עזרה בהרכבת מפרט למחשב גיימינג 3000-4000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהרכבת מפרט למחשב גיימינג 3000-4000 ש"ח

harel1981

Recommended Posts

שלום לכולם.

בעקרון אני מחפש מחשב גיימינג שיתמוך בכל המשחקים הכבדים החדשים וגם שיחזיק מעמד עוד 4 שנים(אפילו אם יריץ על מינימום את המשחקים החדשים בעוד 4 שנים)

בשאיפה שאחרי הזמן הזה של 4 שנים, אחליף למחשב חדש.

הסיבה שהפער בטווח המחירים גדול, בגלל חוסר הידע שלי בכל מה שנוגע לחומרה. לכן אצטרך עזרה.

אם לפי הדרישות שלי, אצטרך להוסיף כסף(כמובן רק במידה וזה משתלם הרבה יותר), אז אני אוסיף.

לכן, ההשקעה המומלצת היא 3000ש"ח. והחריגה היא במידה שלדעתכם המקצועית, היא כדאית יותר, 4000 ש"ח.

1. מה התקציב המקסימאלי?

4000 ש"ח האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך. עדיפות להשקעה סביב ה 3000ש"ח.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

עד 4000 ש"ח. אך רק אם ההבדל משמעותי.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים כבדים.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). מזדמן.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

מיועד לגיימינג

.

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל החדשים, ושיחזיק לפחות 4 שנים , BF4, FIFA15, WATCHDOGS וכו'

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). מסך 21 אינץ

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גיימינג

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

מקלדת ועכבר. רמקולים תלוי במחיר.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6-7

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא יודע מה זה.

7. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? ללא

מערכת הפעלה/אופיס.

עדיפות שירכיבו את המחשב

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אשדוד

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? היום(אם יש הנחות של bf2014), השבוע.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא מבין בזה, אם יש המלצות, אשמח לשמוע.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא. מתכוון להחליף אחרי 4 שנים למחשב חדש.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אין לי מושג בחומרה. לכן, לתת לי לבחור באחד מבין שני רכיבים מומלצים, לא יעזרו כל כך.

אשמח בבקשה למפרט קומפלט שהכי עונה לדרישות שלי.

*את הקניה אעדיף לבצע בתשלום מזומן של כ1000ש"ח והשאר ב36 תשלומים(לוקח בחשבון שאצטרך לשלם 150-200ש"ח ריבית).

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שיש הרבה דרישות שהן די דומות וחוזרות על מפרטים למחשב גיימינג חדש.

אני חדש בפורום הזה, ועברתי על חלק מהפוסטים שדומים לפוסט בקשה שלי, אך בכל פוסט היו כמה דברים שלא ממש מתאמים לדרישות שלי, או שנתנו לפותח האשכול כמה אופציות לבחירה.

אני ממש לא מבין בחומרה, ואני לא מצליח להסתמך על פוסט אחר, בשביל להרכיב מחשב לקנייה.

אשמח אם מישהו שמאוד מבין בתחום יוכל לעזור לי עם מפרט מלא. מפרט שפשוט אוכל בעזרתו לבצע רכישה. תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...