מי מכיר מי יודע ? נתב VDSL KASDA KW-5212 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי מכיר מי יודע ? נתב VDSL KASDA KW-5212

Ivan

Recommended Posts

ת'אמת? אני לא אוהב בכלל מכשירי All In One כאלה. גם מודם, גם ראוטר, גם נקודת גישה אלחוטית. מזכיר לי מערכות סטריאו שמקבלים לבר מצווה.

אני מעדיף מודם (מחברת התשתית, בלי כסף) עם ראוטר טוב ונקודת גישה אלחוטית מעולה שנותנת לי כיסוי הרבה יותר טוב ממכשיר משולב שיושב בגובה הברכיים.

אבל זה רק אני :t2819:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת? אני לא אוהב בכלל מכשירי All In One כאלה. גם מודם, גם ראוטר, גם נקודת גישה אלחוטית. מזכיר לי מערכות סטריאו שמקבלים לבר מצווה.

אני מעדיף מודם (מחברת התשתית, בלי כסף) עם ראוטר טוב ונקודת גישה אלחוטית מעולה שנותנת לי כיסוי הרבה יותר טוב ממכשיר משולב שיושב בגובה הברכיים.

אבל זה רק אני :t2819:

אין כבר מודם בחינם בבזק, רק אופציה לרכוש מודם-ראוטר (מהם או מחנות פרטית). היום גם המשולבים לא כלכך נוראים (למרות שהמכשירים של מתקשים תחת עומס, לכן לרוב מומלץ להפוך אותם ל- Bridge ולהשתמש בראוטר נורמלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HG610 (או HG612 פתוח) עובד עם .

(רק אל תעיזו להזכיר זאת בשיחה עם תמיכה טכנית שלהם, כי איכשהו זה מדליק איזה פיוז אצל חלק מהתומכים בטענה שכל מה שלא "בזק" פשוט לא אמור לעבוד :nixweiss:).

קניתי מאותו מוכר ב-. היחידה הראשונה נשרפה אחרי חודש וחצי, המוכר שלח אחד חדש במקום.

המוכר הזה אמין ונותן שירות, אבל כמה מודמים תקולים הוא יהיה מוכן להחליף בעתיד?

המוכר ב- העיד שהוא קיבל תלונות על תקלות רק מקונים מישראל (קווי עובדים על מתח גבוה יותר משאר העולם ו"שורף" כל מה שלא של "בזק"?).

זו שערוריה שבזק כספק תשתית לא מספקת מודם בסיסי פשוט ללא תשלום, שיספק רק קישוריות וישתלב עם ציוד קיים של הלקוח,

ומאלצת את הלקוחות לקנות מהם בכוחניות נתבי VDSL במאות שקלים, כי פשוט אין הרבה ברירות.

גם לקוחות עסקיים נתקעים עם אותם מכשירי ה-AIO של בנקודות מרוחקות \ נקודות שירות \ דוכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...