הוספת לדים למארז - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת לדים למארז

ido135

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפולימיד שקישרת אליו עכשו הוא ברוחב 10mm, האם זה יספיק מבחינת רוחב ללדים שאתה רוצה ? (אין נתונים, תשאל את המוכר מה רוחב הסרט לדים)

כמובן שאם אתה מדוייק מספיק אתה יכול להדביק 2 פסים צמוד בדיוק אחד לייד השני ולקבל אזור מבודד רחב על המארז

הלדים - יש כל מיני, תזמין מה שאתה רוצה, כשהם יגיעו תראה אם בכלל צריך לבודד עוד משהוא או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי זה http://www.ebay.com/itm/5-10-20-30-50mm-30m-100ft-Kapton-Tape-High-Temperature-Heat-Resistant-Polyimide-/350765064699?pt=LH_DefaultDomain_15&var=&hash=item51ab3a21fb ?

מגוון רחבים לבחירה.

בקצה של החוט למולקס יש שני חוטים אדום ושחור וגם בחיבור עם הלדים יש חוטים אדום ושחור ללא בידוד כמו בהמשך

או שכדאי להזמין NZXT HUE עם בקר

http://www.ebay.com/itm/NZXT-HUE-RGB-Color-Changing-LED-Controller-Black-/200922394157?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ec7e86e2d

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני לא הולך לעשות פרוייקט אני לא מבין על מה אתה מדבר אין כאן שום פרוייקט אני יזמין לדים מוכנים הספק כוח שלי מוציא הספק של 750W ואין אפילו ניצול של כל ההספק

אז תגיד לי איך קוראים לחומר המוליך הזה אני לא מבין גדול באלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש ממוצע אינו פותח את הברגים שמחזיקים את המחשב סגור. אין לו צורך לפתוח את המחשב בשביל להשתמש בו. כשאתה כן רוצה לעשות משהוא בתוך המחשב, נדרשת הבנה בסיסית של מה אתה מנסה לעשות, ואיך זה אמור לעבוד אם הכלים והחומרים שבחרת

בין היתר, בשביל שתוכל לראות איפה צריך לבדוק ולשים לב בשביל שלא יהיה מקום מועד לפורענות. למשל : כן חשבת על לבדוק האם צריכת החשמל של הלדים לא גבוהה מידי בשביל הספק, ווידאת שהוא מספיק (ומעל ומעבר, סרט לדים כמו מה שאתה רוצה לוקח משהוא כמו 2W)

אבל זה לא הדבר היחיד שצריך "לבדוק שניה" לפניי שאתה ממשיך. המקום האחר אליו אני מכוון אותך הוא לבדוק אם יש מוליכים חשופים איפה שהוא (ואוליי באיזה נקודה קטנה שלא ממש רואים אפילו) שעלולים לקצר ולשרוף לך משהוא במחשב (ואוליי לא רק את סרט הלדים עצמו)

זאת אמורה להיות בדיוק פעולה של שנייה - להסתכל אם רואים מוליכים חשופים, לדמיין איפה הם יהיו ממוקמים כשהסרט לדים יהיה מודבק למקום, ולהחליט אם צריך להוסיף בידוד שלא יגעו במשהוא. אבל היי, בשביל שתוכל לזהות מוליכים חשופים צריך שתוכל לזהות איזה חומר מוליך ואיזה חומר מבודד.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...