תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בזכות יש עתיד נמנעו כרגע מחוק הלאום הדבילי

בזכות יש עתיד ש"ס לא בממשלה וזה מנע כמה עשרות דברים שש"ס היו עושים אם הם כן היו בה

מע"מ 0 כן היה מוריד את המחיר של הדירות הרלוונטיות

מה הם עשו לך רע שאתה כל כך נגד? נראה שאתה ועוד הרבה אנשים ממש שונאים את לפיד כי הוא לא הצליח לשנות כל המדינה, הוא לא הצליח הרבה דברים כי כל דבר תלוי בהצבעה עם אנשים טיפשים מהליכוד שלא רוצים לשנות כלום.

אתה אשכרה פתי מארץ הפתיות. :)

וזה בכלל:

יום אחד נהיה מדינה נאורה שבה המיסים נמוכים, דת לא מתערבת בשום דבר, ולימודים זה משהו שלומדים בו ולא רק עוברים מבחנים. כדי שזה יקרה צריך להצביע למפלגה שרוצה את זה, לא לליכוד.

כאילו באמת יש איזשהו קשר למידת הנאורות של מדינה לגובה המסים בה.

אל תשכח להוסיף גם שנהיה מדינה שבה כולם יפים ובריאים, לא מעשנים, לא יורקים על הרצפה והולכים לאופרה או לתאטרון בכל ערב. וכמובן בשביל שזה יקרה צריך להעיף את ביבי / הליכוד מהשלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליכוד בעצמו סקאלה רחבה, בתוכה יש ימין ושמאל.

אין שמאל בליכוד .

יש ימין מתון ויש ימין שהתחרפן .

לך ותמצא לי סטרוק בליכוד , לך ותמצא לי הרצוג בליכוד .

זו הבעיה של השנים האחרונות שמפלגות הבסיס הקצינו בעל כורחן .

ימין של פעם היה עושה שלום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי QttP בוא נמשיך להצביע למפלגה שבכלל לא שואפת לכיוון שכתבתי, למה? לא יודע, כי יאיר לפיד לא נראה לך

נמשיך לראות את ביבי וחבריו ממשיכים לא לעשות כלום.

ללא ספק, הרבה יותר עדיף לראות את יאיר לפיד לא עושה כלום. הוא לפחות יפה יותר מביבי. פה אין לי מה לומר, אתה צודק ב100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן גם היה נראה לי נחמד אבל נראה שהוא דיי לא עושה כלום, היה לו המון כוח בממשלה הנוכחית ועדיין רוסים שלא בטוח שהם יהודיים (למי אכפת?) לא יכולים להתחתן בישראל, שזה אבסורדי וזה היה צריך להיות בערך הדבר היחיד שליברמן יעשה, והוא לא עשה את זה. בכלל לא שומעים מליברמן, כאילו הוא לקח חופשה ארוכה. אז מה הוא שווה?

הדבר היחיד שאני מצליח לחשוב עליו שליברמן עשה זה העלאת אחוז החסימה. שזה נחמד אבל בתכלס לא הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק, הרבה יותר עדיף לראות את יאיר לפיד לא עושה כלום. הוא לפחות יפה יותר מביבי. פה אין לי מה לומר, אתה צודק ב100%.

מבחינתי אפשר לשים את משתתפי ארץ נהדרת שיחוקקו חוקים בכנסת.

לפחות יהיה מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא הצליח הרבה דברים כי כל דבר תלוי בהצבעה עם אנשים טיפשים מהליכוד שלא רוצים לשנות כלום.

שים לב שהמשפט הזה כ"כ נכון ושהוא גם סימטרי. אותו דבר ניתן (וצריך) לומר על ביבי. הפתרון הוא לחזק את המשילות, לא לגרום להתפלגות אחידה בכנסת.

אני למשל בבחירות האחרונות לא רציתי להצביע ליכוד. אבל בהינתן מצב בו ברור שהליכוד תנצח בבחירות ותרכיב את הממשלה, החלטתי שעדיף להצביע לליכוד כדי לחזק אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה כל כך בדיעה שיש עתיד עושה נזק? כן ציפי ליבני לא משהו. אבל יש עתיד?? מה הם עשו רע?

שי פירון תיקן דברים ששנים פחדו לעשות

בזכות יש עתיד נמנעו כרגע מחוק הלאום הדבילי

בזכות יש עתיד ש"ס לא בממשלה וזה מנע כמה עשרות דברים שש"ס היו עושים אם הם כן היו בה

מע"מ 0 כן היה מוריד את המחיר של הדירות הרלוונטיות

.

מע"מ אפס היה מוריד את מחירי הדירות לפרק זמן קצר בלבד בעלות אסטרונומית לקופת המדינה. זוג צעיר יקבל 18% הנחה על דירה שכבר עומדת, אבל בעתיד הנראה לעין מחירים ימשיכו לעלות. אם מחיר הדירה יעלה על המחיר המקסימלי שקבע השמאי הממשלתי לאותו אזור הדירה לא תהיה זכאית להטבה. על מנת לא לעלות על התקרה קבלנים יבנו דירות יותר קטנות ובמפרט יותר נחות במטרה לשמור על אחוז רווח מסוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה מעולה, כולם בונים 5 חדרים סתם, זה מצב הזוי שזוג זקנים שבדרך כלל חסכו מספיק כסף ורוצים דירה חדישה גרים בדירת 4 חדרים עם 2 חדרים ריקים רק כי אין דירות 2-3 חדרים בבניינים חדשים. (ככה זה במשפחה שלי)

או זה שאם אתה רוצה דירה 3 חדרים ומטה בשכירות זה רק בבניינים מתפרקים מלפני 40 שנה בלי חניה.

המפרט שיחסכו כמה שרוצים מה זה משנה

בסופו של דבר זה נשמע לי כמו תחרות וזה יוריד מחירים ואנשים יוכלו לקנות 4 קירות לגור בהם ולא כל דירה תהיה דירת יוקרה למשפחה ברוכת ילדים, שאף אחד לא באמת רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4600132,00.html

כתבה פשוט מעולה!! של מירב קריסטל (ובכלל בכל הכתובת שלה יש הוכחות ונתונים) שכותבת כמה המצב נהיה רע בשנים האחרונות מבחינה כלכלית!

שימו לב שהיוקר האמיתי הגיע בתקופתו של ביבי עם החרדים בקנדציה הקודמת!!

וכדאי לקרוא ולא סתם לקפוץ.

תמשיכו להצביע ביבי - רק בגלל שהוא ימין! לא רוצה שלום! להחזיר שטחים! הוריי! יאיאייאיאיאיאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה מעולה, כולם בונים 5 חדרים סתם, זה מצב הזוי שזוג זקנים שבדרך כלל חסכו מספיק כסף ורוצים דירה חדישה גרים בדירת 4 חדרים עם 2 חדרים ריקים רק כי אין דירות 2-3 חדרים בבניינים חדשים. (ככה זה במשפחה שלי)

או זה שאם אתה רוצה דירה 3 חדרים ומטה בשכירות זה רק בבניינים מתפרקים מלפני 40 שנה בלי חניה.

המפרט שיחסכו כמה שרוצים מה זה משנה

בסופו של דבר זה נשמע לי כמו תחרות וזה יוריד מחירים ואנשים יוכלו לקנות 4 קירות לגור בהם ולא כל דירה תהיה דירת יוקרה למשפחה ברוכת ילדים, שאף אחד לא באמת רוצה.

מדינת מעודדת ילודה. זוגות צעירים חשובים יותר מקשישים ורווקים. לזוג צעיר אין מה לעשות עם דירה שלושה חדרים. מדובר בדירה שלא תענה על הצרכים צרכים של המשפחה תוך שנים ספורות. והדבר האחרון שצריך זה דירות סוג ג' שתוך מספר שנים יהפכו לשכונות עוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

14 עמודים... מודה אין לי כוח לקרוא הכל.

אישית אני מעדיף את זהבה גלאון ראש ממשלה על פני ביבי.

הבנאדם הוא סכנה למדינה פשוט כך. הוא פשוט כישלון בקבלת החלטות ומנהיגות.

תמיד מצחיק אותי שאנשים בוחרים ביבי כי אין אלטרנטיבה. אם ביבי ימות מחר מה יקרה מדינת תיחרב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינת מעודדת ילודה. זוגות צעירים חשובים יותר מקשישים ורווקים. לזוג צעיר אין מה לעשות עם דירה שלושה חדרים. מדובר בדירה שלא תענה על הצרכים צרכים של המשפחה תוך שנים ספורות. והדבר האחרון שצריך זה דירות סוג ג' שתוך מספר שנים יהפכו לשכונות עוני.

בגלל אנשים שחושבים כמוכך כל הצעירים בבעיה.

דירת 3 חדרים זה מושלם לזוג צעיר, זה מעולה לילד אחד, ואז אם יש ילד שני אפשר גם ב10 שנים הראשונות בכיף לשים אותו באותו החדר עם אח שלו, והנה בערך 15 שנה ההורים גרו בדירה קטנה וזולה שהיה להם יותר קל לממן, ובזמן הזה הם חסכו לדירה גדולה.

כמובן שזה לא טוב למי שעושה 3 ילדים תוך 4 שנים אבל בשביל כל האחרים (וזה המון) דירת 3 חדרים זה מושלם.

וגם בכל בניין יש איזה זקן או זקנה או זוג זקנים שגרים לבד עם הרבה חדרים פנויים. מה קשור לעודד ילודה? יש הרבה מבוגרים בעולם והם צריכים דירות, לא רק הנכדים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...