תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ביבי יבחר כי הישראלי המצוי משוכנע שאין אלטרנטיבה אחרת. הכנסת ה-20 תראה ככה: ליכוד, חרדים, ביתנו, הבית היהודי. חזרנו לאותו מצב בדיוק כמו שהיה ערב הבחירות לכנסת ה-19. כל הרפורמות נזרקו לפח. תשכחו ממע"מ אפס על דירה ראשונה, סגירת רשות השידור, מחיר מטרה ועוד ועוד.

אם תהיה יציאה המונית לקלפי של חילונים במרכז והשרון נראה התחזקות של העבודה, מרצ. כחלון עלול להפתיע עם 11-12 מנדטים. יאיר אולי יצליח לגרד 11-12 מנדטים. אבל אני לא רואה אותם מרכיבים ממשלה. לדעתי אחוז הבחירה לכנסת ה-20 יהיה מהנמוכים בהיסטוריה וזה אומר הרבה יותר כוח לחרדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי אמרת? תודה, לא חשבתי להצביע ביבי אבל עכשיו שאתה אומר את זה נראה לי שאני יצביע ביבי(שוב).

לפחות יאיר הדביל התורן לא יקבל כל כך הרבה מנדטים הפעם.

אם אתם לא רוצים להצביע ביבי לפחות תצביעו בנט או ליברמן.

יש אנשים שחושבים שהיום אפשר לקבל פה דירות בלירה וחצי כמו מלפני 40 שנה. הם לא מבינים שהעולם כל הזמן משתנה, הם ציפו שיהיה להם לפחות מה שהיה להורים שלהם.

אי אפשר להציף את השוק בדירות היום. עם קצב גידול אדיר ועוד 100 אלף זרים ששוכרים דירות(לאלה שרוצים להמשיך את המגמה של עשרת אלפים מסתננים בחודש כמו החונטה השמאלנתי של בגץ).

מה גם שמדינות שפעם נחשבו לעולם שלישי עוקפות מדינות עולם ראשון בכלכלה שלהם.

יותר טוב שתתחילו ללמוד סינית.

או תגידו תודה שכלכלת לא תכחד ב50 שנים הקרובות שנהפוך להיות ללא רלוונטים. אז גם בייגלה בבית קפה לא תוכלו להרשות לעצמכם.

אגב בחיפה אתה יכול לקנות דירה גדולה בפחות ממליון שקל. אומנם רוב השכנים שלך יהיו ערבים ורוסים אבל זה לא שכונות פשע.

חיפה זה עיר נחמדה.

זה שאתם רוצים שתל אביב תאכלס שני מליון אנשים בכמה רחובות מסכנים זה כנראה משהוא שלא חשבתם עליו לעומק.

או שבגלל שלהורים שלכם יש דירה אתם חושבים שמגיע לכם גם דירה ובמרכז תל אביב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברמן - קשקשן ומושחת. ליברמן חזק בדיבור סרק. ליברמן לא יסכים לקבל תפקיד שיכריח אותו לעמוד מאחורי המילים שלו כי הבלוף שלו יחשף. כלומר הוא לא יהיה ראש הממשלה או שר הביטחון.

בנט - עלק מתנחל. הייטקיסט חובש כיפה מרעננה. מה הוא עשה בשנתיים האחרונות? יאיר לפחות ניסה לעשות משהו. זה יותר ממה שאפשר להגיד על ביבי בחמש השנים האחרונות.

איך הגענו לחיפה? בלי קשר, אני כן חושב שאנשים שנולדו וגדלו בתל אביב צריכים להיות מסוגלים לקנות דירה בעיר ליד המשפחה וחברים. או לפחות במעגל הראשון של גוש דן. אבל חיפה? למה לא בעפולה? אה, כן, גם שם דירה עולה קרוב למיליון.

הדבר היחיד שאני לא מבין זה איך אנשים במדינה הזאת לא יוצאים לרחובות ומתחילים לשרוף כל בנק ורכב יוקרה שהם רואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כזה עוקב אחריי החדשות, אבל לא שמעתי מיאיר כמעט כלום חוץ ממתי שהוא מתלונן על ביבי.

בנט אני גם לא יודע עד הסוף מה הוא עושה אבל הוא לפחות השכיל לעשות ולדבר עם ערוצי חדשות בחו"ל, נראה לי שהוא אפילו התראיין באל גזירה וייצג אותנו בכבוד.

לפיד וליבני ניסו לגזור קופון פוליטי על חשבון ביבי(זו בערך האסטרטגיה של כל אנשי השמאל ומתנגדי ביבי בעשור האחרון. תקוף את ביבי).

חוץ מזה עם ביבי, בנט וליברמן אני יודע ש... לא יכנסו מסתננים... אני יודע ש... הם יפעלו תמיד לטובת האינטרסים של ככל שניתן ובשיקול דעת(לפחות של היהודים ואכפת לי פה רק מהיהודים).

ולא הייתי אומר שהייטקיסט מרעננה זה לרעתו של בנט. וחוץ מזה מהראיונות שלו והדברים שאמר בארועים פומביים אני זוכר שהוא לא מפחד לדאוג לאניטרסים של היהודים גם ברעיונות שלשמאל נראים לא אפשריים.

חוץ מזה שלפיד הוא בן אדם די טיפש ולא נראה לי שבכלל מעניין אותו משהוא חוץ מהאניטרסים של עצמו. ראיתי איך הוא מגיב ומצנזר אנשים בדף הפייסבוק שלו לפני הבחירות. כל מי שלא הביא בו תמיכה בדף הפייסבוק הוא צינזר אותו, אפילו כשהתבטאו בנימוס.

בן אדם שבקושי יכול להתמודד עם תגובות בפייסבוק לא מתאים להנהיג מדינה.

עריכה: אהה, עכשיו אתה טוען שיש אריסטוקרטייה של תל אביב שיש להם זכות מולדת לרכישת דירות בעיר מולדתם.

חיפה זה אחלה מקום, לא יאה לך? בסדר, אז תקנה דירה בתל אביב. אהה אין לך כסף לדירה בתל אביב? אתה רוצה שהאנשים שעובדים בחיפה יממנו לך מכספי המיסים שלהם את הדירה שלך בתל אביב כי חיפה זה לא לרמה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי, חיפה לא לרמה של אף אחד. העיר סובלת מהגירה שלילית יותר מעשור. סתם...

אתה לא יכול לצפות מעשרות אלפי זוגות צעירים להתרחק 100 ק"מ מהמשפחה רק בשביל לקנות דירה במחיר שפוי. בתל אביב יש כל כך הרבה מקום לבנות. במקום הקרייה אפשר לבנות שכונה ענקית. (על פי התוכניות הקרייה תועתק ללוד) התחנה המרכזית הישנה, החורבות של דרום תל אביב שאפשר להוריד ולבנות במקומם בניינים חדשים. הבעיה שיש המון בירוקרטיה ופרוייקטים מתעכבים במשך שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שנולד בחיפה אני חושב שאתה מדבר שטויות. אני מעדיף את חיפה על פני המרכז. חיפה יותר ירוקה, חיפה יותר רגועה אנשים לא בלחץ תמידי. למרות שגם עכשיו זה משתנה בחיפה. בחיפה יש פחות תנועה בכביש.

בא אני יעשה לך סייור בחיפה... "פה אתם יכולים לראות תופעת טבע שנראת כביש ללא פקקים. אני יודע שתופעת הטבע הזו זרה לכם.

כאן אתם יכולים לראות מגרשי חנויות עם מקומות חניה פנויים ושלא כרוחות בתשלום"

אגב בונים עכשיו מלא בחיפה אז לא יודע למה אתה אומר שיש הגירה שלילית. חוץ מזה הגירה שלילית זה לא המדד האולטימטיבי.

אולי החיפאים עבדו יותר והשקיעו יותר אז יש להם כסף לקנות דירות בתל אביב.

אתם שחשבתם שהכל מונח לכם על מגש של כסף תצטרכו לקנות דירה איפה שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

וזה לא שחיפה היא עיר ללא תקווה. יש לך שם את הטכניון, את אוניברסיטת חיפה. יש לך שם מרכז ענק של אינטל(יותר גדול מברמכז אם אני לא טועה). ועוד כמה חברות מושקעות שם.

עריכה 2: (כי אתה לא עונה לי)

100 ק"מ זה רחוק בשבילך? אפשר לחשוב איזה פינוק. נראה לי פשוט אתם מפונקים וחושבים שמגיע לכם לגור בתל אביב מסיבה לא ברורה. למה אתם ולא מישהוא אחר שיש לו יותר כסף ממכם?

נראה לי בחיים שלך לא נהגת מחוץ לעיר. חס וחלילה תקח אוליי רכבת.

עריכה 3:

לפי דעתי צריך פחות להשקיע בתל אביב ויותר להשקיע בפריפרייה. אם כל המדינה היא באמת חרא מקום לחיות בו חוץ מתל אביב אז משהוא פה לא בסדר, נכון?

מה שצריך לעשות זה דווקא למנוע בניית דירות בתל אביב. כדי שתל אביב לא תהפוך אפילו ליותר צפופה ובלתי נסבלת עם כל המכוניות שבה.

צריך לשפר את הרכבת כדי שיהיה אפשר להגיע יותר מהר לתל אביב אם צריך בשביל העבודה, אוליי גם רכבות בשבת שיהיה אפשר לבוא לבלות בתל אביב.

ועם הזמן הדברים צריכים להתפשט החוצה ולצאת מהחור הקרוי תל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי יבחר כי הישראלי המצוי משוכנע שאין אלטרנטיבה אחרת. הכנסת ה-20 תראה ככה: ליכוד, חרדים, ביתנו, הבית היהודי.

הלוואי. נחזור לקואליציה שפויה שאשכרה מבצעת ולא עסוקה לריב אחד עם השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+

איזה קואליציה שפויה?!? קואליציה שאחראית ליוקר המחיה , המצב הדפוק שכל ילד רביעי בישראל עני , שהנדלן עלה בפאקינג 80 אחוז! שהממשלה משתינה על האזרח! אה כן!!! ו בטחון!! הוריי!! צוק איתן היה משהו משהו... ממש מכת מוות לחמאס "אני אפיל את החמאס!!!" וכל הפיגועים האלה בארץ ... כל המנטרה שחוזרים אליה שאם יהיה פה שמאל יחזירו שטחים יהיה שלום וכל החארטה הזה נשמע לי מופרך. לא כזה מהר יהיה פה שלום ויחזירו שטחים!

שלא לדבר על ש"ס להקיא. ובנט אם לא ידעתם ניסה לקדם חוקים הזויים כמו שינוי שעות נוספות וכל מיני דברים מוזרים

הימין של היום חרא קקה מושחת בקטע מסריח. לי אכפת המצב הכלכלי שיהיה לי עתיד ולא אכפת לי משטחים, מה שחשוב זה עתיד כלכלי לי ולילדים שיבואו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עשור עם ביבי לא הספיק לך שהמצב הורע בצורה דרסטית כנראה שכלום לא יפקח לך את העיניים.

אני בכל מקרה אמרתי לעצמי שאם ביבי יבחר שוב במיוחד עם החרדים אני כנראה אתחיל בתהליך הגירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חי קצת בסרט. היא לא אחת המדינות העשירות בעולם אז תפסיק לדרוש פה תנאי מחייה כמו נורבגיה שהיא יצואנית נפט גדולה.

מנסים לחולל פה שינויים אבל א) יש גבול מה שהממשלה יכולה לעשות בהינתן הכלכלה הנוכחית

ב) אתם כל הזמן מצביעים למפלגות מפגרות כמו מרץ ועתיד אז זה מה שקורה.

ג) העולם משתנה, העולם שחיו בו ההורים שלך שונה מהעולם כיום. עלייתה של סין, הודו ומדינות "עולם שלישי" שלא בהכרח תומכות בישראל יכולה להעיד על עתיד עגום ביותר.

העתיד לא בטוח לאף אחד. עתיד מדינת לא בטוח.

עריכה: אגב, אני לא יודע אם זה תופס אבל אני ממליץ לך גם להתאסלם כדי שתרצה לחזור לישראל לא ייתנו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...