מיילים לא נשלחים משרת exchange 2013 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיילים לא נשלחים משרת exchange 2013

auphyr

Recommended Posts

אהלן כולם,

אני מקווה שאני בפורום המתאים.

התקנתי בבית שרת 2012 R2, עליו Hyper-V שעליו התקנתי Exchange 2013.

מבחינת הגדרות הכל עבר תקין וביצעתי הכל ע"פ תהליכים של .

אני הגעתי למצב שאני מקבל מיילים "מבחוץ" אבל לא שולח (ע"פ ה-queue נראה שהמייל כן יוצא אך לא מתקבל בצד השני).

מה אני מפספס ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו השגיאה שמופיעה לי ב-queue, המיילים בעצם לא יוצאים : "[{LRT=(date\time);{LED=441 4.4.1 Error encountered while communicating with primary target IP addrress; "Failed to connect. Winsock error code: 10060, Win32 error code 10060. Attempted failover to alternate host, but that did not succeed. חפרתי בגוגל זה נראה כתקלה שקשורה ל-DNS, רק שלא מצאתי איפה יכולה להיות הבעיה, בשרת עצמו יש וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-DNS המוגדר בכרטיס הרשת של השרת הוירטואלי הוא זה של השרת הפיזי שעליו נמצא ה-DC.

בנוסף, ניסיתי להגדיר DNS lookups בממשק של ה-exchange.

ניסיתי לשלוח ל- וכתובת מייל נוספת של מקום העבודה שלי.

אני אציין שוב, אני *כן* מקבל מיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לשנות לDNS חיצוני או לשלב DNS חיצוני ביחד עם הפנימי בכרטיס של השרת ? תשחק עם זה קצת תראה אם זה שולל לך את הבעיה במידה שלא , אפשר לנסות לעשות משחק קצת עם קובץ הHOST ולראות אם זה פותר את הבעיה - אם זה פותר את הבעיה אז כנראה שכן הבעיה היא נטו בDNS וצריך לתקן את זה - אגב אמרת שהשרת הפיזי הוא DC מה יקרה אם תוסיף DC וירטואלי תעשה אותו FSMO .

בHYPERV למרות שאין לי הרבה ניסיון - יכול להיות שיש מצב שהניתוב דרך השרת הפיזי לא עובר חלק - כדי לחסל את זה שזה קשור בשרת הפיזי אפשר לנסות להתקין DC וירטואלי ולראות אם זה יצליח דרכו או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...