאות' פארק...

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי!

הבדיחות לא רעות, התוכנית בנויה בצורה חלקה שעוברת מהר וגם האנימציה (cell shading) יפה. מה שלא אהבתי זה שהם העתיקו לחלוטין את כתובית האזהרה מסאות'פארק, ממש תירגמו מילה במילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי

ממש סאות'פארק ישראלי משלנו

אני חושב שיש פוטנציל אדיר לתוכנית

כל עוד הם לא יצחקו על נשים כל תוכנית (כי יש גבול)

אני רואה רק טוב בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי!

הבדיחות לא רעות, התוכנית בנויה בצורה חלקה שעוברת מהר וגם האנימציה (cell shading) יפה. מה שלא אהבתי זה שהם העתיקו לחלוטין את כתובית האזהרה מסאות'פארק, ממש תירגמו מילה במילה

אני לא בטוח שאני צודק

אבל אני לא חשוב שזה סל שיידינג

סל שיידינג נראה יותר שמסביב לציור יש קו שחור והדמות נראית שונה ממה שיש במ.ק. 22

פה זה סתם אניציה ממוחשבת וקטעי .

הממ, בכל מקה, הכי הצחיק אותי הקטע עם הנהגת חדשה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאמר שחסר לזה בשביל להגיע לרמה של סאות'פארק אז הוא ממש טועה כי חוץ מזה שהשפה שם לא כמו בסאות'פארק קללות וגועל בטירוף, וכי זה לא יכול להיות ככה אחרי הכל זה ובין חייל ולמפקד אין דיבור כזה (חוץ ממג"ב).

בקשר לאזהרות מה אתה רוצה שהם ישימו זה כולה האזהרה זה לא משהו שיש לפרש אחרת אז אני לא רואה מה הבעיה כאן.

ומה שרשמת בקשר להקלטה ממש לא לעיניין ! (אני בטוח שאם אני הייתי רושם את זה אתה היית או מנהל אחר מעיר על זה דבר ראשון ועורך את זה) וגם תגיד רק אמרתי שיש שם ולא אמרתי אם לקחת או לא זה עדיין לא בסדר.

בכל מקרה אני אמרתי מה שיש לי ואהבתי את התוכנית לא פחות מסאות'פארק והיא ממש סבבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאמר שחסר לזה בשביל להגיע לרמה של סאות'פארק אז הוא ממש טועה כי חוץ מזה שהשפה שם לא כמו בסאות'פארק קללות וגועל בטירוף, וכי זה לא יכול להיות ככה אחרי הכל זה ובין חייל ולמפקד אין דיבור כזה (חוץ ממג"ב).

בקשר לאזהרות מה אתה רוצה שהם ישימו זה כולה האזהרה זה לא משהו שיש לפרש אחרת אז אני לא רואה מה הבעיה כאן.

ומה שרשמת בקשר להקלטה ממש לא לעיניין ! (אני בטוח שאם אני הייתי רושם את זה אתה היית או מנהל אחר מעיר על זה דבר ראשון ועורך את זה) וגם תגיד רק אמרתי שיש שם ולא אמרתי אם לקחת או לא זה עדיין לא בסדר.

בכל מקרה אני אמרתי מה שיש לי ואהבתי את התוכנית לא פחות מסאות'פארק והיא ממש סבבה!

אין מה להשוות בכלל לסאות'פארק (התוכנית הגאונית ביותר שקיימת)

מ.ק. 22 נחמדה (במיוחד הערבי עם הכבשים LOL)

אבל סאות'פארק RULEZ PPL, IT RULEZ (במיוחד כשאני כבר ראיתי את העונה ה ;D7)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...