תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בגלל אנשים שחושבים כמוכך כל הצעירים בבעיה.

דירת 3 חדרים זה מושלם לזוג צעיר, זה מעולה לילד אחד, ואז אם יש ילד שני אפשר גם ב10 שנים הראשונות בכיף לשים אותו באותו החדר עם אח שלו, והנה בערך 15 שנה ההורים גרו בדירה קטנה וזולה שהיה להם יותר קל לממן, ובזמן הזה הם חסכו לדירה גדולה.

כמובן שזה לא טוב למי שעושה 3 ילדים תוך 4 שנים אבל בשביל כל האחרים (וזה המון) דירת 3 חדרים זה מושלם.

וגם בכל בניין יש איזה זקן או זקנה או זוג זקנים שגרים לבד עם הרבה חדרים פנויים. מה קשור לעודד ילודה? יש הרבה מבוגרים בעולם והם צריכים דירות, לא רק הנכדים שלהם.

בשנים הראשונות של המשכנתא משלמים בעיקר את הריבית. כלומר אם החלפת דירה כעבור חמש - שש שנים זרקת הרבה מאוד כסף לפח. תוסיף עלויות הובלה, שכ"ט עורך דין, שיפוץ שאי אפשר לקחת, רהיטים שלא יתאימו לדירה החדשה ועוד. רוב הזוגות רוצים יותר משני ילדים בפרק זמן קצר יחסית. בנוסף הפער במחיר בין שלושה חדרים לארבע חדרים מקטין עוד יותר את הכדאיות של דירות קטנות. דירות 2-3 חדרים לא רלוונטית לרוב האוכלוסיה. נכון שיש הרבה קשישים, גרושים ורווקים שצריכים דירות קטנות, אבל הם לא מעניינים לא את הממשלה, לא את הרשויות המקומיות ולא את הקבלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני מעדיף את זהבה גלאון ראש ממשלה על פני ביבי.

הבנאדם הוא סכנה למדינה פשוט כך. הוא פשוט כישלון בקבלת החלטות ומנהיגות.

אני רק שאלה: מה המקור העיקרי שממנו אתה רגיל לצרוך את החדשות שלך? בבקשה עתונים / ערוצי טלוויזיה / ספציפיים.
דירת 3 חדרים זה מושלם לזוג צעיר, זה מעולה לילד אחד, ואז אם יש ילד שני אפשר גם ב10 שנים הראשונות בכיף לשים אותו באותו החדר עם אח שלו, והנה בערך 15 שנה ההורים גרו בדירה קטנה וזולה שהיה להם יותר קל לממן, ובזמן הזה הם חסכו לדירה גדולה.
אני זוג צעיר ואני אומר - בולשיט.

אם אתה רוצה "להתכלב" כמו שאומרים, באמת אפשר בכיף לגור בדירת 3 חדרים עם 2 ילדים. בברית-המועצות היו גרים בדירה כזו גם עם הסבים ועוד אומרים תודה. :)

אבל אם אתה מחפש רמת חיים נורמלית ולא להצטופף - דירת 4 חדרים מספיקה איכשהו לזוג + ילד אחד. סלון, חדר שינה להורים, חדר שינה / משחקים לילד - נשמע שאפשר להסתדר עם שלושה, נכון? חדר עבודה / משרד? חדר אורחים? מי צריך את זה בכלל, נכון?

אבל יש לנו חדר ספייר - אז אפשר להשתמש בו בתור חדר עבודה, וכשיש אורחים זה חדר אורחים ואז אין לך חדר עבודה, אבל ניחא. אפשר לחיות. עם 2 ילדים זה כבר בעיה, כי גם ילדים קטנים לא תמיד אידאלי לשים באותו חדר. תינוק + ילד בן 5 למשל.

שלא לדבר על זה שיש גם דברים שצריך לאחסן, וזה גם דורש מקום, ובהיעדר מחסן / חדר ארונות (שאין בכל דירה), זה גם בא על חשבון המקום בחדרים. שגם ככה לא גדולים במיוחד בדירות חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1 למה ש-Qttp כתב, ובנוסף - בונים גם דירות 3 חדרים חדשות, ואפילו לא מעט, ואפילו לא ביוקר (באזור חיפה/יקנעם לפחות יש כמה פרויקטים שאפשר למצוא בהם דירות 3 חדרים בפחות מ-700 אלף).

דירת 3 חדרים זה מושלם לזוג צעיר

ואני מניח שאתה זוג צעיר שקנה דירת 3 חדרים ומדבר מנסיון? יש הרבה סיבות שזוגות צעירים לא קונים דירות שלושה חדרים, ומחסור בדירות כאלו זו לא אחת הסיבות הללו.

ולגבי מע"מ אפס - צריך להיות בור גמור בכלכלה כדי לחשוב שהוא היה מוריד את מחיר הדירות. מי שמשלם היום 1.3 מיליון ש"ח על דירה, היה עדיין משלם 1.3 מיליון ש"ח על אותה דירה, אחרי שהקבלן היה מעלה את המחיר שלה ל-1.5 מיליון ומקזז את המע"מ במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב, הוא היה משלם כמה עשרות אלפי שקלים יותר (כל עוד המחיר כולל מע"מ היה נכנס תחת מחיר הגג שקבע השמאי הממשלתי).

כלומר מי שעונה לתנאי הזכאות של החוק היה לא נפגע ממנו במקרה הטוב, ומי שלא עונה לתנאי הזכאות - היה נפגע מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהפוסטים שלך מעידים בעיקר על המצב הקשה של מערכת החינוך...

היי, בידיוק דיברת!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4600252,00.html

שכחתי שאני ב-HWzone ואני חייב לכתוב מגילה שלמה למה-לא-ביבי + לגלוש לנושאים נוספים.

נ.ב. אני לא צריך שמנהל HWzone "יחלק לי ציונים", הם כבר כתובים בתעודה, ולמזלי מסופק מהם מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק שאלה: מה המקור העיקרי שממנו אתה רגיל לצרוך את החדשות שלך? בבקשה עתונים / ערוצי טלוויזיה / ספציפיים.

אני זוג צעיר ואני אומר - בולשיט.

אם אתה רוצה "להתכלב" כמו שאומרים, באמת אפשר בכיף לגור בדירת 3 חדרים עם 2 ילדים. בברית-המועצות היו גרים בדירה כזו גם עם הסבים ועוד אומרים תודה. :)

אבל אם אתה מחפש רמת חיים נורמלית ולא להצטופף - דירת 4 חדרים מספיקה איכשהו לזוג + ילד אחד. סלון, חדר שינה להורים, חדר שינה / משחקים לילד - נשמע שאפשר להסתדר עם שלושה, נכון? חדר עבודה / משרד? חדר אורחים? מי צריך את זה בכלל, נכון?

אבל יש לנו חדר ספייר - אז אפשר להשתמש בו בתור חדר עבודה, וכשיש אורחים זה חדר אורחים ואז אין לך חדר עבודה, אבל ניחא. אפשר לחיות. עם 2 ילדים זה כבר בעיה, כי גם ילדים קטנים לא תמיד אידאלי לשים באותו חדר. תינוק + ילד בן 5 למשל.

שלא לדבר על זה שיש גם דברים שצריך לאחסן, וזה גם דורש מקום, ובהיעדר מחסן / חדר ארונות (שאין בכל דירה), זה גם בא על חשבון המקום בחדרים. שגם ככה לא גדולים במיוחד בדירות חדשות.

וואו.

תגיד יש לך גם משרתת שעושה לך פדיקור ומכינה לך ארוחת בוקר למיטה?

איזה שטויות

כרגע אני גר עם ההורים בבית גדול 5 חדרים (3 אחים), אין לנו חדר עבודה וחדר אורחים וחדר וחדר למחשב ב20 אלף שקל שההורים שלי לא קנו לי.

וזה פנטאוהז גדול ויפה, וכסף לא חסר, ואת הדברים שאתה מתאר כחובה אין לנו ואפילו לא חשנו אי פעם צורך בהם.

אתה פשט נסחפת בטירוף

דירת 3 חדרים זה מושלם למשפחה צעירה שלא מפונקת בטירוף כמוך. מי שמפונק כמוך צריך להיות בן של אוליגרך או משהו, או לחיות בחובות כדי לממן 2 חדרים ריקים.

בטח אתה גם מאלו שנוסעים בג'יפ או מיניוואן גדול כי נולד להם הילד הראשון וטיפה קשה להכניס את העגלה לתא מטען של מכונית קטנה ואז מתלוננים שאין להם כסף.

גם אני אישית עד התיכון גרתי עם אח שלי באותו החדר, לא אהבתי את זה, היה עדיף אם ההורים שלי היו עוברים לדירה הנוכחית כמה שנים קודם, אבל חייתי עם זה בסדר. ואני לא מברית המועצות אני בישראל. ההורים שלי לא היו משוגעים כמוך אז היום יש להם בזכות זה מלא כסף ואנחנו חיים בנוחות, לא בזבזנו כמו מפגרים על חדרים ריקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני גר עם ההורים בבית גדול 5 חדרים (3 אחים), אין לנו חדר עבודה וחדר אורחים וחדר וחדר למחשב ב20 אלף שקל שההורים שלי לא קנו לי.

וזה פנטאוהז גדול ויפה, וכסף לא חסר, ואת הדברים שאתה מתאר כחובה אין לנו ואפילו לא חשנו אי פעם צורך בהם.

אתה פשט נסחפת בטירוף

דירת 3 חדרים זה מושלם למשפחה צעירה שלא מפונקת בטירוף כמוך. מי שמפונק כמוך צריך להיות בן של אוליגרך או משהו, או לחיות בחובות כדי לממן 2 חדרים ריקים.

LOL. אתה גר בפנטהאוז גדול ויפה, על חשבון ההורים, וכסף לא חסר, ואני בדירת ה4 חדרים המסכנה שלי "מפונק בטירוף"?

חדרים ריקים? הצחקת אותי. כשתנהל משק בית עצמאי, ועוד עם ילד, אז אולי תבין שאין כזה דבר "חדרים ריקים" בדירת 4 חדרים. :)

חדר עבודה הוא ללא ספק פינוק ומותרות. הרי אצל זוגות צעירים אין מצב שאחד מבני הזוג הוא סטודנט ורוצה ללמוד בשקט / לשקוד על איזו עבודה, בעוד שבן הזוג השני רוצה לראות סרט בסלון. אין גם מצב שלאחד מבני הזוג יוצא לפעמים לעבוד בשעות הערב מהבית, לדבר בטלפון עם קולגות / לקוחות. פשוט אין מקרים כאלה.

ועוד לא הזכרתי ילדים. :)

כנראה אפשר ללמוד / לעבוד בחדר השינה, אם הוא גדול מספיק בשביל שתהיה בו גם פינת עבודה בנוסף לכל הדברים שחייבים להיות בחדר שינה. סביר להניח שאצלך בפנטהאוז המרווח זה המצב. בהדירות שיצא לי לראות ולגור בהן זה לא תמיד המצב.

אבל שיט, עכשיו פתאום אשתך רוצה ללכת לישון, ואתה עוד עובד. לא נורא, תעבור לסלון. אבל הילד שם רואה טלוויזיה! טוב, נו - נעבור לחדר של הילד. גם שם יש לנו פינת עבודה קומפלט. או שלא, מקסימום נסתדר איכשהו על הכורסה. אוף, למה כל הצעצועים זרוקים בכל מקום? ולמה הילד השני (שעד עתה שכחנו מקיומו) החליט שבא לו לשחק בחדר שלו עכשיו? יאללה, שיעוף גם הוא לסלון. :):):)

בטח אתה גם מאלו שנוסעים בג'יפ או מיניוואן גדול כי נולד להם הילד הראשון וטיפה קשה להכניס את העגלה לתא מטען של מכונית קטנה ואז מתלוננים שאין להם כסף.
האמת היא שקלעת בול, אבל בול - להיפך המוחלט של המצב שלי. :)
גם אני אישית עד התיכון גרתי עם אח שלי באותו החדר, לא אהבתי את זה, היה עדיף אם ההורים שלי היו עוברים לדירה הנוכחית כמה שנים קודם, אבל חייתי עם זה בסדר. ואני לא מברית המועצות אני בישראל. ההורים שלי לא היו משוגעים כמוך אז היום יש להם בזכות זה מלא כסף ואנחנו חיים בנוחות, לא בזבזנו כמו מפגרים על חדרים ריקים.
כל הכבוד, הצלחת לסתור את עצמך בתוך שני משפטים.

האמת היא מהשיחה איתך נראה שיש לך קושי מסוים לנהל דיון הגיוני על בסיס עובדות ותהליך לוגי של הסקת מסקנות. הרבה התרשמויות, אמוציות, סיסמאות, מעט תוכן, וגם זה לא עקבי במיוחד.

שוב, כשתתבגר ותנהל משק בית עצמאי, אולי תבין על מה אני מדבר וכמה רחוק זה מ"פינוק". כמו שאומרים "דברים שרואים מפה לא רואים משם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א פייגלין , הליכוד בשנים האחרונות קיבל המוני מתפקדים שהתפקדו אליו , בכדי להשפיע על הרכבו הפוליטי .

זו באמת בעיה, אבל הרבה פחות חמורה מכפי שגורמים לה להראות. לליכוד יש כ- 130,000 חברים שיכולים להצביע בפריימריז, לפייגלין יש, לפי ההערכות, 6,000 עד 12,000 "חיילים" במפלגה. זה פשוט לא מספיק כדי להשפיע בצורה משמעותית. לראיה, סער וארדן לא נכללו באף דיל ועדיין הגיעו למקומות הראשון והשני בפריימריז הקודמים. מהצד השני יש את קבוצת "הליכודניקים החדשים" - 2,000-6,000 אנשי שמאל שהתפקדו לליכוד כדי להטות את רשימת המועמדים של הליכוד לכיוון הההפוך.

האם זה טוב? לא. אבל כמו דמוקרטיה, פריימריז הם שיטת הבחירה המקשימה הגרועה ביותר, פרט לכל שאר השיטות שניסינו. אתה מעדיף את הבחירות במרכז מפלגה, כמו למשל במר"ץ? או אולי בשיטת הוועדה המסדרת, שאף מפלגה לא משתמשת בה היום? או בשיטת המנהיג הכל יכול שקובע לבד, כמו ביש עתיד? למעשה, הפריימריז בליכוד נקיים יותר מהמקבילים בעבודה, שם יש אלפי קולות של קבלני קולות, במיוחד במגזר הערבי, שמתפקדים לפני כל בחירות, מצביעים למי שמשלם להם ונוטשים את המפלגה מיד אחריהן.

זה גם גורם לירידת כוחו של הליכוד .

0ed456f886d0827d17bfbd1567a4ebb0.png

מה פתאום? אין קשר. ב- 96 היו לליכוד 22 מנדטים וב- 09 היו 27. ב- 99 היו 19 וב- 2013 היו 20. ב- 2006, כשפייגלין בכלל לא התקרב למקום ריאלי, הליכוד הצטמק ל- 12 מנדטים.

מה שגרם לירידת כוחו של הליכוד הוא חוק הבחירה הישירה, שאפשר למצביעים לבחור ראש ממשלה לפי אינטרסים לאומיים ושיחרר אותם להצביע למפלגה לפי אינטרסים צרים יותר. החוק בוטל, אבל ההרגל נשאר. לראיה, גם העבודה נחלשה משמעותית באותו הזמן. בבחירות של 92, היו לעבודה 45 מנדטים, מתי בפעם האחרונה המפלגה התקרבה למספר הזה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אם בנט , שממקם עצמו יותר ימינה מביבי יכל לחיות בלי חוק הלאום המטופש הזה , אז גם ביבי יכל .

אפשר לוותר עליו. אפשר לוותר גם על הרבה חוקים אחרים. אז אולי כל המפלגות שבחרות בקואליציה יוותרו על כל החוקים שהן רצו להעביר ואז כולם יסכימו עם כולם וכלום לא יזוז?

אני עדיין מחכה שמישהו יסביר לי מה גרוע כ"כ החוק הלאום. ראיתי אנשים אינטליגנטיים שמנסים להסביר איך משפטים שנלקחו אחד לאחד ממגלת העצמאות יהרסו את המדינה או כיצד סעיפים שכבר קיימים בחוקים אחרים יהוו אסון. ממש מוזר. בכל מקרה, ב- 2011 הועלתה הצעת חוק לאום הרבה יותר קיצונית ע"י אבי דיכטר - אז ח"כ מטעם קדימה בראשות ציפי לבני - שעליה חתמו לא מעט חברי כנסת ממפלגות שונות, כולל העבודה. משום מה אז זה לא הפריע לשמאל המתון. אבל הצעת חוק מתונה יותר שמעלה הימין? גוואעלד! מתברר שכמו פורנוגרפיה, גם סכנה לדמוקרטיה היא עניין של גיאוגרפיה.

ביבי טוב לכלכלה ? .

-- 40 מיליארד , מישהו ?.

לא תודה, כבר אכלתי.

אתה מתכוון לגרעון ב- 2013? טוב, 39 מיליארד, אבל מה זה כבר מיליארד בין חברים. לא נעים (היה מתוכנן להיות רק 23 מיליארד), אבל רחוק מאסון. במיוחד אם זה לא נשנה. בכל זאת החוב של מדינת הולך ומצטמצם (נמוך משמעותית מזה של הרבה מדינות מערביות כרגע), האבטלה נמוכה מאוד, שיעור ההשתתפות בכח העבודה גבוה, האינפלציה, למרות כל הצעקות, נמוכה, המשק צומח (ומהר יותר מרוב מדינות המערב), אז כן, ביבי טוב לכלכלה. להזכיר שוב מי התנגד לכל הרפורמות בשנים האחרונות והצליח גם לבלום חלק גדול מהן? אתה לא יכול למנוע שיפור ואז להתלונן שאין שיפור.

ביבי טוב לבטחון ? .

-- בתקופת ביבי נבנו עשרות מנהרות מעזה לישראל , כולם ידעו ושתקו . בדיעבד (לאחר צוק איתן) ניתן לומר שהחמאס תכנן לבצע פלישה עם עשרות מחבלים ליישובי עוטף עזה .

צריך קאזוס בלי. כשהיה אחד כזה, ניצלו את ההזדמנות והרסו את המנהרות.

- - - תגובה אוחדה: - - -

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4600132,00.html

כתבה פשוט מעולה!! של מירב קריסטל (ובכלל בכל הכתובת שלה יש הוכחות ונתונים) שכותבת כמה המצב נהיה רע בשנים האחרונות מבחינה כלכלית!

שימו לב שהיוקר האמיתי הגיע בתקופתו של ביבי עם החרדים בקנדציה הקודמת!!

וכדאי לקרוא ולא סתם לקפוץ.

תמשיכו להצביע ביבי - רק בגלל שהוא ימין! לא רוצה שלום! להחזיר שטחים! הוריי! יאיאייאיאיאיאי

כתבה מעולה כי היא מצדיקה את ההנחות המקדימות שלך. למעשה, קשקשת חפיפניקית שכפי הנראה באה לשרת את האינטרס של נוני מוזס, המו"ל. הנתונים שלה בחלקם הוצאו מהקשרם, בחלקם מיחסים לממשלה דברים שבאשמת גורמים אחרים, בחלקם נצבעים בצורה שגורמת להם להראות גרועים בעוד שהם לא ובחלקם מומצאים. קח למשל דוגמה שקל להראות:

ספטמבר 2012, מחיר ליטר בנזין 95 אוקטן נסק ל-8.25 שקלים בשירות עצמי. בעת כהונת הממשלה הנוכחית, מחיר הדלק אמנם ירד בתחילת דצמבר 2014 לראשונה למתחת ל-7 שקלים, ל-6.90 שקלים, אך ב-2008, יש לזכור, מחירו עמד על כ-5 שקלים בלבד וכן יש לזכור שמחיר הנפט בעולם מתרסק ואין לזה כרגע ביטוי בישראל.

באמת? בוא נראה. מחיר בנזין 95 אוקטן היום הוא 6.9 ש"ח לליטר. ב- 2008 המחירים השתנו בחדות, מ- 7 ש"ח לליטר ביולי ועד 5 ש"ח לליטר בדצמבר. מה קרה? פשוט: מחירי הבנזין בארץ נקבעים לפי מחיר נפט מסוג ים ברנט. זו בדיוק התקופה בה התרחש משבר כלכלי כלל עולמי שגרם לצניחה חדה במחיר הנפט ואיתו לירידה במחירים בארץ. בחודשים האחרונים שוב יש ירידה חדה במחיר (בעיקר בגלל ירידת הביקוש בארה"ב, שעוברת לאספקה עצמית) ולכן גם המחירים בארץ יורדים. אלא מה, בדצמבר 2008, מחיר חבית נפט מסוג ים ברנט היה כ- 46 דולר והיום הוא 69 דולר, כלומר היום הנפט יקר יותר נומינלית ב- 50% מאשר בדצמבר 2008; בנזין 95 אוקטן עלה בדצמבר 2008 מקסימום 5 ש"ח לליטר והיום הוא עולה מקסימום 6.9 ש"ח, כלומר עליה נומינלית של 38%. במילים אחרות, למרות שמחיר הנפט עלה ב- 50%, מחיר הבנזין עלה רק ב- 38%! בדיוק הפוך מכפי שקריסטל טוענת, שמחיר הנפט ירד אבל ללא ביטוי במחיר הבנזין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא - זה נחמד שאתה עונה לכולם וכותב הרבה, אבל המציאות היא נורא פשוטה: בעשר האחרון יוקר המחיה זינק בכל התחומים. מי היה בממשלה? הליכוד.

אני בתור אזרח משלם מיסים מה שהכי חשוב לי במפלגה זה המצע הכלכלי(חח בבחירות האחרונות לליכוד לא היה מצע בכלל! המפלגה היחידה...) והליכוד נכשל במישור הכלכלי-חברתי.

ההסברים שלך מאוד יפים אבל לא עומדים במבחן המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

/QUOTE]

את הדעה שלי על ביבי פיתחתי בעצמי, ולא על סמך ערוץ תקשורת כזה או אחר.

אני יודע שכולם אינטרסנטים. פתח היום-ביבי מלך, פתח ידיעות/ynet- ביבי אידיוט ואשתו מכשפה.

את הדעה שלי אני מבסס אך ורק על מה שקורה בפועל.

הדבר היחיד שביבי יודע לעשות זה לשמור על המצב הקיים מבחינתו. אם זה שהוא בכיסא, אם זה שיוקר המחיה לא מפסיק לעלות, אם זה שמחירי הדירות עולים, אם זה שחיזבאללה מתעצם, ועוד ועוד.

האם ביבי יודע לטפל בטרור כמו שהוא תמיד אומר?

בואו נראה בתקופתו הראשונה כראש ממשלה הוא נכשל לחלוטין בנושא.

בתקופתו השניה+שלישית הוא נכשל פעמיים בהבסת חמאס, ופרץ גל של פיגועים.

האם הוא כלכלן בחסד? אומנם לא נקלעה עדיין למשבר כלכלי חריף כמו במקומות אחרים, אבל יקר לחיות פה בצורה קיצונית, ואני לא ילד כמו הבחור מקודם שגר עדיין עם ההורים. אני סטודנט אומנם בבאר שבע, אבל גם פה כל כניסה לסופר בשביל כמה דברים בסיסיים מסתיימת בסכומים מטורפים.

האם לדעתך משהו מעניין את ביבי פרט לשרידותו הפוליטית?

האם לדעתך הוא במקרה החליט לשבור עכשיו את הממשלה שלו וללכת לבחירות?

אישית הוא מפחיד אותי בחוסר היכולת שלו להנהיג ולהוביל, ומאיפה שאבתי את המסקנה הזו? ממה שהזכרתי מקודם. הבנאדם פשוט לא עשה שום דבר בכל השנים שהוא בשלטון.

הסיפור עם ביבי מזכיר לי וויכוח שהיה לי עם ספק האינטרנט. שאמרתי להם שאני רוצה לעבור כי הציעו לי ביותר זול הם התחילו ללכלך על המתחרים. אמרתי להם מה אכפת לי לנסות? אעבור, אשלם פחות, אם זה טוב הרווחתי אם לא תמיד אפשר לחזור אליכם לא?

לי אישית נמאס מהבנאדם הזה הוא לא עשה שום דבר טוב בשנים שהוא היה ראש ממשלה. אז יאללה לא הגיע הזמן לנסות משהו אחר? מה יש לנו להפסיד? מדינת תושמד אם המלך ביבי לא ישלוט עליה?

בטוח לא יהיה יותר רע, אבל יש סיכוי שמצבנו יהיה טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...