Lenovo Vibe X S960 חדש ~ חווית שימוש נוראית ! - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lenovo Vibe X S960 חדש ~ חווית שימוש נוראית !

optimizeR

Recommended Posts

שלום חברים,

קניתי מכשיר חדש לאמא שלי, וכעת אני מצטער על הקנייה. אין הרבה תמיכה באינטרנט למכשיר לפי החיפושים. חלק מהתגובות אומרות לא להתקרב לכל מיני עדכוני Firmware...

- כאשר מתקשרים לאנשהו, המסך נכבה וכאשר מזיזים אותו מהפנים המסך צריך להיות מואר, והוא נשאר כבוי - ה Proximity Sensor או משהו כזה כנראה לא עובד ??

- אני מחובר ב Golan Telecom ויש מצב נדידה דולק כל הזמן, ולפני כלשיחה יוצאת אני מקבל אזהרה מוזרה שאני מתקשר מ SIM במצב נדידה - חפרתי שעות לא הבנתי איך מנתקים את זה.

- המכשיר איטי. משום מה במכשיר שלי (S3) אין בעיות קליטה, ואמא שלי נתקלת לפעמים בתופעות של שיחה מקוטעת ותקיעות מוזרות בזמן שיחה.

הייתי מעדיף להוסיף כמה מאות שקלים ולקנות Galaxy S3 במקום הלנובו אך נראה לי שp1000 או הספק לא מתלהבים כל-כך מהרעיון ומבקשים שאשאיר אותו לבדיקה במעבדה שלו....

מישהו נתקל בכך ? יודע אולי איך לתקן ?

* מערכת ההפעלה נראה לי 4.4.2 משהו כזה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קודם כל אם זה מרגיע אותך גם לגלאקסי יש את הבעיות שלו.

יכול להיות שיש בעיה בחיישן באמת-יש חיישן שממוקם בד"כ ליד הרמקול של האוזן והוא זה שמדליק ומכבה את המסך ויש מצבים שהוא לא מכוייל, קורה גם בשאר החברות - תתחיל מהבסיס-לבדוק שהוא לא מכוסה ע"י מגן או מדבקה .

בקשר לנדידה- לגולן טלקום כמעט ואין רשת עצמאית והם נודדים על , אז כן אתה נודד כמעט כל הזמן, פעם זה היה עולה הרבה כסף ולכן הטלפון מזהיר,בד"כ בתוך הגדרות->ניהול סים אפשר למצוא הגדרה לביטול ההתראה.

תגדיר איטי..הוא אמור להיות מהיר יותר מS3.

בקשר לקטיעות ותקיעות בזמן שיחה- זו בעיה דו כיוונית - יכול להיות שהצד השני בנסיעה או נמצא במקום בלי קליטה ולכן זה קורה.

איפה בדיוק קראת שלא להתקרב לעדכונים? ברוב המקרים הם דווקא כן פותרים הרבה בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלו שכתבו שזה עלול לעשות את הפלאפון בסינית וכדומה.

לגביי הנדידה חיפשתי בהגדרות האלו של הסים ואין שם אפשרות לכבות את האזהרה, בS3 שלי זה בכלל לא התריע על זה אפילו.

העניין הזה של לתת אישור לפני כל שיחה ממש מציק.

המכשיר האישי שלי זה S3, ואני מרגיש שהלנובו יותר איטי בפתיחת\סגירת , מעבר בין ומצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראה אין לי גישה לתפריט שלך לראות איפה בדיוק ההגדרה אבל צריכה להיות אחת כזו- חפש בהגדרות שיחה.

תעבור לאט לאט על כל האפשרויות מהראשונה עד האחרונה ואני בטוח שתמצא. חוץ מזה מדובר במכשיר חדש, פנה לשרות לקוחות אולי ידעו להדריך אותך מהר יותר איפה מכבים את ההתראה על הנדידה.

משהו שיכול לעוזר מבחינת מהירות תגובה זה להחליף לאנצ'ר- נסה להתקין NOVA LANUCHER מחנות האפליקציות, ברוב המכשירים זה משפר את חווית השימוש(שים לב שגם שם אתה יכול להגדיר בהגדרות אם אתה מעוניין או לא באפקטים ואז בתהאם המהירות גדלה).

כמו כן, כן יכול להיות מצב שנפלת על מכשיר תקול, גם קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...