תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לנוכח הדרישות של מישהו פה לדירות בתל אביב לזוגות צעירים בעליי ייחוס מהאצולה התל אביבית וזכויות הדם שלהם לדירה בתל אביב, לא נראה לי שאתם אלה שמעוניינים בטובת כלל הציבור.

מי שרק דורש שיבנו דירות בתל אביב ולא רוצה לעבור לפרפרייה הוא נגד הציבור בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעוד שאני מסכים עם הרבה מהטענות שמועלות נגד ביבי (ובנט, וליברמן), הן עדיין מרתיחות אותי - ומסיבה פשוטה: לרובם המוחלט של הטוענים את אותן הטענות אין זכות לפתוח את הפה בכלל, לאור המועמדים שהם העדיפו על פני ביבי בבחירות.

פשע? למה, עבריין ששותק בחקירה זה יותר טוב?

שחיתות? למה, ההסתדרות הנתמכת ע"י מפלגת העבודה נקייה?

האחזות בכסא ואינטרסנטיות פוליטית? למה, הגברת שהחליפה 4 מפלגות תוך עשור עדיפה? או אולי מר"צ, שהתנגדה להצעת חוק שתואמת להפליא את מצעה, רק כי המציע היה ליברמן?

בטחון\פתרון בעיית המסתננים? למה, זהבה גלאון וחונטת בג"ץ בתמיכתה היו עושים עבודה טובה יותר? או אולי אנשים מסוגו של אהוד הראשון (ברח) או אהוד השני (כלוממרט)?

מחירי הדיור? למה, מר ג'ל היה מצליח להוריד אותם ע"י הגברת הביקוש?

עוני? למה, תמיכה בכל יוזמה פופוליסטית שתמומן ע"י משלם המיסים עדיפה, בסגנון אלו המוצעות ע"י תמר משעמם-לי-אז-אארגן-הפגנות-שבכלל-לא-ממומנות-ע"י-הקרן-החדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחירות מעניינות דווקא . כולם ישלפו ציפורנים . הרבה אינטריגות יהיו כאן .

ביבי דווקא מתגלה בצביעותו פה . לדבריו , הוא מתמודד עם האיום החמור ביותר שעומד בפני ב60 שנות קיומה והוא מוצא זמן לבחירות ?.

בוא נמנה את הסיבות לבחירות :

1.חוק הלאום , המגדיר את כמדינה יהודית .

2.העברת 6 מיליארד שקל לבטחון .

3.שחרור תקציב לירידת בסיסי צה"ל דרומה .

4.הפסקת ההשתלחויות נגד הממשלה .

5.הקפאת מעמ אפס .

עכשיו בוא נפסול אותם :

1.בדיחה . כאילו חוק יקבע אם המדינה יהודית , דרוזית , בדואית , צרקסית או מוסלמית .

2.לא נמאס ?.

3.לא נמאס ?.

4.בדיחה .

5.ברור שלפיד לא יכול היה לוותר על זה .

לדעתי , זה לא נועד לפתור את הבעיה , אלא לדחות אותה לזמן מה ולספק פלסתר זמני .

ביבי העדיף ללכת לבחירות שעולות כמעט כמו החוק הזה , לחינם . הוא יקבל אותו מצב בכנסת כמו עכשיו .

ביבי הוביל לבחירות האלה . הוא יכל לתת ללפיד את המעמ אפס . הוא יכל לאכול קצת את הכובע ואפילו לקפל את חוק הלאום , אבל הוא בחר ללכת לבחירות סתם .

חוק לא יכול לקבוע את צביונה של מדינה . זה פשוט בלתי אפשרי . זה מטומטם .

מכאן שתי אפשרויות :

1.ביבי מטומטם .

2.ביבי חיפש את זה .

תחזית שלי :

ליכוד יהיה בסביבות ה 20 מנדטים .

יש עתיד , תשמור על כוחה . (אולי תרד במנדט או שניים)

כחלון יגנוב קולות מהליכוד , מהתנועה , יש עתיד ומישראל ביתנו .

ש"ס תיפול .

הבית היהודי , בסכנת פרוק .

כתבות שכדאי לקרוא :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, יופי. נתניהו מעדיף לפזר את הממשלה וללכת לבחירות? "בזבוז כספים", "בלימת חקיקה" וכולי. נתניהו מעדיף לנסות ולהרכיב קואליציה חלופית (עם החרדים במקום לבני ולפיד)? "נאחז בכיסא", "דיקטטור" וכולי.

מכאן שתי אפשרויות:

1. אנשים כמוך יתקפו את ביבי לא משנה מה הוא יעשה, כי הוא ביבי. אתם תבקרו אותו גם על דבר וגם על היפוכו. לזה לא קוראים ביקורת עניינית, אלא שנאה טהורה. נראה שמרוב דיבורים על ה"הסתה" של הימין, השמאל לא רואה את הדבשת שלו.

2. היית מעדיף שהקואליציה לא תתפרק כלל, כלומר שנתניהו ייכנע לכל הדרישות של לבני (בעניין חוק הלאום למשל) ושל לפיד (בעניין חוק מע"מ 0 למשל). לזה לא קוראים דמוקרטיה, כאשר ראש הקואליציה הנבחרת חייב להכנע לתכתיבים של מפלגות המייצגות מיעוט יחסי, ובמקרה של לבני, מיעוט של פחות מ5% מהעם. כשנתניהו נכנע לתכתיבים של החרדים משיקולי שימור הקואליציה, אתם יודעים יפה מאוד לגנות זאת, תוך הטחת שלל עלבונות מהסוג שתיארתי לעיל - אבל דורשים בדיוק את אותו הדבר בהקשר של המחנה השמאלני יותר בממשלה. נראה שמרוב דיבורים על ה"פגיעה בדמוקרטיה" מימין, השמאל שכח מה זו בכלל דמוקרטיה.

איזה מההסברים אתה מעדיף? אולי שניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנוכח הדרישות של מישהו פה לדירות בתל אביב לזוגות צעירים בעליי ייחוס מהאצולה התל אביבית וזכויות הדם שלהם לדירה בתל אביב, לא נראה לי שאתם אלה שמעוניינים בטובת כלל הציבור.

מי שרק דורש שיבנו דירות בתל אביב ולא רוצה לעבור לפרפרייה הוא נגד הציבור בישראל.

זה כמו שאני אגיד תגור בבית שאן כי אין לך כסף לקנות דירה בחיפה ליד המשפחה והחברים. אנשים רוצים לגור במרכז לא כי הם "אצולה" או "מפונקים" אלא בגלל שזה הדבר הכי הגיוני מבחינה כלכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון רפורמות תקועות וחבל, יאיר לפיד ממש ניסה לתחוב את הידיים בהרבה תחומים אפורים

אבל הידד ביבי! אני באמת חושב שכדאי שנחליף תקליט. מגיע צ'אנס גם לאחרים. לא מבין איך לא נמאס לעם מהתקופה הנוכחית

מצד שני יכול להיות שכל הכתבות הנוראיות שחצי מהאנשים עניים פה .. כי סך הכל יש שיא ברכישת מכוניות כל הקניונים מלאים וכל זה...

אז אולי חוץ מדירה הכל יחסית בסדר פה (למרות שאני מרגיש ממש יוקר מחיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה כבר את סיסמת הבחירות של ביבי : "ביבי טוב לבטחון".

רק על הסרטון שהוא ושטייניץ מצחקקים מגיע לו לעוף .

ובכלל , אני לא רוצה ראש ממשלה שנפגש עם אנשים כמו תשובה , דנקנר ואנגל , במחשכי ביתו . בלי תעוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת - גם אני לא. העיקר שראש הממשלה השמאלני (במוצהר) האחרון שהיה לנו היה נקי כפיים ומעולם לא עשה לביתו במחשכים. חוץ מזה, אני עדיין מעדיף ראש ממשלה כזה על פני ראש ממשלה שייפגש עם אנשים כמו חנין זועבי בלי תעוד, ויתרה מכך, אני מעדיף ראש ממשלה שקמפיין הבחירות שלו מנסה להדגיש את מה שהוא כן, במקום את מה שהוא לא ("תבחרו בי! אני לא ביבי! אני לא יודע כלום מהחיים שלי, אין לי מושג מה אני אעשה בתפקיד, אבל אני לא ביבי! זה אמור להספיק, לא?").

ואגב צחקוקים שאינם במקום, מעניין שאת לפיד אתה לא מבקר בעניין הזה. הצביעות פשוט נשפכת לך מהאוזניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev-27

כנראה שאתה לא מבין משהו.

אתה והחברים שלך הם לא היחידים שרוצים לגור במרכז. זה שהמשפחה שלך גרה במרכז לא נותנת לכם זכות יתרה על קניית בתים במרכז.

יש המון אנשים במדינה, שחלקם רוצים לגור במרכז ויש להם כסף לקנות דירה במרכז. למה להעדיף אתכם על פנייהם?

ושוב, אם אתה חושב שהמרכז הוא המקום היחידי ששווה לגור במדינה אז כנראה שמשהוא בסיסי דפוק פה וצריך להתחיל להשקיע דווקא בפרפרייה ולא במרכז.

עריכה:

מה שאתה בעצם מנסה לעשות פה זה לייצר אפלייה. לא ממש אכפת לך איך אז אתה כל הזמן מחפש תירוצים אחרים למה לך ולחברים שלך מגיע דירות בתל אביב למרות שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם.

גם אם היו בונים בכל השטחים שציינת מחר, זה לא היה מוזיל את הדירות מספיק בשביל שאתה וחברים שלך תוכלו לקנות דירה. אז היית ממציא "חוק זכות תושביי תל אביב לרכישת דירות לילדהם על מנת שיגורו קרוב להורייהם" כדי שאתה וחברים שלך תוכלו לקנות דירה ואנשים בחיפה לא יכולו.

בעצם כל המחאה הזו זה חבורה של תל אביבים שרוצים לסדר את עצמם על חשבון שאר תושבי המדינה.

ועוד משהו, יש הרבה אנשים שנוסעים כל יום ברכבת חיפה תל אביב בשביל לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד בערים מרכזיות עלויות הדיור גבוהות יותר. בעוד שבישראל כלל מחירי הדיור גבוהים, לא נראה לי שיש פער חריג בין דירה בת"א לדירה בבאר-שבע, ביחס למדינות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lev-27

כנראה שאתה לא מבין משהו.

אתה והחברים שלך הם לא היחידים שרוצים לגור במרכז. זה שהמשפחה שלך גרה במרכז לא נותנת לכם זכות יתרה על קניית בתים במרכז.

יש המון אנשים במדינה, שחלקם רוצים לגור במרכז ויש להם כסף לקנות דירה במרכז. למה להעדיף אתכם על פנייהם?

ושוב, אם אתה חושב שהמרכז הוא המקום היחידי ששווה לגור במדינה אז כנראה שמשהוא בסיסי דפוק פה וצריך להתחיל להשקיע דווקא בפרפרייה ולא במרכז.

עריכה:

מה שאתה בעצם מנסה לעשות פה זה לייצר אפלייה. לא ממש אכפת לך איך אז אתה כל הזמן מחפש תירוצים אחרים למה לך ולחברים שלך מגיע דירות בתל אביב למרות שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם.

גם אם היו בונים בכל השטחים שציינת מחר, זה לא היה מוזיל את הדירות מספיק בשביל שאתה וחברים שלך תוכלו לקנות דירה. אז היית ממציא "חוק זכות תושביי תל אביב לרכישת דירות לילדהם על מנת שיגורו קרוב להורייהם" כדי שאתה וחברים שלך תוכלו לקנות דירה ואנשים בחיפה לא יכולו.

בעצם כל המחאה הזו זה חבורה של תל אביבים שרוצים לסדר את עצמם על חשבון שאר תושבי המדינה.

ועוד משהו, יש הרבה אנשים שנוסעים כל יום ברכבת חיפה תל אביב בשביל לעבוד.

אני לא גר בתל אביב. אני גר בראשון לציון. פתרונות בסגנון לצאת לפריפריה שווים כמו קליפת שום. קודם כל גם בפריפריה מחירי הדירות הזוים ביחס לתמורה. שנית כסף שחוסכים ברכישת דירה מוצאים על תחבורה לאורך השנים. שלישית, מתרחקים מהמשפחה שמספקת תמיכה אדירה כשיש ילדים קטנים. הצעות בסגנון לקנות דירה בחיפה כשמרכז החיים של הבן אדם נמצאים בגוש דן מפגרות כמו היציאות של הפולטיקאים המהוללים שלנו ששולחים את הדור הצעיר לגור בשדרות בזמן שהם קונים לילדהם דירה במגדלי U.

בוודאי שצריך לפתח את הפריפריה, אבל הפיתוח לא צריך לבוא על חשבון רמת החיים שלנו. אני לא מוכן לשרוף 3 שעות ביום בנסיעות. אני לא מוכן לגור באמצע שום מקום ללא תרבות ותעסוקה כמו האומללים בערד שלא יודעים מה לעשות אחרי שנסגר מפעל שמספק מקומות עבודה לחלק נכבד מתושבי העיר. במדינה נורמלית אדם שנולד וגדל בעיר מסוימת מסוגל לקנות דירה באותה העיר או במרחק סביר ממנה. נכון, חיפה לא ערד, אבל חיפה נמצאת 100 ק"מ מכל מה אני מכיר בחיים. איזה סוג של עצה זאת? ירדת מהפסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אתה כל פעם מוצא תירוץ למה לך מגיע ולאחרים לא למרות שאתה לא יכול להרשות לעצמך והם כן.

כל החיים שלך במרכז? אפשר לחשוב, זה מדינה פיצפונת. יש אנשים שחוצים אוקיינוסים בשביל חיים במקום אחר.

אתה לא מוכן לשרוף שלוש שעות על נסיעה? א) זה לא שלוש שעות, אוליי שתיים. שנית כל, אין לך את הפריוולוגיה לבוא בכאלה דרישות. למה אתה לא דורש מהבוס שלך שיעסיק אותך רק עשרים שעות שבועייות ולא ארבעים שעות כדי שהוא לא יישרוף לך שעות?

רק כשזה נוגע למדינה אתה נחשב נסיך שחייבים לספק לו את כל הדרישות ה"הכרחיות"?

ואתה יודע מה, מי שנסע "שלוש" שעות כל יום ועבד במרכז וחסך יותר כסף ממך, "מגיע לו" לגור במרכז יותר ממך.

נראה לי אתה גם לא מודע לכמה כסף אתה חוסך שאתה קונה דירה בחיפה לעומת תל אביב. כרטיס רכבת מחיפה לתל אביב עולה 25 שקל? נניח בהגזמה פראית אתה מוציא 200 שקל כל יום על נסיעות, כולל סופי שבוע. 350*200 = 70,000 כלומר בשנה תוציא 70 אלף שקל על נסיעות. כלומר יקח לך אוליי 15 שנה להוציא את ההבדל במחירי הדירות. כשבאותו הזמן אתה חוסך גם הוצעות של שכר דירה. וזה בהנחה שאתה גר במרכז ואתה לא משתמש בכלל בתחבורה ציבורית ונוסע באופניים לכל מקום כי במרכז התחבורה והדלק הם לא בחינם עד כמה שידוע לי.

בקיצור הבנו. המחאה הזו זה חבורה של אנשים במרכז שחושבים שמגיע להם רק בכלל שלהורים שלהם היה.

עדיין לא נתת לי סיבה אחת מוצדקת למה לך מגיע דירה במרכז ולי לא.

ממה שאני רואה אם רוב אנשי המחאה הם כמוך אז יש פה חבורה של אנשים שישרפו את כל המדינה רק שבשבילם יהיה טוב. אתם חושבים רק על פתרונות שטובים רק בשבילכם וחושבים שכל השאר אמורים לקבל את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורג אותי שהימין בשלטון כבר כמה עשורים, אבל כשמפנים אצבע מאשימה לעברים הם טוענים שאין להם מספיק מנדטים חח, אפילו בתגובות כאן רואים אנשים כאלה.

מי דרדר אותנו למצב הזה? מי זורק הפחדה לאומית כל פעם שחס וחלילה נשמעים קולות של מחאה ? אחח כמה עיוורים יש במדינה הזאת, פשוט חיות אחרי העדר.

שלא נדבר על כל האוכלוסיות החלשות שמצביעות לביבי באוטומט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורג אותי שמשתמשים בכשלים לוגים וקלישאות מבלי להגיד שום דבר בעל תוכן.

אני מבטיח לך שאם תחליף את כל השמאלנים בבג"צ אז לא נתלונן. הרי בשביל זה בעצם רצו לחוקק את חוק הלאומיות כדי להוריד את סמכות האינוס של בחירת העם על ידי פושעי בג"צ עוכרי .

אתה בעצמך או תמים וטיפש או בעל אגנדה סודית שאתה לא מגלה, שזה לדפוק את עם ובו זמנית לסדר לך ולחברים שלך(ורק לכם) חיים טובים במרכז תל אביב.

הכי הורג אותי שהמאלנים מנסים להסיט את הימניים נגד הדתיים וקוראים להפריד את הדת מהמדינה.

אז יש לי חדשות בשבילך, לפני שנפריד את הדת מהמדינה היינו רוצים גם להפריד את השמאל מהמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...