תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

כל האוכלוסיות החלשות שמצביעות לביבי באוטומט..

מי אמר שהפתרונות הכלכליים של השמאל יותר טובים ?

לתת לחבורת האימפוטנטים מהשמאל להנהיג את המדינה זה התאבדות לאומית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוזר שהוא קורא להם אוכלוסיות חלשות ואחר כך בוכה שאין לו כסף לקנות דירה. חחח.

בשמאל אין אוכלוסיות חלשות, יש רק בני אצולה שמגיע להם לחיות בתל אביב כי כל חייהם שם. לאכולוסיות החלשות מגיע לחיות בפרפרייה.

אתם יודעים מה האבסורד? האבוסרד הוא שעכשיו השכירות בדרום תל אביב היא יחסית זולה בגלל שהיא כזו מוזנחת. אם ייבנו שם דירות לזוגות ויחלקו אותם במחיר מוזל לאלה ש"מגיע להם" אז רווקים לא יוכלו לשכור דירות בתל אביב בזול.

הבנייה בתל אביב רק תייקר אותה. אי אפשר להציע יותר מהביקוש בתל אביב.

אי אפשר להציף את תל אביב בדירות (או את המרכז).

אז כמה יותר זול זה כבר יהיה? נניח ב300 אלף שקל? עדיין זה יהיה יקר. או שאתם רוצים שמיכרו לכם דירה בחצי מחיר במרכז כי "יש לכם זכות לכך"... כי לא יאה לכם לנסוע ברכבת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sargon אני מתעב את תל אביב וגר בפריפריה בכלל, מה הקשר בין מחט לתחת ?

ימין לא שווה דת, וחבל שאתם מנסים לשלב ביניהם, אני גם לא מחשיב את עצמי שמאלני אבל ניחא, הרי כל מי שלא צועק 'מוות לערבים' ו'הליכוד שולט!!' הוא עוכר .

תחיה במדינה רק עם ימין, בהצלחה לך. אתה לא חושב אפילו לשנייה שזה חשוב שיהיה מגוון של דעות במדינה? תענה ברצינות.

בנוגע לבגץ, אתה טוען שהשמאל כלכך חזק וחכם שהוא הצליח להחדיר שתולים לבגץ במשך כמה וכמה קדנציות רק כדי לסרס את הממשלה בעצם? גאוני...

*לתקצוב המיליונים שהולך להתנחלויות הזויות ובזויות אין קשר לנאמר לעיל, חשוב לציין זאת בכוכבית.

בטח גם ראש השבכ וראש המוסד לשעבר שסתרו את הגרסא השקרית של ביבי בכל כך הרבה מקרים? הם שתולים של זהבה, זה ידוע.

יהודה,לא יודע אם הפתרונות של השמאל כאלה טובים, לרוב הם חיים בפנטזיה וחושבים שכל תכנית שהם יציעו תפתור את כל הבעיות במדינה, אבל הם לא אלה שנמצאים בשלטון בעשורים האחרונים, הייתי נותן להם לפחות הזדמנות, כי לדרדר אותנו כמו ביבי ושטייניץ יקח להם הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהוא ממה שאתה אומר שמבוסס על המאורעות במדינה או שזה רק משהוא שהסקת באוויר ככה?

המנויים בבג"צ וכל מיני רשויות ביטחון הן כאלה שיכולים להיבחר לתפקידים אנשים רבים שלא מייצגים בכלל את רוב העם והאינטרס שלו.

בג"צ לא נבחר על ידי העם, בג"צ לא נבחר על ידי הכנסת. לכן יש כל כך הרבה שמאלנים בבג"צ. זה בדיוק מה שזה אומר, השמאל הצליח להשתלט על בג"צ. זה משהוא שנמשך שנים רבות, זה לא קרה בפתאומיות.

ואיך בדיוק ביבי דירדר את המדינה?

המצב במדינת הוא לא רע בהתייחס לכמה גורמים מבחוץ ומבפנים היו נהנים לראות את כולם נאנסים ונרצחים פה.

אתה לא מבין עד כמה בקלות המדינה שלנו יכולה להפוך ליוון ואם נהפוך ליוון אז לא יהיה אף אחד שיציל אותנו.

וכן, מדינת בלי ערבים תהיה מקום יותר טוב לחיות בו(ליהודים). זה לא דעה זו עובדה. הערבים לא בדיוק מתים עלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם רבים . רוצים לראות רוה"מ רץ ?.

הדבר היחיד שמריץ את ביבי הוא זה :

הוא סינן "בושה" כי זה חוק בזיוני שמראה שלחכ"ים שהציעו אותו האידיאלים שלהם עובדים רק בנושאים שמעניינים אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצביע פייגלין.

האדם היחידי שאני באמת מאמין ביושרו וכוונותיו הטובות.

כמו גם מעשיו הטובים.

איש אמיץ שמוכן להילחם למען הצדק במקומות בהם אחרים מעדיפים להעלים עין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אתה כל פעם מוצא תירוץ למה לך מגיע ולאחרים לא למרות שאתה לא יכול להרשות לעצמך והם כן.

כל החיים שלך במרכז? אפשר לחשוב, זה מדינה פיצפונת. יש אנשים שחוצים אוקיינוסים בשביל חיים במקום אחר.

אתה לא מוכן לשרוף שלוש שעות על נסיעה? א) זה לא שלוש שעות, אוליי שתיים. שנית כל, אין לך את הפריוולוגיה לבוא בכאלה דרישות. למה אתה לא דורש מהבוס שלך שיעסיק אותך רק עשרים שעות שבועייות ולא ארבעים שעות כדי שהוא לא יישרוף לך שעות?

רק כשזה נוגע למדינה אתה נחשב נסיך שחייבים לספק לו את כל הדרישות ה"הכרחיות"?

ואתה יודע מה, מי שנסע "שלוש" שעות כל יום ועבד במרכז וחסך יותר כסף ממך, "מגיע לו" לגור במרכז יותר ממך.

נראה לי אתה גם לא מודע לכמה כסף אתה חוסך שאתה קונה דירה בחיפה לעומת תל אביב. כרטיס רכבת מחיפה לתל אביב עולה 25 שקל? נניח בהגזמה פראית אתה מוציא 200 שקל כל יום על נסיעות, כולל סופי שבוע. 350*200 = 70,000 כלומר בשנה תוציא 70 אלף שקל על נסיעות. כלומר יקח לך אוליי 15 שנה להוציא את ההבדל במחירי הדירות. כשבאותו הזמן אתה חוסך גם הוצעות של שכר דירה. וזה בהנחה שאתה גר במרכז ואתה לא משתמש בכלל בתחבורה ציבורית ונוסע באופניים לכל מקום כי במרכז התחבורה והדלק הם לא בחינם עד כמה שידוע לי.

בקיצור הבנו. המחאה הזו זה חבורה של אנשים במרכז שחושבים שמגיע להם רק בכלל שלהורים שלהם היה.

עדיין לא נתת לי סיבה אחת מוצדקת למה לך מגיע דירה במרכז ולי לא.

ממה שאני רואה אם רוב אנשי המחאה הם כמוך אז יש פה חבורה של אנשים שישרפו את כל המדינה רק שבשבילם יהיה טוב. אתם חושבים רק על פתרונות שטובים רק בשבילכם וחושבים שכל השאר אמורים לקבל את זה.

בחישוב זמן נסיעה לא לקחת בחשבון את הגורמים הבאים

א. זמן להגיע לתחנת רכבת בחיפה - פקקים בדרך

ב. זמן המתנה לרכבת בחיפה - איחורים, תקלות, שביתות פתע

ג. זמן נסיעה של הרכבת לתל אביב - איחורים ותקלות כמעט על בסיס יומיומי

ד. זמן ללכת מתחנת רכבת בתל אביב למקום העבודה

ה. זמן לחזור לתחנת רכבת בתל אביב

ו. זמן להמתין לרכבת מתל אביב לחיפה - איחורים, תקלות ושביתות פתע

ז. זמן נסיעה ברכבת לחיפה -איחורים ותקלות כמעט על בסיס יומיומי

ח. זמן נסיעה מתחנת רכבת בחיפה הביתה

שלוש שעות ביום זה המינימום שבמינימום. אל תלמד בן אדם שעשה דרך דומה מאשדוד לתל אביב במשך ארבע שנים. המרחק מאשדוד לתל אביב עומד על 50 ק"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שישכיר דירה, גם השכירות בחיפה יותר זולה.

אתה לא יכול לצפות מבן אדם שבסוף החודש יש לו מינוס בבנק שגם יקנה דירה.

חוץ מזה שזה פנטזיה כי במציאות יש דירות בפחות ממליון שקל בחיפה. ואם לא בחיפה אז בקריות.

מה בקריות לא חיים אנשים? איך הם חיים שם אם כל כך רע שם?

לא כולם יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה. אבל זה גם לא נכון שכל הדירות יקרות.

הבעיה היא שאתה רוצה להפלות את כל מי שלא גר במרכז כי אתה חושב שמשום מה יש לך זכות לדירה במרכז.

עדיין לא הבנתי איך אתה מסיק שלמישהוא מהמרכז יש זכות לדירה במרכז יותר מלמישהו מדימונה שיש לו יותר כסף מלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא סינן "בושה" כי זה חוק בזיוני שמראה שלחכ"ים שהציעו אותו האידיאלים שלהם עובדים רק בנושאים שמעניינים אותם

לא . כי עיתון פרטי שמחולק בחינם , תמיד בהפסדים ופטרונו הוא חבר טוב של ראש ממשלה - זו דמוקרטיה !.

המנהיג העליון , הראיס של , יו"ר ועידת הפועלים בישראל , יו"ר בנק הפועלים , מלך השמש והירח , מחליט על גובה הגאות העולמי , יו"ר הוועדה ההתקפית של המערב נגד אירן .

פרופסור כבוד מטעם אוניברסיטת תל אביב , יו"ר ההסתדרות וכוח לפועלים , מזריח השמש ומשקיע החמה . המלך . התותח נתניהו .

- - - תגובה אוחדה: - - -

מסכן , עשה טעות ועכשיו ישלם עליה .

דנון כבר הכריז שיתמודד נגדו . סער שוקל .

כולם ישתו לו את הדם בקשית . דנון ואולי סער יתקילו אותו במרכז .

בנט יאגף אותו מימין , כחלון יתקיל אותו במרכז , לפיד וציפה יתקיפו אותו חופשי . הרצוג ינגב אחריי כולם .

מה היה לו רע ?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שישכיר דירה, גם השכירות בחיפה יותר זולה.

אתה לא יכול לצפות מבן אדם שבסוף החודש יש לו מינוס בבנק שגם יקנה דירה.

חוץ מזה שזה פנטזיה כי במציאות יש דירות בפחות ממליון שקל בחיפה. ואם לא בחיפה אז בקריות.

מה בקריות לא חיים אנשים? איך הם חיים שם אם כל כך רע שם?

לא כולם יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה. אבל זה גם לא נכון שכל הדירות יקרות.

הבעיה היא שאתה רוצה להפלות את כל מי שלא גר במרכז כי אתה חושב שמשום מה יש לך זכות לדירה במרכז.

עדיין לא הבנתי איך אתה מסיק שלמישהוא מהמרכז יש זכות לדירה במרכז יותר מלמישהו מדימונה שיש לו יותר כסף מלך.

א. אני לא מפלה אף אחד. לא הבנתי מאיפה הגעת לשטות הזאת. תראה לי איפה כתבתי את זה.

ב. בשום מקום לא כתבתי שיש לי יותר זכויות מאנשים אחרים. שוב, איך הגעת לשטות הזאת?

ג. אני בהחלט חושב שמאות אלפי צעירים שנולדו וגדלו במרכז זכאים להמשיך לגור במרכז. מרכז זה רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, ראשון לציון, הרצליה, פתח תקווה ועוד. משום מה אצלך בראש מרכז זה חמש דקות הליכה משדרות רוטשילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא . כי עיתון פרטי שמחולק בחינם , תמיד בהפסדים ופטרונו הוא חבר טוב של ראש ממשלה - זו דמוקרטיה !.
כן, זו דמוקרטיה. עד כמה שלא כואב לך להבין זאת.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...