דיסק התקנה - OS 10.5 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק התקנה - OS 10.5

BullsDude

Recommended Posts

שלום לכולם.

קיבלתי לאחרונה מקבוק אייר עתיק למדי (משנת 2008) אבל עדיין בועט. אני צריך להתקין עליו פיירפוקס - הבעיה היא שמערכת ההפעלה המותקנת עליו היא 10.4 משהו, והפיירפוקס לא תומך את הגרסה הזאת יותר. הבנתי שאני צריך כנראה לקנות גרסה חדשה יותר (כי אי אפשר אפילו להתקין אייטיונס על הגרסה הזאת), אבל פה אני קצת תקוע.

1. איזו מערכת הפעלה אני צריך לקנות? בשיטוטים באינטרנט ראיתי ש-10.5, אבל גם שאפשר להתקין, ישר, 10.6. זה נכון?

2. האם יש מקום כלשהוא בארץ שבו אפשר לקנות אחת משתי החלופות האלה? ראיתי את זה באמאזון (לא שולחים לארץ), וגם באיביי (מאנשים שאנלא בטוח שאני רוצה לקנות מהם). יש רעיונות?

בדקתי, אגב, והמחשב אמור לתמוך במערכת החדשה (לפחות ב-10.5 - הוא INTEL 2 DUO, ויש עליו 1GB של ראם.

תודה רבה לעונים..

ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל על מנת לבדוק באיזה גרסאות המחשב תומך, תפתח System Profiler מתוך About This Mac / More Info ותגיד מה הSystem Identifier שלו.

במידה והמחשב תומך ב10.6 או 10.7, דיסק התקנה מקורי תמיד ניתן לרכוש ב״סטודיוטק מערכות״, לדעתי המקום היחיד בארץ בו אפשר להשיג דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגם MacBookAir2,1 תומך עד הגרסה הכי עדכנית. מה שאתה צריך זה דיסק התקנה של 10.6 או של 10.7, ולעדכן מכן תוכל לעדכן לגרסה האחרונה בחינם דרך App Store. במידה ויש ברשותך MacBook2,1 אז גרסת 10.7.5 היא האחרונה שהוא תומך בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...