אל פסק UPS מיצב מתח נפילות מתח "מגן ברקים" ? - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל פסק UPS מיצב מתח נפילות מתח "מגן ברקים" ?

cxzvcxv

Recommended Posts

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבנתי אז חיבור אדמה החשמלאי יכול לעשות ? פעם הבאה שהוא יהיה פה (נקווה שלא בקרוב :P) פשוט לבקש ממנו שיעשה לי חיבור אדמה לכבל הראשי של ?..

אצלי הברגי הם ראש שטוח שחתוכים לחצי קשה להסביר וקשה לראות בתמונה אבל צריך בשביל לפתוח מברג מיוחד.. ניסיתי עם טסטר ולא הצלחתי.. בכל מקרה אנסה עכשיו שוב פעם..

יש גם את המגן הזה: Advice AVR PRO 1000 Watt Surge Protector שווה משהו מישהו מכיר ? יותר יקר מה QTRADE...

אני בהחלט אשמח להצטרף לקבוצה ולרכוש 2 3 יח.

אני גם מתכנן על לקנות את המגן שיוחלט שהכי טוב בין 3 ל 6 תלוי במחיר שנצליח לקבל..

אם יש פה עוד אנשים שרוצים לקנות מגן נעשה קניה קבוצתית והמחיר יהיה יותר זול..

בינתיים זה אני אביב ועוד בחור פה מהפורום שכל אחד מאייתנו רוצה לקנות כמה יחידות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העבודה עצמה טריויאלית, פשוט להוסיף חוט צהוב ירוק בין בורג במחבר של הקואקס לבורג המתאים בפס האדמות (הגדול שיש בבתים חדשים יותר, או זה שבלוח החשמל). אפשר בהחלט לבקש ממנו

מכיר את הסוג, פתחתי ברגי כאלה פשוט על ידי לחיצה של מברג שטוח (ובמקרה הזה ברוחב של כל הבורג, לא טסטר) אל הראש של הבורג, אם תלחץ מספיק חזק כשתסובב את המברג הוא כן יצליח להזיז את הבורג

בכל מקרה כבר ידוע לנו למה לצפות במגן של Q..... אותם דברים כמו בגרסאת ה "קופסה ריקה" + יתר המעגל אם רכיבים מתאימים ולא ריק

ה AVR PRO מכיל שנאי ובנוי להעלות או להוריד את המתח בגבולות מסויימים במקום פשוט לנתק אותו, במקרה של מתח גבוה/נמוך. בדקתי את הגרסה הישנה (קופסה מרובעת, לא "בצורה מעוצבת" כמו החדש, אבל יש סיכוי גבוה שחוץ מהקופסה הם אותו דבר)

- רכיבי ספיגת נחשולים ללא כל הגנה, צפופים בפינה העליונה של קופסת הפלסטיק

- המגן אינו מסוגל כלל לנתק את המתח אם הוא גבוה או נמוך מעבר לתחום שהמגן יכול "לסדר"

- אין השהיה

בקיצור, הוא יכול לייצב את המתח במקרים מאוד מסוימים שבהם מגן רגיל פשוט ינתק, אבל..... מה זה משנה ? אם המתח לא תקין בצורה כזאת, עדיף כבר לנתק אותו בכל מקרה כי אחריי מתח לא תקין כזה יכול לבוא גם מתח לא תקין הרבה יותר..... וכשהמתח לא תקין יותר, המגן הזה לא יכול לעשות איתו בערך כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אז בעצם ברגע שהכבל הראשי של הוט מחובר לאדמה כל הכבלים וטלוויזיה יהיו מוגנים ?

אם אין באמת סיבה לפתוח אותו אז אני לא אנסה...

בקיצור הדבר היחידי שמומלץ ושווה משהו זה q trade..

עכשיו צריך לראות כמה אנשים יצטרפו וכולנו נקנה ביחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוגנים מהמצב שבו המוליך החיצוני של כבל הקואקס "מתרומם" למתח גבוה בהשוואה ליתר הבית בגלל פגיעת ברק איפה שהוא בחוץ (לפחות אם היא לא קרובה מידי לכבל). בשביל לבודד את המוליך הפנימי ולהגן במידה מסויימת עליו יש את ה dc block

יש הגנות נוספות שניתן להלביש על כבל ה ethernet וכו' אבל היי, קודם הדברים הגדולים

נכון לעכשו המגן היחיד _שראיתי מבפנים_ ונראה לי שווה משהוא הוא ה q trade. כמובן שגם הוא מוגבל ביכולות ההגנה שלו, במיוחד כנגד נחשולים....

ועוד משהוא - כל מי שרוצה לקנות מגן, תבדקו רגע באיזה חור הפאזה בשקע אליו אתם רוצים לחבר את המגן (באיזה חור נדלק הטסטר). היא אמורה להיות בימני. אם אצל מישהוא היא בשמאלי, יש לסדר את זה (המגן הזה אינו בנוי בצורה סימטרית וכן משנה לו איפה הפאזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

הייתי בחופשה ככה שלא היה לי זמן לענות..

אצלי הטסטר נדלק בימני ככה שאני מסודר מהבחינה הזאת

אז מה הפתרון הכי טוב להגנה על הכבלים של ?

אני מתכנן השבוע לקנות את המגן של Q TRADE המחירים הבנתי נעים בין 200-250 אבל אני בטוח שאם נקנה כמה מגנים תהיה הנחה בגלל שקונים כמות ולא אחד..

השאלה היא כמה אנשים עוד רוצים לקנות.. בשביל שאני אדע להגיד לחנות כמה מגנים בסך הכל..

אז מי פה רוצה לקנות ? וכמה ?

אני רוצה לקנות 2-4 תלוי במחיר שנצליח לקבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להיות חיבור אדמה יציב ובהתנגדות נמוכה בין הכבל של הוט ומערכת האדמה של הבית. איך לממש אותו - על ידיי חיבור אדמה בין כבל של הוט ופס האדמות של הבית, ורצוי במקום שבו הם כמה שיותר קרובים אחד לשני - על פי מה שניתן בבית הקיים

אחריו dc block - בשביל לבודד (לפחות חלקית) את המוליך הפנימי של כבל הקואקס, כך שאם מתפשטת בו מכה פחות יגיע למודם/ראוטר (ואם יעיף אותו, פחות סיכוי שיגיע גם לדברים אחריו). אבל dc block מוריד כמה dB מה signal ,אז אם המערכת כבר גבולית מבחינת עוצמת אות הוא יכול להביא לבעיות (ניתוקים וכו')

בהצלחה על הקנייה הקבוצתית של המגן....

בכל מקרה, תמיד יש את האפשרות הפשוטה שבה אני משתמש : מפצל שקעים פשוט (ללא הגנה מובנית) אם מפסק ראשי. כשאני עובד על המחשב אני לייד, ומקס' אם אני רואה שהחשמל קופץ אני פשוט אכבה ידנית (מיידית, בלי כיבוי מסודר וכו). כשאני לא משתמש במחשב אני מכבה אותו ואת המפסק (בממוצע כיבוי/הדלקה אחת ליום)

כנל האינטרנט - אצלי יש , אם יש סופת ברקים רצינית אני מוציא את התקע של המודם מקו הטלפון

(ומעבר לזה אני משתמש במחשבים ישנים, אז אני לא "שומר עליהם משריטות" בצורה חולנית - מקס' אחליף ספק או רכיבים אם קורה משהוא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אז השבוע אנחנו (3 אנשים) קונים את המגנים אם מישהו רוצה להצטרך לקנייה הקבוצתית הוא מוזמן... כרגע אנחנו עומדים על 8-9 מגנים בסך הכל.. מחר ארשום פה את המחיר שקיבלנו..

11010010110 - אני אולי אקנה בנוסף למגנים של ה 10 שניות וה 4 דקות שאני קונה גם מגן שיש בו גם הגנה לאינטרנט

http://www.qtrade-intl.co.il/%D7%A9%D7%A7%D7%A2%D7%99-%D7%94%D7%92%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99-%D7%97%D7%A9%D7%9E%D7%9C.htm

אני צריך VDPS NET או VDPS TV ? זה הפתרון הכי פשוט יעיל וזול להגנה על האינטרנט נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מגיע משהוא בכבל של , הראשון שיחטוף את זה הוא הראוטר של . ואז זה גם אמורה להיות בעיה של הוט

המגן של Q גם ככה יקר, המגן אם התוספת f connector בטח יעלה יותר מהראוטר.... אז איפה בדיוק הכדאיות לשים אותו ?

יותר חשוב חיבור טוב בין האדמות של הכבל של שנכנס ושל הבית. זה יבטיח שהראוטר וה lan בתוך הבית לא "יקפצו גבוה" ולא יפגעו במחשבים מחוברים אם מגיע משהוא מבחוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מגיע משהוא בכבל של , הראשון שיחטוף את זה הוא הראוטר של . ואז זה גם אמורה להיות בעיה של הוט

המגן של Q גם ככה יקר, המגן אם התוספת f connector בטח יעלה יותר מהראוטר.... אז איפה בדיוק הכדאיות לשים אותו ?

יותר חשוב חיבור טוב בין האדמות של הכבל של שנכנס ושל הבית. זה יבטיח שהראוטר וה lan בתוך הבית לא "יקפצו גבוה" ולא יפגעו במחשבים מחוברים אם מגיע משהוא מבחוץ

הבנתי אז הכי יעיל זה לדבר עם החשמלאי שיעשה חיבור אדמות לכלבים של בכניסה לבית נכון ? יש עוד דבר שהחשמלאי יכול לעשות בכניסה לבית ? הגנות בלוח חשמל וכו' ?..

המטרה היא להגן רק על המחשב והמסך שאר הדברים לא חשובים לי ממש הם בסך הכל דיי זולים..

cxzvcxv, איזה סוג של מגן אתם קונים לבסוף לצורך הגנת המחשב? אני מתעניין גם, ואולי ארצה להצטרף.

אני קונה 2 אחד של 10 שניות ואחד של 4 דקות 2 האנשים האחרים קונים גם חלק 4 חלק 10 ..

אם אתה רוצה להצטרף אתה מוזמן תגיד לי איזה מגנים וכמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...